PDA

View Full Version : има едно момиче...



Roko123
11-10-2007, 06:46
zna4i moq problem si e sledniq s edno momi4e sme friends i dosta si dopadame mn smqh pada mn ne6to pregradki i taka natatak... dotuk vi prai vpe4atlenie 4e vsi4ko vari dobre no ima malak problem vzeh 4e se vlubih.. ili pone taka mislq 6toto mn mi dopada kato 4ovek i sq malko stradam ot nedospivane :( ta problema mi e 4e nito iskam da si razvalqme priqtelstvoto nito iskam da si ostanem samo priqteli vaprosa mi e kakvo da pravq?

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-10-2007, 06:59
Явно не само жените са тези, които не знаят какво искат... Виж какво, ако наистина по-дълбоките ти чувства са по-силни от приятелските, моят съвет е да действаш, защото не знаеш дали онова, което търсиш е точно под носа ти...
Вече ти си преценяваш, ако пък с нея нищо не излезе, можеш да си сигурен, че вероятността да ви потъне приятелството е огромна. Можеш да почакаш да видиш дали и у нея се зараждат по-зпециални чувства, а ако не става от само себе си, мисля, че е по-добре да си останете приятели, а не да форсираш нещата, защото така може да стане по-зле...
Каквото и да решиш, пожелавам ти успех ;)

mumiikataa
11-10-2007, 07:02
Еми то пак няма да е същото приятелство...Ако и тя има 1увства-тръгвайте...

koalka
11-10-2007, 07:09
Вие вече не може да сте приятели, а и тея прегръдки - между момче и момиче не може да са само приятелски...

socialno_zlo_f
11-10-2007, 07:46
Явно не само жените са тези, които не знаят какво искат... Виж какво, ако наистина по-дълбоките ти чувства са по-силни от приятелските, моят съвет е да действаш, защото не знаеш дали онова, което търсиш е точно под носа ти...
Вече ти си преценяваш, ако пък с нея нищо не излезе, можеш да си сигурен, че вероятността да ви потъне приятелството е огромна. Можеш да почакаш да видиш дали и у нея се зараждат по-зпециални чувства, а ако не става от само себе си, мисля, че е по-добре да си останете приятели, а не да форсираш нещата, защото така може да стане по-зле...
Каквото и да решиш, пожелавам ти успех ;)
и аз мисла така :) успех :)

No_Limit
11-10-2007, 07:49
Действай няма какво да губиш . Щом не искаш да си разваляш приятелството просто не я наранявай

FreeSpirit
11-10-2007, 16:34
сам трябва да с еизясниш пред себе си ,после пред нея и готово .знам че е трудно ,но тук никой не може да направи крачката вместо теб ;)

yuyuto
11-10-2007, 18:11
Оф... Теми такива има много... Защо просто не използваш търсачката?
Та първо й предложи и после й кажи, че каквото и да реши тя, искаш вашето приятелство да се запази, защото много държиш на него... И така! :(

Ice_Power
11-10-2007, 18:22
дай малко повече смелост бе човек.отиваш казваш и какво чустваш и квото стане.поне ще знаеш кво чувства тя а не да се чудиш у вас.

MiMcHeToOo
11-10-2007, 18:51
Оф... Теми такива има много... Защо просто не използваш търсачката?
Та първо й предложи и после й кажи, че каквото и да реши тя, искаш вашето приятелство да се запази, защото много държиш на него... И така! :(

+1

flowerlina
11-10-2007, 18:54
Оф... Теми такива има много... Защо просто не използваш търсачката?
Та първо й предложи и после й кажи, че каквото и да реши тя, искаш вашето приятелство да се запази, защото много държиш на него... И така! :(

+1
;-)

GregoryHouse
11-10-2007, 19:53
Вие вече не може да сте приятели, а и тея прегръдки - между момче и момиче не може да са само приятелски...
Bullshit !!!


А според мен тичай при нея да се гаджосате...друго нема накъде...

vvs_go
11-10-2007, 21:09
edno 4ai4e 6te te prespi

vodolei4e_m
11-10-2007, 23:23
Вие вече не може да сте приятели, а и тея прегръдки - между момче и момиче не може да са само приятелски...
не съм съгласен, аз нон-стоп прегръщам всички приятели от женски пол :smt001
по темата: няма да коментирам, теми много, хора различни... строго индивидуално е всичко

koalka
11-11-2007, 07:33
Може би е така, но аз лично не си представям как някой ще ме прегръща нон-стоп, приятел...Просто може би аз не бих го позволила.Пък и има разлика между приятелска прегръдка и не само, нали?

vikipf
11-11-2007, 07:39
Наистина има два вида прегръдки.. ти ще разбереш ако тя ти намеква нещо... И ти и намекни и ако си сигурен давай... ;-) Все пак не може цял живот да я харесвашп и да не и го кажеш, защото те е срам или страх.. Да не стане после като в оная историйка, разпостранена из нета.. ;)