PDA

View Full Version : Шантави цветове!!!



Mementomori
11-10-2007, 15:10
Здравейте,младежи!Моля ви за инфо,ако знаети някои шантави,изкрящи и ярки цветове на бои на коси,моля дайте имената им!Благодаря предварително!
П.С.Мн ме е яд,че спряха от производство оранжевата ми боя!

jotitu
11-10-2007, 15:28
аз искам бели кичури да си направя ама да оставя косата да ми се къдри без да я изправям и ще стои много яко. Ако някой е гледал грешен завой 2 знае какво имам предвид.

За цветове:
синьо
лилаво
жълто :shock: имаше една такава със жълти... приличаше се едно пииле и се е изцвъкало на главата (черна коса и жълти кичури не светки кестенява където не се открояват толкова)
червено
сиво
оранжево.. има много
нз как искаш ярки цжетове като то си е до боята дали ще излезнат ярки или не. Те така или иначе ще са един от горе изброените цвето. От там нататък си е до боята :---)

Marge
11-10-2007, 16:29
Шантави цветове в България по магазините ще намериш аааадски трудно да не кажа невъзможно. Значи, има спрейове в различни цветове. Има спирали за коса, които са мноо зле. Имаше едно лилаво за кичури Лонда колор ХХL или нещо подобно. Също преди време някой беше казал тук за розова боя, беше нещо виталис, търсих от нея но не видях никъде. Още - можеш да попиташ фризьорката си дали има някакви бои. Моята примерно ми намери цикламено и имах розови кичури.
Всичко от по-горните е неиздържливо, освен лилавата боя. Всичко друго се изтрива бързо. Просто в България още няма почва за внасяне на издържливи бои в ярки цветове, както в америка има примерно Manic Panic, Special Effects и какви ли не оцветители в най-различни цветове.

fake
11-11-2007, 08:11
за яркочервена мога да ти кажа една боя...тя е гръцка, Seri се казва..номер 1006 или 1060...опаковката е супер...никаква, купи си я обаче ако искаш да станеш ебаси искрящо червеното...на светла коса напрао ще стане лудницата, на тъмна хваща, но трудно. купи си я с 2 бутилчици от....онова дето се добавя, 9%

indecent
11-11-2007, 08:51
a nqkakva boq v rozovi ili ciklameni ili zelenikavi cvetove ? :?:

Violenza
11-11-2007, 09:07
Мии аз сега пак съм с лилаво, ама скоро ще се правя тъмно и светло кестенява... май с палете се боядисвах последния път(за лилавото).. отиваш в някой специализиран магазин и казваш какъв цвят искаш и ще ти предположат..

dan4ety
11-14-2007, 13:49
за яркочервена мога да ти кажа една боя...тя е гръцка, Seri се казва..номер 1006 или 1060...опаковката е супер...никаква, купи си я обаче ако искаш да станеш ебаси искрящо червеното...на светла коса напрао ще стане лудницата, на тъмна хваща, но трудно. купи си я с 2 бутилчици от....онова дето се добавя, 9%

Тая боя Seri е много скапана. Измиваш си 2 пъти косата и се маха :x Аз сега ще си взимам Londa color XXL розова :) Ще си правя розови кичури, за да не си увредя цялата коса, защото много си я харесвам :)

oTPoBHa
11-14-2007, 14:15
оффтопик: пхаха.. хвалете се колкото си искате! да ми се весне някой със всяко косъмче в различен цвят тогава го признавам .
заааааеби :razz:

по темата: червена боя - и то мнооого ярко червено, дори и на тъмна коса - ххл на палете. кво значение , че е червено? нали е ярко .. вижда се.. отличава се.. това е най-важното :smt002

IdiOtKa
11-23-2007, 11:41
я дайте идея каква ръпотия да си сатворя на косата ... щото ддз не мис е връзва светло кестинява коса с синио ..а толкос ме кефи синиото ...