PDA

View Full Version : Лъже ли те гаджето?



goddes
11-09-2007, 18:00
ако да ти казваш ли му ,че знаеш истината?например ако ти е обещал да ти се обади за се разберете за следващия ден,а не го направи...какво ще си помислиш и ще направиш?какви са най-честите лъжи в една връзка?

tuzaro
11-09-2007, 18:05
Най-честите са обичам те и не ти изневерявам :smt001

rashito0o
11-09-2007, 18:11
чесно казано послъгва си

BeBsItO
11-09-2007, 18:43
Най-честите са обичам те и не ти изневерявам :smt001 saglasna

koalka
11-09-2007, 18:52
Ако не се обади на следващия ден - аз ще го потърся и ще попитам защо не се е обадил, но, ако е забравил - няма да ми стане приятно.Иначе, не мисля, че той ме лъже.До сега не се е случвало да знам и да го хвана в лъжа.

sentient_
11-09-2007, 18:56
Лъже ме , когато знае че няма да ми стане приятно от истината, макар че 2142225 пъти му казвам по добре ИСТИНАТА!!!! :roll:

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-09-2007, 19:22
Не мога сега да се сетя за случай, в който ме е излъгал... Просто съм убедена, че по никакъв начин не би си позволил да предаде доверието, което му имам. Относно това "ще ти се обадя" но да пропусне, после веднага ще се извини (макар да мразя неговото извинение, смята, че едното "сори" оправя света... :| )
Само веднъж се случи нещо подобно. С негови приятели щяха да ходят в един клуб. Е, не беше отворил още, и ние се поразходихме още малко (това стана вечерта). Отначало исках да си ходя, да ги оставя "по мъжки", но после и на мен ми стана любопитно какво е вътре. А и имаше някакъв техен познат там. После се разделихме с другите, той искаше да ме изпрати, и макар аз да повторих няколко пъти само на него по-тихо, че ако остана още малко, нашите нищо няма да ми кажат, ме подкара към нас. Стана ми ужасно, когато останах с впечатлението, че не иска да ме чуе какво казвам или че ниска да остане със своите фр, но да не ми го казва директно... Как да е, настроението ми спадна под нулата, той усети от какво ми е и после много ми се извинява... Когато ми обясни, че просто искал да нямам проблеми с влизането в клуба, защото пускали само над 18, да ме предпази от гаврите на неговия познат в клуба, защото си падал копеле, тогава всичко се разбра...
Та, това е единственото нещо с него, когато съм оставала с (излишното) впечатление, че ме послъгва... :smt001

SunnyG
11-09-2007, 19:32
Излъга ме 1 път,но така и не разбрах защо.В смисъл не беше неправил нищо лошо,но можеби съм прозвучала страшно като му казах"Вчера са те видели да влизаш в едно кафе близо до нас с двама твои приятели"(аз го бях видяла) и той веднага категорично заяви "НЕ!,Не е вярно,мислиш ли че нямаше да помня...?!"Както и да е,2 седмици по-късно скъсахме,но така и не му казах,че аз съм го видяла и че знам,че ме излъга:)

FiRe_LaDy
11-09-2007, 21:07
Тъй като сега съм сама,ще кажа за един бивш.Той винаги ми обещаваше,че ще се обади еди си кога,ама така и не го правеше.Обаждаше се след това и се оправдаваше.Не че му вярвах.Ама сега поне разбра какво му е.Както се казва всичко се връща.Иначе други не съм е лъгали до сега или поне незнам да е имало такъв случай!

krem4et0
11-10-2007, 07:11
О, не знам-мъжа ми не съм хващала в лъжа. Даже си е болезнено откровен понякога. Както и аз де..............Сега се сещам, че 1 път го заподазрях, че ме лъже, защото или той или 1 приятелка лъжеше в ситуацията, ама кто не се сещам за какво беше. Та тогава му казах, че искам връзка без лъжи, защото иначе няма смисъл. Откровените отношения понякога са болезнени, но пък са най-хубавите!

socialno_zlo_f
11-10-2007, 07:53
ами зна4и да знаех го за това ве4е не сме гаджета и след като скусахме бе6е гадже с някаква пикла "мони" много се изнервих за това ... но да се вурнем на вупроса ... тааа какви лужи ми е казвал [-( амиии зна4и - "6те ти се обадя","утре обе6тавам 4е 6те излезнем","ами не мога сега имам работа","не можах да влезна в скупе за6тото имахме гости","извеинявай 4е недойдех на сре6тата ни,слунце,ама имахме гости"...и куп други ... тва последното ме нарани много за6тото бях супер наивна в най-големия суд да си помисла 4е той 6те доиде ... о6те като си станахме гаджета си знаех 4е 6те стане така ... :S сега много съжалявам за вси4ко което "има6е"между нас :cry:

Dark_Angel_F
11-10-2007, 08:39
Ами честно казано съм го хващала .... Ама той е много добър в измислянето на оправдания в послендта секунда и трудно дохващам....

Quasar
11-10-2007, 09:33
Аз съм про в лъгането ма само като опре пистолета в главата...тогаа се налага

LitTlE_BeBsIiI
11-10-2007, 09:53
Знам,че моя ме лъже.Знам и истината на някой от лъжите му,но не съм му казвала,че знам. :( Защото ме е страх да не го загубя.Поредния компромис от моя страна...от него...няма никакви :cry:

Gold_Angel
11-10-2007, 10:31
да лъже ме и АЗ ВИНАГИ РАЗБИРАМ (днес за пореден път се карахме) :-s ами винаги има дълги разговори :roll: ...накрая му прощавам ама нз докога ще е така (няма да е далго) :?

tuzaro
11-10-2007, 11:49
Знам,че моя ме лъже.Знам и истината на някой от лъжите му,но не съм му казвала,че знам. :( Защото ме е страх да не го загубя.Поредния компромис от моя страна...от него...няма никакви :cry:Само ше кажа че си леко тъпа... :smt001

yohrdan
11-10-2007, 12:04
Аз лъжа но с мярка и винаги /ако лъжа/ няма да е за нещо сериозно :neutral: 8-) :-P

Madness
11-10-2007, 13:49
може и да лъже...ама вече гледам да не ми дреме...в началото се впрягах много...
рано ми е още за такива драми...да прай квото иска,само да не го фащам,че изневерява ;D

_BoSSy_
11-10-2007, 14:25
Не си лъжа приятеля -сериозен човек съм и не обичам да се гавря с хората.Бебето винаги е бил изпълнителен-когато ми каче,че ще доиде в определено час го прави.До сега не съм го хващала в лъжа..пък ако го хвана ще споделя :):)
С бившия беше мн цирк защото ми беше ясен като на карта тои мн лъжеше и все го хващах...последния път го излових по интернет ICQ..е*ах му мамата тогава.. :grin: :grin:

antifreeze
11-10-2007, 14:40
imashe 1 deto obichashe da me luje no cqlata istoriq zavurshi interesno... :-D

kifla
11-10-2007, 14:59
и аз имах случей ,в който едно момче ми каза "ще ти звънна утре",но не го направи ....след време обаче като ме видя с сегашното ми гадже и веднага ми се обади да сме излезнали ама аз му теглих една българска и остана с пръст в уста :razz: :P :smt026

lLady_MooN_RaiN
11-11-2007, 07:09
Не, не ме лъже. Ако не се обади или аз му се обаждам и той ми казва какво е станало, или той ми звъни и обяснява. В една връзка няма място за лъжи. Дори да мислиш, че твоя човек много ще го заболи ако му кажеш истината. Но ако не я кажеш ще го заболи двойно повече, ако разбере, защото ще се добави и твоята лъжа. С моя приятел сме откровени един с друг. Винаги, когато се караме му обяснявам точно, защо съм се ядосала или натъжила, той ми казва защо той се е ядосал/натъжил и накрая стигаме до извода, че и двамата имаме някаква вина и избираме компромисен вариант, за да може никой да не дрази другия по този повод. Нямате представа колко хубаво се чувствам след това...

JuS7^YourS
11-11-2007, 09:19
досега ме е излъгал само за едно нещо, но го направи, за да не ме нарани, но после сам ми призна...и така..Не беше някаква болка за умиране, даже не се и ядосах, иначе никога не би ме излъгал за нещо сериозно, той ме обича и държи да си имаме доверие. :smt007

6emet4e
11-11-2007, 09:27
Ми не не лъже,както и аз него....ако е казал да ми звънне в определен час и не го направи ми звъни примерно малко по-късно и обяснява и всичко си е наред... :P

hatercrew
11-11-2007, 09:29
ami nai 4esto sre6tanite lyji - mnogo te obi4am,lipsva6e mi , ne zaglejdam nikoq druga ,nikoga ne sym se 4uvstval taka , ne moga da jiveq bez teb :roll: :roll: :roll sq ima i drugi ot roda na - taq roklq ti stoi mnogo dobre , kosata e mnogo krasiva dnes ,adski si 4arovna (normalnite iztyrkani ne6ta s koito vsqko mom4e si misli 4e e originalno :-o :roll:

Leksi23
11-11-2007, 09:33
Чесно казано вече изобщо не ми пука, да прави кавото иска :-s

katttia
11-11-2007, 14:42
Приятелят ми много рядко ме лъже, защото знае, че го познавам прекалено добре и ще разбера. (Дано не само това го спира де) Въпреки, че понякога лъжите не са чак толкова лошо нещо. Даже аз съм му казвала някой път "Излъжи ме... кажи, че си го направил заради мен, да се зарадвам..." или нещо такова :) Иначе винаги си спазва обещанията, защото знае, че много мразя някой да се отмята от думата си. Обаче понякога отлага срещите ни с 1-2 часа, което ме вбесява, защото обичам всичко да си върви по план.
Но понякога наистина лъжите са по-правилния избор или по-скоро "премълчаването на истината" :wink:

MoHuTo
11-11-2007, 14:49
Ммм досега не съм го хващала в лъжа, а и му имам доверие не го проверявам постоянно :twisted:

GregoryHouse
11-11-2007, 15:06
Всеки човек лъже...не само мъжете...и лъжат поради много причини...от срам, да не наранят човека, да не предизвикават скандали, да се хвалят...за хиляди неща...и аз съм човек и аз съм лъгал...и мен са ме лъгали...що се отнася до хващане...зависи колко си убедителен...но ак оне е нещо важно не правя проблеми...ок давай нататъка...а тея дето викат че не ги лъжел...идея си нямат колко грешат...просто бих казал отваряите си очите и ушите малко повече...това че ви казва че не лъже и че изглежда така не значи че е така...за съ6жаление тузаро каза най честите лъжи на днешните млади...