PDA

View Full Version : Едно съветче...



nadincety
11-09-2007, 20:45
Имам си гадже от 2 месеца.Но нещо нещата между нас не вървят много добре.Той е от друг град и не можем да се виждаме много често.Дразни ме това че до сега той не си е направил усилието да дойде нито един път.А аз всеки път трябва да ходя при него.Казвала съм му го много пъти ама той все казва че ще дойде когато може.А до сега това не е станало :neutral: Вече ми омръзна се аз да ходя а той дори не показва че оценава това което правя за да запазя връзката ни :cry: Ако вие бяхте на мое място как бихте постъпили?!Благодаря на тези които ще отговорят...

sWeEt_SeEd
11-09-2007, 20:52
Връзката ви е прекалено кратка, за да има силата и възможностите да устой на пространствената отдалеченост, така да го кажа. :D Това в никакъв случай не го оправдава.Поговори с него по-сериозно и ако не става ти си решавай. Зависи какви са ти изискванията. :wink: Но аз в крайна сметка разбрах горе-долу, че не може само да получаваш без да даваш. Помисли си. :)

bebe_s_bazuka
11-09-2007, 20:58
Щях да му бия шута в такав случай, такива хора не ми трябват.Може да не може той да идва,но нека поне оцени подобаващо това,което правиш,за да съхраниш връзката ви.Затова моя съвет е да го зарежеш той просто неможе да оцени какво има :grin: ,но все пак ти си решаваш. \:D/

Cool_Bitch
11-09-2007, 20:59
Pogovori s nego i mu kaji vsi4ko,koeto misli6.Pak kvoto stane!

ubuntu
11-09-2007, 21:07
Ми недей да ходиш бе той ако иска да те види сам ще дойде!

nadincety
11-09-2007, 21:12
Ми недей да ходиш бе той ако иска да те види сам ще дойде!

И аз така съм решила.Вече да не ходя.Пък ако той продължава да се прави на интересен и да не иска да идва ще му бия шута по кралски :-D

ubuntu
11-09-2007, 21:15
Ми недей да ходиш бе той ако иска да те види сам ще дойде!

И аз така съм решила.Вече да не ходя.Пък ако той продължава да се прави на интересен и да не иска да идва ще му бия шута по кралски :-D
Щом е такъф звъниш му ..."Скъпи станхме 3ма познай кой е излишния и му затваряш" Момче съм но не удобрявам тъпанарски изпълнения !

koalka
11-09-2007, 21:20
Ми, поговори с него, кажи, че не ти се ходи постоянно на теб, все пак и той трябва да направи някакво усилие.Ако не се разберете - изхода е ясен.

nadincety
11-09-2007, 21:42
Ми, поговори с него, кажи, че не ти се ходи постоянно на теб, все пак и той трябва да направи някакво усилие..

Аз вече сто пъти съм му го казала тфа ама няма никакаф ефект.Повече няма да му го повтарям.Ако не се вземе в ръце колкото се може по скоро:СБОГОМ!!!

koalka
11-10-2007, 06:34
При това положение, щом не разбира от дума и не иска поне малко да те чуе - изхода е ясен.Няма смисъл да си с него и да му се дразниш.

anity92
11-10-2007, 06:46
Emi ako ne ocenqva tfa koeto pravish zaradi nego nai-dobre my bii shyta za da sleze na zemqta :grin:

Roko123
11-10-2007, 06:47
Emi ako ne ocenqva tfa koeto pravish zaradi nego nai-dobre my bii shyta za da sleze na zemqta :grin: damm

mumiikataa
11-10-2007, 06:55
То и моя е в друг град...Е виждаме се сравнително често...Все пак аз съм от там и като отида си се виждаме...Ест и той ше дойде някой път...А за теб мила...просто не знам какво да ти кажа...Виж са едно е да не може,да има някви проблеми с техните и да не му дават,но друго е да няма желание...Разбери кое от двете е и...Ако е второто-КЪСАЙ ГО!!!

nadincety
11-10-2007, 08:50
Виж са едно е да не може,да има някви проблеми с техните и да не му дават,но друго е да няма желание...Разбери кое от двете е и...Ако е второто-КЪСАЙ ГО!!!

Не мисля че има проблеми с техните щото ако имаше поне щеше да ми каже :-k Пък той нищо такова не е споменавал.

11-10-2007, 08:57
Ми недей да ходиш бе той ако иска да те види сам ще дойде!

И аз така съм решила.Вече да не ходя.Пък ако той продължава да се прави на интересен и да не иска да идва ще му бия шута по кралски :-D

I az taka mislq....spri da hodi6 i 6e razbere6 dali mu puka za teb ili ne,no ima i ne6to drugo-moje naistina da e zle s parite,kakto kazaha i da ne moje ili da ima nakakva druga vajna pri4ina :)

princesa_viki
11-10-2007, 17:17
да ти кажа честно аз нямаше да отида повече и тогава ако той сам не ме потърси щеше да стане ясно колко държи на мен...а аз бях в подобна ситуация,обаче аз не можех да ходя при гаджето(1 път само) обаче просто наште не ме пускаха.питай го каква е причината и ако не ти хареса отговора...късай го :neutral:

yuyuto
11-10-2007, 18:06
Пак същото ще кажа: Връзките от разстояние не ги бива. Просто не се получава. Тва е, сори... Истината боли.

princesa_viki
11-10-2007, 19:33
yuyuto
МнениеПуснато на: Съб Ное 10, 2007 10:06 pm Заглавие:
Пак същото ще кажа: Връзките от разстояние не ги бива. Просто не се получава. Тва е, сори... Истината боли.
E за това аз не съм съгласна...знам го от личен опит.зависи от човека който е с теб.не можеш да сложиш всички под един знаменател,не казвам и че всички такива са успешни,понякога наистина има много пречки обаче всичко зависи от това колко се обичат въпросните хора.Има една поговорка "ако има желание има и начини..." ;-) с желание всичко се постига

nadincety
11-11-2007, 06:13
питай го каква е причината

Ми аз го питах един път и той ми каза:Не ми се идва сам.Искам с някой фр. :shock: Не вярвам да има некфи проблеми с финансите защото техните работят и той също...

Harum_Scarum
11-11-2007, 06:20
Пак същото ще кажа: Връзките от разстояние не ги бива. Просто не се получава. Тва е, сори... Истината боли.
тва е много вярно =D>

princesa_viki
11-11-2007, 08:19
охо мацка според мен си търси оправдания само...заебавай го.как така не му се идва сам... а за финансовите проблеми-да всеки ги е имал понякога,обаче той да ги има постоянно...не върви...,при това видях че си написала че работи...нее тука има нещо...знам гадно е аама на човека явно не му пука.недей да се "хабиш" заради него.намери си някой от твоя град,колкото и трудно да ти се вижда.по -добре ще е.успех :) :-)

sentient_
11-11-2007, 08:24
Епа като си си го избрала ще търпиш :evil:

hatercrew
11-11-2007, 08:49
OUTTTTTTTT toz go otrqzvai ko 6te go tyrpi6 :-# [-( [-( basi vse edno kogato ima6 nai golqma nujda toi da go nqma do teb :-k nameri si dr toq samo si tyrsi opravdaniq

nadincety
11-11-2007, 09:07
OUTTTTTTTT toz go otrqzvai ko 6te go tyrpi6 :-# [-( [-( basi vse edno kogato ima6 nai golqma nujda toi da go nqma do teb :-k nameri si dr toq samo si tyrsi opravdaniq

МмМм май ще го зарежа :cry: Колкото и да е трудно по добре да намеря някой който ще оценява тфа което правя.И в същото време да прави неща които аз да оценя :)