PDA

View Full Version : Какво да правя?



denicee
11-09-2007, 20:10
problema e sledniq edno mom4e me haresva i e golqm sladur i e mn svesten no az ne sam sigorna dali imam 4uvstva kam nego no toi iska6e da sme ne6to pove4e ot priqteli i az se saglasih no ima mom4e za koeto vinagi me interesuva kakvo stava s nego za men toi e nai-golqmoto sakrovi6te koeto imam no mislq 4e toi ne izpitva ni6to kam men negovi fr mi kazvat 4e i toi ima 4uvstva kam men no az ne vqrvam i sega nz dali sgre6ih kato tragnah s drugoto mom4e :(

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
Заглавието на темата трябва да е написано на кирилица!

Iv4eTy
11-09-2007, 20:14
Ами сега като ходите какви са чувствата ти към него? А за втория щом толкова го харесваш говори с него.

anSsito
11-09-2007, 20:16
Еми виж ние няма откъде да знаем дали си постъпила вярно или не..
Но все пак би било по-добре да си изясниш всичко очи в очи с онова въпросно "съкровище" И ако всичко е наред да си с него..
Но е и добре да се дават шаснове на други,които се пак ни привличат по някакъв начин,се пак от там се почва ;) но виж връзка не може да съществува,когато сърцето и ума са някаде другаде..

Cool_Bitch
11-09-2007, 21:05
Abe hora vie sami si precenqvate dali ste postapili pravilno i kak da deistvate ot tuka natatak.Nie kak mojem da gadaem za tvoite 4uvstva dran dran.... :evil: