PDA

View Full Version : Кола маска



AnIcHkAtA
11-10-2007, 12:08
Здравейте!
Искам да ви попитам каква кола маска използвате.Аз си купувам на Taky roll-on, ама зимата няма внос #-o .Чувала съм, че може и да си забъркаш няква в къщи ама не съм пробвала ако можете кажете някоя рецепта (за предпочитане да е изпробвана защото майка ми като млада е страдала от експерименти 8-) ).И за купуваните - моля ви пишете и няква ценичка.

Мерси предварително :-) :smt039

Mementomori
11-10-2007, 12:15
Здравей,ами има една кола маска,казва се "Сара" и не е зле,струва около 1.20-1.40 тубичката.Загряваш си я и действаш.

Axel_f
11-10-2007, 13:14
Хора как се оправяте с тая кола маска у вас :shock: Аз съм пробвала точно 3 пъти и беше живо мъчение (особено на бикини-областта...)Падат не всички косми и след това кожата е слепена,а втрори и трети път на 1 място си направо кошмар... #-o Мен лично епелатора ми върши къде по-добра работа,а за интимните части и бедрата ходя на козметик :wink:

ПП Колата дето си нях купила беше на Jankar или нещо такова,не помня вече и беше доста евтина,околко 1 лв някъде

hint
11-10-2007, 13:25
Тая кола на Jankar е ужасна. Аз ползвам една друга, българска е и също е около лев, в зависимост от аптеката или магазина. С нея се научих да се оправям. В началото много ми лепеше и се омазвах, но после свикнах.

Държа я на стайна температура и преди да започна за 5-7 минути я пускам във фризера. После я счупвам на две и размачквам докато се отпусне. Сега вече с половинка от тая кола и за около двадесет минути (хайде с подготовката 30) си оправям триъгълника. Но не мога да се сетя как точно се казва, защото нямам опаковка сега, свършила ми е.

Madness
11-10-2007, 13:32
прайла съм го веднъж и занищо на света няма да го повторя

AnIcHkAtA
11-10-2007, 14:08
То има разлика от кола маска до кола маска.Тая дето я ползвам е много удобна.Това е шишенцето --> http://i.data.bg/07/11/10/656705_orig.jpg
а това е roll-onA отгоре --> http://i.data.bg/07/11/10/656712_orig.jpg.В опаковката има и специални ленти.Първия път наистина е трудничко ама после свикваш :wink:

JuS7^YourS
11-11-2007, 12:11
ползвала съм кола маската на йанкар, защото ми хареса цената от 75 стотинки за цяло пакетче, но после си платих доста ниската и цена.... така че вече съм на ленти и най-често на епилатор, чиста работа :smt001