PDA

View Full Version : Сънища...



Kremana
11-09-2007, 20:04
какво представляват според вас..? Какво означават? :idea: :?:

001Severina
11-09-2007, 20:25
Според мен някакви предсказания! :)

Blacklisted
11-09-2007, 20:27
Нямам идея, аз си спя на черен екран... филмът не почва.

RoyTheReaper
11-09-2007, 20:31
За мен са просто разпилени мисли, които се подреждат в някаква история (нещо като филм). Понякога се изненадвам колко смисъл може да има в една такава история. Точно затова сънищата са извор на идеи и вдъхновение.

LoLi_PoP
11-09-2007, 20:36
За мен са просто разпилени мисли, които се подреждат в някаква история (нещо като филм). Понякога се изненадвам колко смисъл може да има в една такава история. Точно затова сънищата са извор на идеи и вдъхновение.
=D>

Blestq6ta
11-09-2007, 20:37
Сънищата са много важни и човек трябва да се вслушва в тях. :) Неслучайно същестуват т. нар. съновници за разтълкуване на сънища... :wink: Препоръчвам ви да гледате "If only" и ще разберете за какво говоря... :-)

Disrespect
11-09-2007, 20:40
аз много се кефя да сънувам...особено когато се усетя къде съм и обръщам всичко в моя полза :D

sWeEt_SeEd
11-09-2007, 20:44
Нещата, от които подсъзнанието ти се вълнува.И то си има собствено филмче и важни моменти. 8)

ЕPu
11-10-2007, 14:36
аз явно съм бъгната нещо..
не сънувам :shock: или по-точно не си помня съничата... от години е така...
или пък ако помня от някакъв сън, винаги е един момент, в който тръгвам да падам отнякъде и моментално се събуждам..
странно :-o

Decu
11-10-2007, 15:02
За мен са просто разпилени мисли, които се подреждат в някаква история (нещо като филм). Понякога се изненадвам колко смисъл може да има в една такава история. Точно затова сънищата са извор на идеи и вдъхновение.

:shock: Именно...

Аз взех и съфорумци да сънувам :lol:

AliceSw
11-10-2007, 16:50
обикновено сънувам някакви нереални и невъзможни работи, в смисъл много малко вероятни да се случат....или пък сънувам един и същи сън с различни действащи лица :lol:

^Sam90^
11-10-2007, 17:34
Снщитата са безопдсаснияя начи нна жцивот

bruteca
11-10-2007, 17:39
Може би някфи подсъзнателни желания :)

Decu
11-10-2007, 17:48
Може би някфи подсъзнателни желания :)

Ааа..да бееее ](*,) :-s

Disrespect
11-10-2007, 17:51
Може би някфи подсъзнателни желания :)

Ааа..да бееее ](*,) :-s

:lol:

136179
11-10-2007, 19:56
Сънищата са начина по който ние реално виждаме нещата и личностите в живота си. Малко хора имат "пророчески" сънища и аз лично не вярвам в съдбовността на всеки сън. Рядко сънувам и използвам това като начин да опозная себе си, защото колкото и да е чудно, има неща които не признаваме и пред самите себе си, само пред своето безсъзнание. И стига съм ви философствала .. сънищата са нещо хубаво, на което не трябва да се отдава кой знае каква роля (:

Boot
11-10-2007, 20:00
Сънищата са начина по който ние реално виждаме нещата и личностите в живота си.
Глупости. Сънищата са филмче (евентуално) създадено от неща, които са ни заинтригували осезаемо или не в реалния живот. И подредени по извратен начин.

ABSOLUTme
11-10-2007, 20:43
само пред своето безсъзнание.
тука май подсъзнание имаше предвид,ама айде :D
аззз почти винаги си помня сънищата..моите специално винаги са с разнообразни сюжети,в повечето случаи имат няква връзка с нещата,случващи се в същия период от време...
абее кви ли не глупости съм чела за сънищата..според мен си е тоно,както го каза Буут..
и е абсурдно(според мен де) всяка сутрин да си ровиш в съновника..тея сънища,за които имаш предчувствие,че са нещо повече от сънища,просто се усещат. ;-)

^Sam90^
11-10-2007, 20:55
Сънищата са мн готино нещо - помня, че като малък, вечер си лягах и почвах да се моля (не на Господ, ами просто на ... тавана) да сънувам нещо... понякога си пожелавах някое анимационно филмче, понякога някоя игра... приятел :oops:

B3B0K
11-10-2007, 21:20
mn s ekefa na sani6tata ama rqdko si gi spomnqm beee :( i mn se drazna no opr vqrvam 4e ima pro4eski pak i "jena mi" mn qki ne6ta sanuva :)

vodolei4e_m
11-10-2007, 22:32
Снщитата са безопдсаснияя начи нна жцивот
да не си пиян? :P
иначе съм сългасен.. :oops:

136179
11-11-2007, 11:19
Сънищата са начина по който ние реално виждаме нещата и личностите в живота си.
Глупости. Сънищата са филмче (евентуално) създадено от неща, които са ни заинтригували осезаемо или не в реалния живот. И подредени по извратен начин.
при теб може и така да е, щом считаш че това са глупости ;) аз пък от психологията си харесвам тази теза за сънищата и поддържам нея :Р



[b]само пред своето безсъзнание.
тука май подсъзнание имаше предвид,ама айде :D ;-)
всъщност не, напротив - умищлено го казах.
подсъзнанието се състои от 10% съзнание(съзнателни действия) и около 90% е безсъзнанието.
(тва беше сичко което запомних от 1вата си лекция по психология :lol: )

ABSOLUTme
11-11-2007, 11:37
Сънищата са начина по който ние реално виждаме нещата и личностите в живота си.
Глупости. Сънищата са филмче (евентуално) създадено от неща, които са ни заинтригували осезаемо или не в реалния живот. И подредени по извратен начин.
при теб може и така да е, щом считаш че това са глупости ;) аз пък от психологията си харесвам тази теза за сънищата и поддържам нея :Р



[b]само пред своето безсъзнание.
тука май подсъзнание имаше предвид,ама айде :D ;-)
всъщност не, напротив - умищлено го казах.
подсъзнанието се състои от 10% съзнание(съзнателни действия) и около 90% е безсъзнанието.
(тва беше сичко което запомних от 1вата си лекция по психология :lol: )

О,Боже..
Безсъзнание - това е състояние на загуба на съзнание..докато Подсъзнание е област на непълно осъзнати мисли,чувства и представи..
Как да ти го обясня по-просто..ако ти тупна една задватна и изпаднеш в безсъзнание,ти няма да сънуваш..докато при нормалния сънов процес(който там се делеше на еди си колко етапа включващи 3мин сън) хаотичните ти мисли,които не можеш да подредиш в будно състояние,търсят решение на проблемите(съвсем несъзнателно).. 8)

find_m3
11-11-2007, 11:38
100% са нещо,което ти е в главата и мислиш много за него.след това го сънуваш и ,ако се сетиш кво си сънувал това е подсъзнанието ,което може и да не съвпада с това ,което си си внушавал

I*object
11-11-2007, 12:32
В момента съм много наплашена..не преувеличавам.Нуждая се от умен човек,който да ми каже,че съновниците са глупост.

По принцип аз бих се изсмяла,на човек който ги чете.Но сега и аз някак си се пристраших,защото сънувах 2 кошмара един след друг,уж бях зайче в тях,уж бяха приключенски..но бяха толкова напрегнати и страшни..имам чувството че съм отслабнала 2 килограма от нерви покрай тях.

И с надеждата да неутрализирам негативното влияние на сънищата,реших да погледна в интернет съновника значението на някое от думите,ииии се оказа,че на котка и кучета,които бяха другите главни герои отговаря обяснението "имаш скрити недоброжелатели/женска ЧЕРНА магия/някои организира сериозна заплаха срещу теб" ебаси психоатаките..

Иначе да,сънищата са редуцирани подсъзнателни желание,това не го откривате вие..още Фрйд говори за него.

n1ght_shadow
11-11-2007, 12:47
Сънищата са нещо без което не мога... ако не сънувам вечер после ми е некфо криво... се 1 не сам се наспал.. а тфа че били предсказания.. не съм сагласен.По тоя мотив аз какво ли не тряя ми се случи :D

П.П не че бих отказал нещо от сорта на BAN KAI и пръсканка 8-) :D

136179
11-11-2007, 12:56
Сънищата са начина по който ние реално виждаме нещата и личностите в живота си.
Глупости. Сънищата са филмче (евентуално) създадено от неща, които са ни заинтригували осезаемо или не в реалния живот. И подредени по извратен начин.
при теб може и така да е, щом считаш че това са глупости ;) аз пък от психологията си харесвам тази теза за сънищата и поддържам нея :Р



[b]само пред своето безсъзнание.
тука май подсъзнание имаше предвид,ама айде :D ;-)
всъщност не, напротив - умищлено го казах.
подсъзнанието се състои от 10% съзнание(съзнателни действия) и около 90% е безсъзнанието.
(тва беше сичко което запомних от 1вата си лекция по психология :lol: )

О,Боже..
Безсъзнание - това е състояние на загуба на съзнание..докато Подсъзнание е област на непълно осъзнати мисли,чувства и представи..
Как да ти го обясня по-просто..ако ти тупна една задватна и изпаднеш в безсъзнание,ти няма да сънуваш..докато при нормалния сънов процес(който там се делеше на еди си колко етапа включващи 3мин сън) хаотичните ти мисли,които не можеш да подредиш в будно състояние,търсят решение на проблемите(съвсем несъзнателно).. 8)
o, Господи ..
аз за съвсем друго говорех :lol: :lol: :lol: .. нвм всъщност. Който пазбрал, разбрал ..

?love_haTe!
11-11-2007, 13:12
Според мен сънищата са форма на някое твое
желание или на някакъв твой страх..
Аз сънувам много..на което много си се кефя 8-)
Само ме е страх от един мой лош сън
как Лари/Хари де/ Потър ме гони с метлата
и ми вика:'ррр' и после ме кара да му гледам трибуквието..
бляя ужасТ..но иначе си харесвам сънищата особено
ако ме пращат към космоса :-P

Decu
11-11-2007, 13:14
Според мен сънищата са форма на някое твое
желание или на някакъв твой страх..
Аз сънувам много..на което много си се кефя 8-)
Само ме е страх от един мой лош сън
как Лари/Хари де/ Потър ме гони с метлата
и ми вика:'ррр' и после ме кара да му гледам трибуквието..
бляя ужасТ..но иначе си харесвам сънищата особено
ако ме пращат към космоса :-P

Аз в космоса все още не съм се озовавала, но съм била на адски много места по чужбина :D

?love_haTe!
11-11-2007, 13:26
Според мен сънищата са форма на някое твое
желание или на някакъв твой страх..
Аз сънувам много..на което много си се кефя 8-)
Само ме е страх от един мой лош сън
как Лари/Хари де/ Потър ме гони с метлата
и ми вика:'ррр' и после ме кара да му гледам трибуквието..
бляя ужасТ..но иначе си харесвам сънищата особено
ако ме пращат към космоса :-P

Аз в космоса все още не съм се озовавала, но съм била на адски много места по чужбина :D
О аз редовно си правя връзка с космоса..
готино е ако ми се стори,че се пързалям по млечния път :oops:

И щях да кажа..четох в някъв съновник на бабката,че
като сънуваш гол човек някой ще умре..
Аз редовно сънувам голи хора/най-често момъци 8-) /
и нищо не става..така че никой да не вярва на съновници :-D

Decu
11-11-2007, 13:33
Според мен сънищата са форма на някое твое
желание или на някакъв твой страх..
Аз сънувам много..на което много си се кефя 8-)
Само ме е страх от един мой лош сън
как Лари/Хари де/ Потър ме гони с метлата
и ми вика:'ррр' и после ме кара да му гледам трибуквието..
бляя ужасТ..но иначе си харесвам сънищата особено
ако ме пращат към космоса :-P

Аз в космоса все още не съм се озовавала, но съм била на адски много места по чужбина :D
О аз редовно си правя връзка с космоса..
готино е ако ми се стори,че се пързалям по млечния път :oops:

И щях да кажа..четох в някъв съновник на бабката,че
като сънуваш гол човек някой ще умре..
Аз редовно сънувам голи хора/най-често момъци 8-) /
и нищо не става..така че никой да не вярва на съновници :-D

В последният ми сън бях в Русия 8-) След това поплувах с един младеж някъде другаде.. :neutral:
Абе яко беше...
Аз досега май голи хора не съм сънувала :-|
Прабаба ми беше сънувала как някакъв човек копал картофи/а това значи смърт/ и не знам след колко време е починал мъжа и/прадядо ми Бог да го прости/ :-k
Явно си има сънища и сънища...

?love_haTe!
11-11-2007, 14:47
Според мен сънищата са форма на някое твое
желание или на някакъв твой страх..
Аз сънувам много..на което много си се кефя 8-)
Само ме е страх от един мой лош сън
как Лари/Хари де/ Потър ме гони с метлата
и ми вика:'ррр' и после ме кара да му гледам трибуквието..
бляя ужасТ..но иначе си харесвам сънищата особено
ако ме пращат към космоса :-P

Аз в космоса все още не съм се озовавала, но съм била на адски много места по чужбина :D
О аз редовно си правя връзка с космоса..
готино е ако ми се стори,че се пързалям по млечния път :oops:

И щях да кажа..четох в някъв съновник на бабката,че
като сънуваш гол човек някой ще умре..
Аз редовно сънувам голи хора/най-често момъци 8-) /
и нищо не става..така че никой да не вярва на съновници :-D

В последният ми сън бях в Русия 8-) След това поплувах с един младеж някъде другаде.. :neutral:
Абе яко беше...
Аз досега май голи хора не съм сънувала :-|
Прабаба ми беше сънувала как някакъв човек копал картофи/а това значи смърт/ и не знам след колко време е починал мъжа и/прадядо ми Бог да го прости/ :-k
Явно си има сънища и сънища...
:shock:

Ъъъ...не знам,но не вярвам в такива неща.
Просто ми се струва някакси НЕвъзможно..
как един човек ще сънува определено нещо и
след тва друг ще умре..не знам просто ми е някакси чудно.
А ако това с голите хора е вярно,че умират
до сега да съм избила народа :lol:

Decu
11-11-2007, 14:52
^^Е аз ти казвам какво е станало..
Имам и още един случай...майка ми беше сънувала числата от тотото :-D иии всъщност помнеше само едно...каза го на дядо ми, който щеше да си пуска тото, но той ne я послуша ест...иии уцели петицата...6-тото число беше това, което майка ми му казала :cry: Сега можехме да сме милионери..ама както казва една приятелка-шанс 8-)

?love_haTe!
11-11-2007, 15:02
^^Е аз ти казвам какво е станало..
Имам и още един случай...майка ми беше сънувала числата от тотото :-D иии всъщност помнеше само едно...каза го на дядо ми, който щеше да си пуска тото, но той ne я послуша ест...иии уцели петицата...6-тото число беше това, което майка ми му казала :cry: Сега можехме да сме милионери..ама както казва една приятелка-шанс 8-)
Ъх..и аз постоянно сънувам номера на едно момче,но
когато го набера оная крава ми вика:избрали сте несъществуващ номер :lol:
Тва с тотото ако бях на твое място ще съжалявам цял живот..
нз аз никога не съм пускала тото през живота си,но ако пусна ще
е със сънуваните от мен числа..

Вашето семейство имат митически екстрасенсови сили..факт е :-D

Decu
11-11-2007, 15:32
Еми..аз вече не съжалявам..или поне не чак толкова :)

ABSOLUTme
11-11-2007, 16:39
Еми..аз вече не съжалявам..или поне не чак толкова :)
не всичко е париии :| :D

Decu
11-11-2007, 16:45
Еми..аз вече не съжалявам..или поне не чак толкова :)
не всичко е париии :| :D

;-) :lol:
Напротив-вече всичко е пари :evil:
:D

ABSOLUTme
11-11-2007, 16:48
бахти материалистичното поколение :shock: :-D

Decu
11-11-2007, 16:50
:oops: Не беее...за мене парите нямат значение :twisted:

rakiQ
11-11-2007, 17:02
някой мой сънища ми се сбъдват....понякога сънувам много истрещели

teenkopele
11-12-2007, 00:32
Това е егати сложната материя. :shock: Дано някой ден успеем да я разберем.

slun4ice_90
11-12-2007, 11:50
аз явно съм бъгната нещо..
не сънувам :shock: или по-точно не си помня съничата... от години е така...
или пък ако помня от някакъв сън, винаги е един момент, в който тръгвам да падам отнякъде и моментално се събуждам..
странно :-oПо принцип всеки човек сънува всяка нощ,но не всеки път си спомня какво е сънувал.И на мен ми се е случвало.

OtherDimension
11-12-2007, 11:56
Може би някфи подсъзнателни желания :)

Ааа..да бееее ](*,) :-s

:lol:
кое му е смешното?
някои сънища са си точно такива

DisciplineAndOrder
11-12-2007, 14:04
Аз не сънувам. :-|
Явно сънувам де,ама просто не си спомням какво съм сънувала.

Disrespect
11-12-2007, 14:29
Може би някфи подсъзнателни желания :)

Ааа..да бееее ](*,) :-s

:lol:
кое му е смешното?
някои сънища са си точно такива

Desi_etnies просто спомена по-рано в темата, че понякога сънувала и съфорумци...за това ми стана смешно :>

съгласен съм че има такива...аз съм сънувал доста.. 8-)

I*object
11-12-2007, 14:36
Секси Лъвче :-P ,ти сънуваш съфорумници?!! ^^

Blacklisted
11-12-2007, 17:34
Секси Лъвче :-P ,ти сънуваш съфорумници?!! ^^ ewwwww :D

hahavteen
11-12-2007, 18:17
A be ne znam kakvo sa oba4e moite suni6ta mn 4esto se sbudvat.Nai-skoro6nia sly4ai be6e v subota kogato sestra mi 6te6e da spi s priatelia si za purvi put i i biah osvobodila terena.Ta sunyvah tam 4e po niakvi pri4ini ne go napraviha i sytrinta kato se pribrah i razkazah na sestra mi i tia kaza 4e vsi4ko e stanalo to4no kakto sum go sunyvala.Su6to sunyvah i 4e edno momi4e(priatelka na sestra mi) koeto jivee v dryg grad be6e do6lo i v nedelia naistina doide(napravi iznenada na sestra mi)....
Su6to kato sum bila na 3-4 godini po edno vreme sum po4nala po edno vreme bez nikakva pri4ina da vikam 4e sa se blusnali niakakvi vlakove i maika mi si pomislila 4e ne6to si igraia a po-kusno su6tia den sa kazali po novinite 4e naistina v 4asa v koito sum po4nala da kazvam sa se blusnali 2 vlaka :roll: ...

Decu
11-12-2007, 19:09
Може би някфи подсъзнателни желания :)

Ааа..да бееее ](*,) :-s

:lol:
кое му е смешното?
някои сънища са си точно такива

Desi_etnies просто спомена по-рано в темата, че понякога сънувала и съфорумци...за това ми стана смешно :>

съгласен съм че има такива...аз съм сънувал доста.. 8-)

Мда, и на мене ми стана доста смешно xD Надявам се тоя сън да не е бил от типа "подсъзнателни желания" :lol:

Disrespect
11-13-2007, 11:20
Секси Лъвче :-P ,ти сънуваш съфорумници?!! ^^ ewwwww :D

недей се хили...и тебе сънувах :evil:

Blacklisted
11-13-2007, 11:59
ewww ewww ewww! Too much info :smt044

TellMeYourName
11-13-2007, 12:06
Сънувах , че съм power ranger wtf ?! Доста странно :shock:

mulgore
11-13-2007, 12:20
Сънувах , че съм power ranger wtf ?! Доста странно :shock:

:D :D :D Браво!!! :D Аз пък сънувах,че карам скейт със Родни Мълен...Юхууу беше яко...Карах ме в Холивуд... 8-) Поради тая причина той ми е на профила...

OtherDimension
11-13-2007, 12:23
само аз ли не си спомням сънищата..?

Disrespect
11-13-2007, 12:53
и аз доста често ги забравям..

абеее преди време сънувах че по мене лазят някви такива работи ->http://www.thefunnypage.com/camel-spiders/spider.jpg..

О.о

ABSOLUTme
11-13-2007, 13:00
аз сънувах, че имам собствена фабрика за консервиране на грах и бях много щастлив...

марш от тук с вашите подсъзнателни сексуални подмятания!!!
е друго си е да си частник :D

mulgore
11-13-2007, 13:15
само аз ли не си спомням сънищата..?

Не си единствен...Често ги забравям,но как да забравиш,че си карал с Родни Мълен? 8-)

Disrespect
11-13-2007, 13:34
само аз ли не си спомням сънищата..?

Не си единствен...Често ги забравям,но как да забравиш,че си карал с Родни Мълен? 8-)

Мюлен!!!

беше ми идол...правил/а ли си наполовина даркслайд?? 8)