PDA

View Full Version : Как да върна доверието си в момичета/жени?



DJ_MiLeN
11-10-2007, 00:02
Здравейте на всички.Имам проблем с момичетата.Преди доста време бях луднал по една девойка.Много си държах на нея,при мисалта,че съм с нея ме караше да летя в облаците.Всичко си беще тип топ,мънички подаръчета,розички ала бала,докато един ден тя започна да излиза с най добрата си приятелка и мен да ме игнорира по фсички параграфи не ми се беше обаждала 2 седмици.И аз скъсах с нея защото не можех да бъда с момиче което пренебрегва чувствата ми.Беше ми много гадно докато взема това решение.Това нещо се случи преди 4 месеца от тогава не съм се захващал да си търся друга.Просто знам,че ако тръгна да свалям някоя и историята ще се повтори.Моля дайте ми савет.

Багодаря ви предварително :smt003

Roko123
11-10-2007, 04:36
pxax priatelio i az dopredi edin den bqh taka ne znam pri vseki e razli4no az zapo4nah da pi6a stihove za lubovta za priqtelite za omrazata i ob6to vzeto kato otleq vsi4ko koet sam prijivql na listove hartiiki mi mina ne znam kak 6te e pri teb no ne se ot4aivai :|

koalka
11-10-2007, 06:29
Ако момичето наистина те харесва, ще намира време и за теб.Винаги могат да се съчетаят двете неща.

DJ_MiLeN
11-10-2007, 12:20
абе главок ,тя нека си излиза с тъпите приятелки , важното е през ноща да се прибира при теб :-s :-s нека си излиза с кои си ще , нека не те поглежда , ама като се прибере е** здраво като бял човек и не се чуди!


Проблема е че не живеехме заедно всеки в тях си понеже баща и е мн ревнив сакън да не му прескочат дущерята :D :-D :grin:

Еми де да съчетаваше нещата.Преди да започне да ме игнорира.Ми се обаждаше да излезем ама ние не живеем в един град 2 км. ни делят.Аз отивам и наща си хваща .... и заминава на някаде.Според мене това е много тъпо.Както и да е минало свършено да обръщаме страницата и да си гледам живота :)

prettyIdeath
11-10-2007, 12:32
Не всички са еднакви бе.тва че тя те е наранила не значи че всички ще направят така.Та ..както казах вече в една друга тема..Друго си е да живеете в един град..