PDA

View Full Version : Целувахме се, а сега сме на "здравей, здрасти"...



[!] ReNkAtA [!]
11-10-2007, 08:33
всичко започна преди около 2 седмици бях на купон с 3 мои приятелки 2 от тях бяха с гаджетата си а аз и другото момиче Соня нямахме и затова и бяхме да си търсим на купона имаше доста момчета 1 от тях започна ефективно си ме сваля усмивки танци прегръдки и все такива неща които те карат да си мислиш че тоя човек поне малко те харесва аз съм на 16 а той само 1 с година по голям от мене познавахме се от преди ама само на здр/здр купона свърши към 11 и нещо и той реши ме изпрати до нас и накрая ме целуна.. за тая целувка мисла и до днес и незнам сега като се видим в даскало пак сме на здр/здр и почти нищо повече 1-2 пъти докато бяхме сами се усмели си говорим по така и сега съм мн объркана и нз какво да мисла 1 път го поразпитах малко какво помни от онзи купон и той ми каза помна теб нз какво го спира ако moje nqkoi da mi dade nqkakuv suvet pls :neutral: nz kakvo stava

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

No_Limit
11-10-2007, 08:43
Защо просто не седнете на по едно кафе и да си изядните всичко ? Мисля че има чуства към тебе

Sweet__Dream
11-10-2007, 08:46
Spored men samo te e izpolzval za kupona..No ne sum sigurna.Pokazval li ti e po nqkakuv drug na4in predi tova,4e te haresva.. :neutral:

Cool_Bitch
11-10-2007, 09:14
Moje bi ima 4uvstva kam teb,no ne se osmelqva da ti gi priznae.Trqbva po takti4en na4in da go predrazpoloji6,za da ti "izpee" vsi4ko! :smt014

prettyIdeath
11-10-2007, 12:46
Не искам да те обърквам още повече ,но не си ли си помисляла че е искал просто да се забавлява на купона? :neutral:

FireSweet
11-10-2007, 13:19
toi ako e imal nqkakvi 4uvstva kum teb...6tql e da te potursi posle,da te pokani na kafe.Na 17 ne6tata ne sa kato na 15.Po veroqtno e na kupona da e iskal ne6to drugo,no ne i tova koeto ti si misli6.Nqma ni6to slu4aino v deistviqta mu!!!Ne go e polu4il i pak si e s teb na zdravei zdrasti.Tova e edna ob6ta 4erta na mom4etata.

bqsna_teenagerka
11-10-2007, 13:47
ами следващия път като се видите в даскало,гледай да го издебнеш сам,завлечи го към някое тихо местенце и почни да го целуваш страстно :D ако ти отвърне,нататък мисля че е ясно!

Slave4You
11-10-2007, 14:18
Виждаш го в коридора ...

Ти: "Здр може ли да поговорим за 5 мин?"
Той: "Ми .. добре;) "

Отивате някъде където е по-тихо и той не може да се измъкне;)

11-10-2007, 14:29
ами следващия път като се видите в даскало,гледай да го издебнеш сам,завлечи го към някое тихо местенце и почни да го целуваш страстно :D ако ти отвърне,нататък мисля че е ясно!

E tva e vazmojno nai-tapiq savet...OTIVA6 I GO CELUVA6 STRASNO :lol: :lol: pffffff naistina e MNOGO MNOGO tapo :?

Fagile
11-10-2007, 14:39
ами следващия път като се видите в даскало,гледай да го издебнеш сам,завлечи го към някое тихо местенце и почни да го целуваш страстно :D ако ти отвърне,нататък мисля че е ясно!

E tva e vazmojno nai-tapiq savet...OTIVA6 I GO CELUVA6 STRASNO :lol: :lol: pffffff naistina e MNOGO MNOGO tapo :?

mda! a ako ne i otvurne? 6oto ne misla 4e q haresva osobeno...

koalka
11-10-2007, 17:00
А сега с нещо показва ли ти, че се интересува от теб, харесва и т.н. или се държи просто приятелски.Ако е второто - най-вероятно е било само за купона и те съветвам да ти остане един приятен спомен и нищо повече.

yuyuto
11-10-2007, 17:06
Не искам да те обърквам още повече ,но не си ли си помисляла че е искал просто да се забавлява на купона? :neutral:
И аз това си помислих докато четох темата... Мдам, наистина помисли върху това... :-|

Ice_Power
11-10-2007, 18:00
може човека да го е срам знаеш ли сякакви ги има.

strawberry
11-10-2007, 19:01
XxxaxaXaAXXAxaAXxaXAxaXAxaXAxaXAxaXAXaxAXxaXAxaXAx a 4uvate li se?Celuvka na kupon da ozna4ava ne6to :lol: :lol: :lol: tva e prosto zabivane kolkoto da ne ti e sku4no... Nqmam dumi nqma da e purviqt nito posledniqt pyt v koito 6te se slu4i ne6to takova...

flowerlina
11-10-2007, 19:06
Не искам да те обърквам още повече ,но не си ли си помисляла че е искал просто да се забавлява на купона? :neutral:
И аз това си помислих докато четох темата... Мдам, наистина помисли върху това... :-|
и аз така

HePeAJIeH
11-10-2007, 19:10
Било е само за свалката или е бил под въздействието на алкохола 8-)




ПП До авторката-наивна си!

desi_bonbona
11-10-2007, 19:12
i az mislq, 4e e bilo samo za kupona. moje i da ima nqkakvi 4uvstva kam teb, no edva li.

FreeSpirit
11-10-2007, 19:57
свалка за една вечер,ти за 1-ви път ли ходиш на купон?
Мисли за него за нещо обикновено и си кажи просто се отпуснахме малко-нищо повече :)
една целувка не е болка за умиране:))

MoHuTo
11-10-2007, 20:17
Според мен всичко е било просто за вечерта... :?

prettyIdeath
11-11-2007, 07:46
свалка за една вечер,ти за 1-ви път ли ходиш на купон?
Мисли за него за нещо обикновено и си кажи просто се отпуснахме малко-нищо повече :)
една целувка не е болка за умиране:))

Очевидно е че за нея е много повече. Ще свикнеш с времето..и няма да ти правят впечатление такива дребни на вид нещица...като например една целувка :wink:

6emet4e
11-11-2007, 09:03
свалка за една вечер,ти за 1-ви път ли ходиш на купон?
Мисли за него за нещо обикновено и си кажи просто се отпуснахме малко-нищо повече :)
една целувка не е болка за умиране:))

Очевидно е че за нея е много повече. Ще свикнеш с времето..и няма да ти правят впечатление такива дребни на вид нещица...като например една целувка :wink:
"една целувка"ама зависи(за нея) с кой...иначе и според мене е забивка за вечерта...

JuS7^YourS
11-11-2007, 09:13
не знам, звучи ми все едно малко се притеснява и го е срам да ти признае, че има някакви чувства към теб, защото не знае и твоите какви са. Ако те беше използвал за купона, щеше да се целува с теб цялата вечер, да ти се натиска, а той те е изпратил и чак тогава го е направил. Според мен не си играе, но трябва да си поговорите за това

hatercrew
11-11-2007, 09:17
ae hora az do kolkoto razbrah ne sa se natiskali na kupona a edna celuvka pri tva q e izpratil :-D be ddz az ne moa razbera za ko si izliza6 du6ata tuka kat ima samo edin 4ovek det moje da ti otgovorq na vste vypros :shock: :!: idi i go pitai

MonSitY
11-12-2007, 12:00
em ima nqkakva vuzmojnost toi da te haresva vse pak te e izpratil do vas no spodelqm mnenieto na pove4eto dosega ne se zablujdavai edva li e hlutnal po tebe taka kakto mai si ti... :roll: spx 6te nameri6 nqkoi koito izpitva podobni 4uvstva :twisted:

mon4eto
11-12-2007, 15:44
Otiva6 pri nego i go pita6 dali iska da tragnete i tolkoz :)

sladku_bebzi
11-12-2007, 16:07
Не мисля, че трябва да го целуваш, защото ако не те харесва ще стане много гадно...Както ти казаха вече сигурно е било заради купона.А кво можеш да направиш?Еми да продължиш да му казваш здр и ако го харесваш, да изчакаш своя момент :)

daRito0
11-12-2007, 16:07
em az sym imala absolutnata slu4ka ..ama pri mene daje e po k0fti ,6otu toi predi mi sa obesnqva6e 4e me haresva ,ama az go otrqzah ii posle sled 1 mesec i polovina se sre6tnahme na edno rd .. i sled malk0 alkohol sa ngrabihme ;p (sam0 se celuvahme de ;p ) ii sled toz kupon .. zdravei kak si ,mersi 4e popita 4ao .. ;) tei 4e razbiram te kakvo ti e .. prostoo ako misli6 4e ima6 taq smelost govori s neg0 .. ako go vijda6 4e e nqkakyv neseriozen .. po dobre ne se zanimavai ...ii taka ,pyk ako ne mojete da govorite nqkyde ..prosto iz4akai sledva6toto rd,kupon na koito 6te ste dvaamta i gledai k0 stava :P

miShle
11-12-2007, 17:33
Не искам да те обърквам още повече ,но не си ли си помисляла че е искал просто да се забавлява на купона? :neutral:
И аз това си помислих докато четох темата... Мдам, наистина помисли върху това... :-|
и аз така

Именно...аз като отида на някой купон отивам да се забавлявам...той ако е имал по-сериозни намерения към тебе щеше да ти ги покаже,нали?

~CaLiCo~ *PepS* :P
11-12-2007, 18:30
of...a za6to ne prieme6fakta 4e e bilo samo za we4erta? kupon,nastroenie...na horata im se razbu6uwat hormonite :D ne go misli...
btw i az bqh w edin podoben film...za kratrko :D ama sq naistina s toq pi4 sme si na ob6ti prikazki :D po kuponi sme zaedno :D i taka... dokato seki ot nas ne si nameri lubowta :} aide i stiga sa waika za gluposti:) nai mn idi pri nego fani go i pogoworete i taka

tuzaro
11-12-2007, 18:42
Било е само за свалката или е бил под въздействието на алкохола 8-)




ПП До авторката-наивна си!браво баце =; =D> :smt001

AiKaTa
11-12-2007, 19:31
XxxaxaXaAXXAxaAXxaXAxaXAxaXAxaXAxaXAXaxAXxaXAxaXAx a 4uvate li se?Celuvka na kupon da ozna4ava ne6to :lol: :lol: :lol: tva e prosto zabivane kolkoto da ne ti e sku4no... Nqmam dumi nqma da e purviqt nito posledniqt pyt v koito 6te se slu4i ne6to takova...

prettyIdeath
11-13-2007, 07:37
Не искам да те обърквам още повече ,но не си ли си помисляла че е искал просто да се забавлява на купона? :neutral:
И аз това си помислих докато четох темата... Мдам, наистина помисли върху това... :-|
и аз така

Именно...аз като отида на някой купон отивам да се забавлявам...той ако е имал по-сериозни намерения към тебе щеше да ти ги покаже,нали?

Imenno ... Kato otide6 na kupon trqbva da o4akva6 ne6to podobno ;)

123456
11-13-2007, 07:43
Може па да не те иска, що си втълпявате след всяко натискане, че сте желани. То жената е като динаята, това че я чукат не значи, че ще я вземат. 8)

emviii
11-13-2007, 08:45
Не искам да те обърквам още повече ,но не си ли си помисляла че е искал просто да се забавлява на купона? :neutral:


+ #-o

ninsy
11-13-2007, 10:27
що си мислиш че има нещо повече към теб,сигурно е било само за забивката

[!] ReNkAtA [!]
11-13-2007, 18:16
em qvno ne sam se douto4nila v purvoto si izkazvane da i az taka si mislq nemoje da se e vlubil v mene samo ot 1 ve4er ama vse pak mi podari cvete kani me na baven tanc ii nz spored nqkoi moi priqtelki koito bqha na kupona vikaha 4e malko ni e trqbvalo da se... ne nz naistina a dneska v u4ili6te toi doide do klasnata mi i me vikna da izleznem zaedno za da me pita dali 6te hodq na edin rd na ob6t poznat ii tova me kara otnovo da si misla 4e rabotata bi mogla da se povtori \:D/ silno se nadqvam i taka da stane az go pitah za kupona 6ot iskam da razbera kvo staa nai posle ama nemam tolkvoa smelost(ne sme pili na kupona 1-2 biri samo)ii ako moej m idadete suvet za 2 rd nqkvi preporuki pls :twisted:

WaPiSiMa
11-13-2007, 18:56
az mislq 4e moje bi te haresva za6toto vse pak ne ste natiskali malky po romanti4no e podhodil ddz pone az taka si misla se pak tee celunal 4ak kogato te e izpratil a ne e po4nal na kupona da ti se natiska a i sled kato pak te epital dali 6te hoi6 na rd na va6ia poznat mi idi na toq rd i vij kvo 6te stane govorete tfva onova toi ako izpitva ne6ty kuym teb 6te go pokaje kusmet

emga
11-14-2007, 19:11
m4i ili te haresva (porazpitai go) ili samo e bilo flirt4e tam toi i 1 fr tei se celuva s 1 momi4e i posle tq my vika po skype obi4am te milo i takia i toi vika tfa be6e samo flirt...ama ne se ot4aivai po4ti s1m sigoren 4e te haresva tova mom4e nz 6to :-D

led_i_ogyn
11-14-2007, 19:23
За мене има два варианта:
1.Или те харесва, но не е убеден в чувствата си.Може да разбереш, а и той самият като седнете и поговорите.
2.Просто си е било само за купона...По-добре го заеби ако искаше нещо повече с тебе щеше поне да ти подскаже..
Успехчета :-)

zizi_sladkata
11-15-2007, 17:56
da naistina ne si li se zamislqla 4e e iskal da se zabavlqva na kypona...az taka prava po nqkoi pyt :grin: :D :D

merik16
11-15-2007, 18:04
ako te e celunal mnogo hubavo qvno e imal neshto kum tebe no inache prosto si otvoril paketcheto i e vzel porednata nosna kurpichka v smisul...te e kushiral mnoo burzo :) :(

[!] ReNkAtA [!]
11-15-2007, 18:47
утре вечерта е купона така че мисла да го питам какво изпитва към мене щото толкова време се чудя ами надявам се да ме хареса че иначе ще ми е кофти извстно време #-o малко полудявам като се сетя че утре ще трябва да разбера това което нз дали искам да разбера заради отговора му ама такъф е живота... ако някой мисли нещо нека пише всичко приемам за съвет...

sh3_1s_7h3_0n3
11-15-2007, 21:05
... вариантите са 2:
1) или те харесва, но е срамежлив...
2) или в момент на слабост и много алкохол, разнежен от последния романтичен филм, в който главните герои са се целунали под нощното небе обсипано с безброй звезди... той е пресъздал 'техния' момент...

Какво да направиш? - ти явно сама си си го решила.
Макар че т'ва с директното питане и отговаряне, никога не ми е харесвало...

dantro
11-15-2007, 21:10
Според мен те е целунал под въздеиствие на нещо алкохол или нещо друго .. за да не те целуне пак и да не говори пред други хора с теб значи не те иска не те харесва даже може би неиска другите да знаят че са е целувал с теб :( тъжно но факт .. според мен

[!] ReNkAtA [!]
11-16-2007, 15:08
ами всъщност моите прителки които бяха на купона +още 1 знаят и неговите приятели и те знаят даже го базикаха един вид че е целувал момичето пък сега нищо му не казва днеска му казах че довечера в 8 когато е рд-то ще искам си поговорим нззз пожелайте ми успех ще ми е нужен [-o<

sasha_90
11-17-2007, 09:41
Поговори с него.

Harum_Scarum
11-17-2007, 09:49
а уе кат не ти обраща внимание го заеби и тва е!Ииии вече голяма работа станала!!!