PDA

View Full Version : Все още влюбена...



slun4ice_90
11-10-2007, 15:49
Zdraveite na vs.Zna4i istoriqta mi e malko dulga,no 6te se opitam da vi razkaja nai-vajnoto.Mislq 4e o6te imam nqkakvi 4uvstva kum edno mom4e,probelma e 4e toi e na 15 ,a az sam na 17.S nego sme ot razli4ni gradove,no re6ihme da opitame.I otna4aloto toi me izluga 4e e na 17 nz za6to.O6te ot samoto na4alo use6tah 4e ima ne6to gnilo,i postoqnno se sumnqvah v nego.I taka uj hodihme nqkade 3 sedmici i az re6ih 4e nqma smisal,4e nqma da izdurja :-# Toi mi kazva6e 4e me obi4a,kakto i az na nego. :cry: Be6e purvoto mom4e,na koeto kazah ''obi4am te ''.No re6ih edin den i mu napravih nomer.No toi ne razbra.Na4i pomolih moq mn dobra fr da go pita dali v momenta si ima gadje,dali q obi4a.(demek za men,za da vidq toi dali 6te kaje ne6to)I 4ak togava razbrah 4e toi e tur4in,4e e na 15 i taka. Razbrah 4e nqmame bude6te,i stava o6te po-slojno.No sega sled 1 mesec,se ubejdavam 4e ne moga bez nego ](*,) Molq vi daite si mnenieto! :-k

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

Quasar
11-10-2007, 16:03
шамандура си....кво мнение да ти дадем не разбирам...нямате бъдеще според мене...ако това питаш...комплексар...казва че е по голям и лъже наред...заебавай го
И слеващия път пиши на кирилица ,мамка му :-x

sexa_na_kompleksa
11-10-2007, 16:05
Според мен трябва да го потърсиш и да пробвате отново.Излъгал те е,защото си е мислил,че ако ти каже,че е по-малък от теб,ти няма да се занимаваш с него.И аз на негово място бих постъпила така(даже преди често лъжех за годините си).А това,че е турчин,не би трябвало да те притеснява - и турците са хора.

slun4ice_90
11-10-2007, 16:05
шамандура си....кво мнение да ти дадем не разбирам...нямате бъдеще според мене...ако това питаш...комплексар...казва че е по голям и лъже наред...заебавай го
И слеващия път пиши на кирилица ,мамка му :-x И ако може само да не ме обиждаш.Е все пак ти благодаря за мнението.

Kisses_P
11-10-2007, 16:05
Има ли желание, има и начин. 3 седмици не са много.Не можеш да заобичаш някого толкова много,че да не можеш без него.Щом сте от ралзични градове значисте се виждали и рядко.КАзваш че не си му вярвала много много.Ами тогава какво си правила с човек,на който нямаш доверие?на 17 си,не си малка да не знаеш какво да правиш.Кажи си,че ще го забравиш и точка.Ще намериш по-добър,по-хубав, по по по от него...

slun4ice_90
11-10-2007, 16:06
Според мен трябва да го потърсиш и да пробвате отново.Излъгал те е,защото си е мислил,че ако ти каже,че е по-малък от теб,ти няма да се занимаваш с него.И аз на негово място бих постъпила така(даже преди често лъжех за годините си).А това,че е турчин,не би трябвало да те притеснява - и турците са хора. Да знам 4е и те са хора.Благодаря ти,4е си даде мнението.

Quasar
11-10-2007, 16:09
под "шамандура" не вкарвам нищо обидно...ползвам го като "залюхан","наивен" ;)
А тук факта за който съм се лепнал е не че сте отразлични градове или че е турчин а че лъже яко...уж те обича а не е искрен (омг за 2 седмици се заобичали нашите...) нещо работата мноо намирисва...на всичкото отгоре вика че бил свободен....

slun4ice_90
11-10-2007, 16:10
Има ли желание, има и начин. 3 седмици не са много.Не можеш да заобичаш някого толкова много,че да не можеш без него.Щом сте от ралзични градове значисте се виждали и рядко.КАзваш че не си му вярвала много много.Ами тогава какво си правила с човек,на който нямаш доверие?на 17 си,не си малка да не знаеш какво да правиш.Кажи си,че ще го забравиш и точка.Ще намериш по-добър,по-хубав, по по по от него... Ами незнам дали ще намеря друг.Дали въоб6те да търся.

slun4ice_90
11-10-2007, 16:12
под "шамандура" не вкарвам нищо обидно...ползвам го като "залюхан","наивен" ;)
А тук факта за който съм се лепнал е не че сте отразлични градове или че е турчин а че лъже яко...уж те обича а не е искрен (омг за 2 седмици се заобичали нашите...) нещо работата мноо намирисва...на всичкото отгоре вика че бил свободен.... Ok разбрах те.

Ice_Power
11-10-2007, 16:12
щом толкова неможеш без него кво значение има дали е турчин и на колко е години.

slun4ice_90
11-10-2007, 16:14
[quote="Ice_Power"]щом толкова неможеш без него кво значение има дали е турчин и на колко е години.[/quote Той е на 15 а ме излъга 4е е на 17 :-#

Kisses_P
11-10-2007, 16:17
Ами незнам дали ще намеря друг.Дали въоб6те да търся.
Той сам ще те намери :mrgreen: а и си само на 17..

slun4ice_90
11-10-2007, 16:20
Ами незнам дали ще намеря друг.Дали въоб6те да търся.
Той сам ще те намери :mrgreen: а и си само на 17.. Благодаря ти много,все се надявам,а ми писна да съм сама. :cry:

Ice_Power
11-10-2007, 16:22
да ама ако нете беше излъгал нямаше да го харесаш нали?понякога може лъжата да е за добро

slun4ice_90
11-10-2007, 16:26
да ама ако нете беше излъгал нямаше да го харесаш нали?понякога може лъжата да е за добро Maй е то4но така :!:

slun4ice_90
11-10-2007, 16:36
И извинявайте 4е не съм писала на кирилица.Но съм много зле и наистина имам нужда от мненията ви.

sentient_
11-10-2007, 16:46
Постъпила си много глупаво!
1-во защото си пратила своя приятелка да разпитва за твоето гадже...! Ти от ХЕИ ли си
2-ро. Ккаво от това че е на 15? Ти като си на 17 дане би да си по умна или по опитна, особено след твоите глупави постъпки....
3-то Тва че е турчин въобще не е от значение, щом уж си го обичала дори и да е арабин не би трябвало да ти пречи, ама явно не си го обичала....
и 4-то как реши пък че нямате бъдеще?.. от какво си извади тия изводи? Помисли малко и разбери че сама си усложняваш живота

koalka
11-10-2007, 16:48
Не ти е казал и е бил прав, защото, ако знаеше щеше да имаш предрасъдъци и никога нямаше да тръгнеш с него... :wink: Просто се е страхувал, че няма да му обърнеш внимание.

slun4ice_90
11-10-2007, 16:49
Постъпила си много глупаво!
1-во защото си пратила своя приятелка да разпитва за твоето гадже...! Ти от ХЕИ ли си
2-ро. Ккаво от това че е на 15? Ти като си на 17 дане би да си по умна или по опитна, особено след твоите глупави постъпки....
3-то Тва че е турчин въобще не е от значение, щом уж си го обичала дори и да е арабин не би трябвало да ти пречи, ама явно не си го обичала....
и 4-то как реши пък че нямате бъдеще?.. от какво си извади тия изводи? Помисли малко и разбери че сама си усложняваш животаНе е там въпроса кой е по-умен.Знам 4е постъпих глупаво.И мога да ти кажа 4е още го оби4ам.

slun4ice_90
11-10-2007, 16:53
Не ти е казал и е бил прав, защото, ако знаеше щеше да имаш предрасъдъци и никога нямаше да тръгнеш с него... :wink: Просто се е страхувал, че няма да му обърнеш внимание. Благодаря ти за мнението,наистина много си права.Аз съм мн тъпа ](*,)

yuyuto
11-10-2007, 17:01
Хей, 2 години нищо не са... И тва, че е турчин няма някакво голямо значение... Ама тва че го обичаш, виж, това вече има голямо значение... Така че спокс... Излъгал те е от страх, че ще го отрежеш заради това... Ама ти не би го направила дори и да ти беше казал истината, нали? :-|
Всеки понякога лъже... И трябва да се научим да прощаваме...
Айде! Бъдете щастливи! :wink:

slun4ice_90
11-10-2007, 17:05
Хей, 2 години нищо не са... И тва, че е турчин няма някакво голямо значение... Ама тва че го обичаш, виж, това вече има голямо значение... Така че спокс... Излъгал те е от страх, че ще го отрежеш заради това... Ама ти не би го направила дори и да ти беше казал истината, нали? :-|
Всеки понякога лъже... И трябва да се научим да прощаваме...
Айде! Бъдете щастливи! :wink: Aми незнам,но мн мразя да ме лъжат.И мн трудно прощавам. :smt001