PDA

View Full Version : Запознанства...



Samotno_Angel4e
11-10-2007, 16:21
Тук предлагам да пишете вашите запознанства...Щури или просто случайности...Вие сте на ход...
П.С Ако темата се повтаря моля да ме извините,но просто търсих но не намерих...

Presley
11-10-2007, 22:34
Миналата година като бях на кънки на лед се эапоэнах случайно с едно момче.Карах си кънки и доста се бях эасилила.Беэ да искам го `эасякох` :D и той падна.Реших,че трябва да се иэвиня.Иэвиних се,обаче после му стана огрооомна синина :D Эаговорихме се ,отидохме в Мак доналдс ии станахме големи приятели.

vodolei4e_m
11-10-2007, 23:21
прибирах се след даскало и си минавам аз покрай университета и имаше една мацка на терасата дето простираше , беше оскъдно облечена (тва беше кат беше по-топло) и седя аз долу и зяпам ли зяпам ... :D запалих една цигара и продължавам.. и тя ме видя и сякаш нарочно седеше дори след като спря да простира, разхождаше наляво надясно кат муха без глава само и само да зяпам... (поне 30 мин) накрая с физиономии и жестове се разбрахме тя да слезе и после отидохме на кафе и т.н... :mrgreen:

GregoryHouse
11-11-2007, 15:44
Ми разхождам си аз песа...и идва някфо малко кученце...шар пей май му беше породата...и почна да си играе с моето...гледам питомно кученце пък няма никой с него...и со го зех с мени след 1/2 час се звъни на вратата и някфо уплашено стресирано момиче ме пита "Да сте намирали едно кученце..." и аз седя и като извънземен оглеждам яи и викам "ъъъъхх ъъъх ъххх ми такова....ъхххх" и след 1 минута- "Ми да в нас е но каза че ще се върне само при условие че излезеш с на кафе с тоя дето го е намерил" :razz: И тя се съгласи излязохме ала-бала ама си имаше гадже и си останахме само френдс...и досега се спукват от смях всички на който им кажа тая случка :Д