PDA

View Full Version : какво да направя



vesku
11-09-2007, 20:09
Така значи аз обичам едно момиче.Знам че то също ме обича.Малко е срамежлива.Чудя се какво да направя за да станем гаджета.Молих я наколко пъти да излезем но тя иска и неиска :wink: срам я е заради това неиска да излезем.Сигурен сам че тя иска да действам но как.Какво точно да направя? Тя неиска никои да знае че се обичаме поне засега.Винаги си ходи с други които живеят в нейния блок.Ние сме в един клас. Това е накратко. Моля ви кажете как да постъпя.

Cool_Bitch
11-09-2007, 20:26
Ami opitai se da q ubedi6 da izlezete.I kato poizlizate ne6tata 6te si doidat na mqstoto.A ot tva det si napisal ne razbrah tq znae,li 4e ti q haresva6?

denicee
11-09-2007, 20:27
emi kato ste v edin klas e super razsmivai q neka da se 4uvstva spokoina s teb i 6te se otppusne i togava deistvai

Ch0c0la73
11-09-2007, 20:49
otiva6 do neq ,no kogato nqma mn hora,i q nagrabva6 razceluva6 q edno hubavo .. pak sled tva 6e se vidi ko 6e stani :smt008

koalka
11-09-2007, 21:22
За любов не мисля, че може да се говори...Егати и срамежливостта, при положение, че е влюбена, да не иска да сте заедно?Много странно, наистина.

Presley
11-09-2007, 21:25
За любов не мисля, че може да се говори...Егати и срамежливостта, при положение, че е влюбена, да не иска да сте заедно?Много странно, наистина.
Да,така е :D
Кой клас сте :?:

s_v_v
11-09-2007, 21:42
ot nqkolko dena hodq s edno momi4e kum koeto se privurzah adcki mnogo i se vliubih v neq oba4e edin den tq mi napravi "nomer"kazala na edna fr da me svalq i az poneje bqh po vuzdeistvieto na alkohola sega mi nqma doverie molq vi pomognete mi tva momi4e e vsi4ko za men .Kakvo da napravq za da mi vqrva ? :(:(:(

Presley
11-09-2007, 22:01
ot nqkolko dena hodq s edno momi4e kum koeto se privurzah adcki mnogo i se vliubih v neq oba4e edin den tq mi napravi "nomer"kazala na edna fr da me svalq i az poneje bqh po vuzdeistvieto na alkohola sega mi nqma doverie molq vi pomognete mi tva momi4e e vsi4ko za men .Kakvo da napravq za da mi vqrva ? :(:(:(
В тая тема друг човек иска съвет.Кат искаш,пусни и ти една :D

{Sweety_f}
11-09-2007, 22:05
мми...ако я убедиш да излезете от там нататък става лесно... :)

monityY
11-14-2007, 08:11
ot nqkolko dena hodq s edno momi4e kum koeto se privurzah adcki mnogo i se vliubih v neq oba4e edin den tq mi napravi "nomer"kazala na edna fr da me svalq i az poneje bqh po vuzdeistvieto na alkohola sega mi nqma doverie molq vi pomognete mi tva momi4e e vsi4ko za men .Kakvo da napravq za da mi vqrva ? :(:(:( вече се оправихме с него 8-)