PDA

View Full Version : дали да му го кажа



malkata_marti
11-10-2007, 12:29
zdraveite iskam savet ot vas!ta taka....... moq priqtel pu6i dosta joint i na mene mi e acki nepriqtno stotici hilqdi puti sam mu go kazvala no toi ni6tu ne vazpriema edin moi mno dobar priqt me posavetva da mu kaja 4e ako ne spre da pu6i da me zabravi! no neznaq nqkak si........ nzm kakvo da pravq ve4e vie kakjo 6te kajete da mu kaja li tova i ako ne kakvo spored vas bih mogla da napraq 4e da pospre s tezi gluposti :neutral: :roll:

Радактирано от ramaiana
Заглавието трябва да е написано на кирилица!

Presley
11-10-2007, 12:34
Много ще е тъпо,ако му го кажеш.Недей! :?

Valento
11-10-2007, 12:35
Ако те обича и и ти го обичаш му го кажи не се притеснявай да му го кажеш ако той те обича трябва да те разбере че искаш най-доброто и за двамата!!Кажи му го направо!!!Много успех!!

Sweet__Dream
11-10-2007, 12:42
Pogovori s nego tova e nai-dobroto re6enie za momenta..Jelaq ti uspeh.. \:D/ \:D/

XxX*MeTaJL^BiTcH*XxX
11-10-2007, 12:54
Кажи му че не можеш да продължаваш така.Че искаш да си с него но тва пушене те отблъсква и ако иска да сте заедно да се опита да спре.Акп те обича ще спре! \:D/

No_Limit
11-10-2007, 13:00
Ако те обича и и ти го обичаш му го кажи не се притеснявай да му го кажеш ако той те обича трябва да те разбере че искаш най-доброто и за двамата!!Кажи му го направо!!!Много успех!!
съгласна , само да добавя , че трябва да се пазиш , когато човек е под въздействието на трева не знае какво прави

yohrdan
11-10-2007, 13:02
Аз лично винаги съм казвал приеми човекът какъфто е... :smt003 но ако се обичате и бихте били готови на всичко един за друг би трябвало след като му кажеш мен или :smt033 ако му поставиш въпроса така сигорно би избрал по лубимото нещо според мен действай :-x \:D/ и успех

socialno_zlo_f
11-10-2007, 13:38
:shock: леле горки4ката ... знам колко ти е трудно на мене сестра ми бе6е така по едно време не 4е са е по добре де ама се пак та по вупроса кажи му за6тото ако не спре 6те е по ло6о за тебе послараи се да го възприеме ами успех :)

FireSweet
11-10-2007, 14:22
az nikoga ne bih trugnalas takuv 4ovek.Moqt priqtel e pu6il joint,no samo vednuj otkakto sme trugnali....t.e. za 1 godina vednuj.Ti sama si napravi izvoda!!!

bqsna_teenagerka
11-10-2007, 14:38
дали да му го кажеш????? аз ако бях на твоето място изобщо нямаше да се събирам с него!

Madness
11-10-2007, 14:44
пфф
тва си е неговия живот и ти не си никва,че да му казваш да спира...
може би,да не пуши пред тебе...но само може би...

MartyParty
11-10-2007, 15:38
оуу не знам мацка....не съм имала такъв приятел но смятам че трябва да си поговорите надълго и нашироко (за предпочитане очи в очи не по skype-а примерно) кажи му го онова-ако наистина държи на теб-ще спре \:D/ Успех

koalka
11-10-2007, 18:02
И според мен не мисля, че имаш право да му казваш да спира.Просто го помоли да не пуши пред теб.Не виждам къде е толкова проблема, ако това не пречи на връзката ви.Ако не пуши пред теб, какво?

mon4eto
11-10-2007, 18:54
Nqma smisal da go zaebava6 zaradi takova ne6to tapo e :?

assd
11-10-2007, 18:56
ква си ти че ще проваляш живота на момчето, като иска да пуши - нека, ше си намери некоя смръдла с кецове и ще си пушат заедно :D

Kisses_P
11-10-2007, 18:59
Не можеш да му забраниш да пуши,но щом е с теб би трябвало да се съобразява малко с теб.Аз не бих търпяла такова нещо!имам просто пиятели ,които пушат джойнт ,но пред мене не си го позволяват.Всеки път им опявам за това,някои спряха други не..На твое място бих поговорила с приятеля ти да се изясните по тая тема.

yuyuto
11-10-2007, 19:00
Е по-добре не му се меси... Верно, че ще искаш най-доброто за него, ама живота си е негов... Щом е решил да се трови - негов си проблем... Нямаш право да му държиш сметки. :(

gLoRiOuS_aNGeL
11-10-2007, 19:05
Бий му шута!Той не е за теб. 8)

Ice_Power
11-10-2007, 19:35
ами дори и да му кажеш кво очакваш?утре да ти каже добре няма проблем спирам,най-вероятно да ти се разсърди за тва го остави човека ама можеш да го помолиш да не пуши пред тебе.

Хищница
11-11-2007, 16:40
Според мен трябва да му поставиш ултиматум-или ти, или джойнта. Аз лично не бих излизала с човек, който пуши такива гадости.

Josefinne
11-11-2007, 17:50
Не, не му го казвай, защото така вероятно ще го загубиш и ще ти стане още по-гадно, че е избрал джойнта пред теб :cry: Помоли го просто да не пуши , когато е около теб.

Boynce
11-11-2007, 20:39
Според мен не бива да му се месиш.Нз какви са ви отношенията и дали това че пуши пречи на връзката ви.
Ще ти дам един подобен пример:Аз като тръгнах с моя той беше мноо зле.Нон стоп надрусан,пиян или напушен.На мен това не ми пречеше по принцип.Обаче решихме да правим секс ](*,) ](*,) и не можеше да го вдигне.И така реши да не друса повече,но защото ТОЙ ГО ИСКАШЕ!!
Вече 2 години и половина е чист и не иска да вижда такива неща!По някога ме е яд че го отказах така драстично!
Прецени си сама дали ти пречи на връзката ви това,а ако тя е серизона ще го преодолеете.....не насилвай нещата в никакъв случай.

LiCk|It_OfF
11-11-2007, 20:43
Стига ве.Кфи сте такива жиеете в 17 век сякаш :neutral: Всеки втрои вече пуши джойнт.Недей му прави проблеми,че само ще се излагаш :smt001 Никой от досегашните ми приятели не ми е правил проблем за това,че си пафкам джойнт и не вярвам да има някой който би ми направил.

А сега бягай у тях и изпушете един фишек :grin: :-)

kifla
11-11-2007, 20:51
И според мен не мисля, че имаш право да му казваш да спира.Просто го помоли да не пуши пред теб.Не виждам къде е толкова проблема, ако това не пречи на връзката ви.Ако не пуши пред теб, какво?
+1 \:D/

Vampirella
11-11-2007, 21:08
Не му поставяй подобен ултиматум. По принцип употребата на опияти и наркотични средства се дължи на някакъв проблем. Попитай го защо го прави и ако разбереш какъв е проблема се опитайте да разрешите заедно, но не е нужно да се разделяте... Дано успееш да го откажеш от тия боклуци! Успех! :)