PDA

View Full Version : За споделянето с родителите,шибаните гаджета и лъжите...



Madness
11-10-2007, 16:25
Ххахах
Така...не знам как да почна просто съм страшно бясна вече....баси хората има...уж виках че вече няа се ядосвам на идота му с идиот обаачее....
Ебати вие споделяте ли с майка си!?Аз мойта съм свикнала да я лъжа...за всичко...тва е положението...не се разбираме и тва е...обаче приятелите ми никога не са се опитвали да ми пречат в тва начинание и даже са ме прикривали и са ми помагали...
И изведнъж се появява едно момченце в живота ми,което се държи с мене все едно съм му не гадже а дъщеря!Той споделял всичко с майка си,аз не трябвало да я лъжа...той не пуши,аз що пуша(ебаси паля толкова рядко...изобщо не пуша ама айде...дори и да пушех пак не е прав)...
И човека реши че ще каже на майка ми...е щях да го убия...
И в днешния хубав ден си поговорихме хубаво за майките и отношенията...стигнахме до извода,че не съм никва да му казвам нищо...
Само дето идиота казва ВСИЧКО #-o на своята...ебаси кво я еб.е майка му че аз съм запалила цигара?И защо трябва всичко да и казва...нека си и споделя там негови щуротти,ама не неща за мене...кво аз като му кажа нещо и треа знам че майка му знае същото нещо ли?
Или аз да ида при неговата и да кажа`той се напи тогава и тогава и напрай тва и тва`` Кво ше се изказваме като децата в 1 клас ли...
Офф не знам...началния ми въпрос беше дали вие споделяте де (: иии...кво ше кажете за гаджетата-бащи и така нататък...
П.П.Дългичко стана ама има и по големи бози тука #-o

BWald0rf
11-10-2007, 16:36
Той няма никакво право да разказва твоите лични неща на майка си.Твой си е избора дали да споделяш или не с майка си ( няма да те съветвам,че е хубаво да говориш с нея защото може да ти даде хубави съвети .. знам че няма да ме послушаш ;) ) ... А и на твое място нииикога ама никога нямаше да се занимавам с такова мамино синче ...

Madness
11-10-2007, 16:42
Хах...мамино синче...не...не бих казала...ама...то така излиза всъщност...
Иначе...да трябва да споделям с майка си...но аз,а не той...
:-x
Найстина ше го убия ако майка ми разбере нещо от неговата особа...
Ебати като си помисля че и казва всичкооооо което прайме : &

Flame_guardian
11-10-2007, 16:44
Пушиш? Екстра запали една, слушай музика абе прави нещо което ти харесва и ще ти мине. В случая нищо не можеш да направиш най много да скъсате ако все още не сте.
ПП: не ходи при майка му...тъпо е

koalka
11-10-2007, 16:46
Не си малка, че сама да решаваш какво да казваш на майка ти и какво не, а той не е човекът, който може да решава вместо теб, това си е личен избор.Направо го зарязвай, няма какво да се занимаваш с него.Ще ти държи сметка тоя, на какъв се прави...

Ice_Power
11-10-2007, 16:47
споделял всичко с маика си?!? :D е тва беше хита на годината,а тва че е казал на твоита маика означава че е пален идиот.няма смисъл и ти да ставаш такава за нещо такова

Madness
11-10-2007, 17:14
Flame_guardian,аз съм срам за пушачите...не бих казала,че пуша ама как да е...благодаря ти...никотина наистина помага (:
Ааа не бих отишла при майка му...и да му държа сметка...никога...хаха
Ей благодаря ви все пак,че обърнахте внимание...
Той не е казал все още всъщност,и дано ми го спести :-s
И чесно казано,няма да скъсаме...хах...поне ако зависи от мене хех...

sexa_na_kompleksa
11-10-2007, 17:21
Тедо,с къв си се забъркала ле ? :lol:
Кажи му,че не ти е приятно да споделя на майката твои лични неща.
Ама верно, къв е тоя да споделя всичко с майка си ? :shock:

mon4eto
11-10-2007, 17:41
Emi az popricip spodelqm samo s maika mi no dosta 4esto mi se nalaga da q laja ob6to vzeto sam i spodelqm i ne :)

yuyuto
11-10-2007, 17:42
Ами аз с майка ми не се разбирам също и рядко й споделям... Тя обаче държеше да я запозная с всичките ми приятели и след като го направих се миряса и спя да ми опява да й споделям.. Пък да не говорим с баща ми... :-D С него съм на "Здрасти."/"Чао."... :-D Споделям най-много с братовчед ми. Той е по-голям от мен и знае абселютно всичко за мен... :) Та за това, че приятеля ти споделял с майка си, струва ми се глупаво... Все пак родителите му са по-възрастни и те нямат неговото мислене и гледна точка на нещата... Не че не трябва да бъдат информирани, ама за важните неща, не за "приятелката ми изпуши веднъж една цигара"... Не е нужно чак в такива подробности... Кажи си му го точно - "Не искам майка ти да научава за всичко, което ти споделям. Ако ще продължаваш просто няма да ти споделям повече." и дотам... :)

FreeSpirit
11-10-2007, 18:09
Аз споделям с наще това не означава че съм мамино детенце,ама така ми е по-лесно да приемам лошите неща в живота :)
според мен е добре да се споделя с родителите,те винаги могат да ни дадат добър съвет или поне да ни подкрепят ;)

flowerlina
11-10-2007, 19:03
Кажи му,че не ти е никъф да ти държи сметка,ако не го разкарвай.Аз с майка ми не споделям :?

HePeAJIeH
11-10-2007, 19:06
кажи това което каза на нас и на него

_BoSSy_
11-10-2007, 19:51
Да,споделям.Никога не съм имала проблеми относно това.
Маика никога не съм я лъгала,ама баща ми....

GregoryHouse
11-10-2007, 20:01
Ъъъ...ми 50/50 съм с майка ми...понеже си има не една грижа на главата гледам да не я разстройвам с мойте щуротий и простотий и проблеми...дори ако се налага да лъжа...нямам проблем с това тъй като съм излключително добър лъжец...не че се горедея...а що се отнася до гаджетата определено не бих се съгласил да ми се меси в семейството...ще има превъзпитание силово...а що се отнася до нейните родители винаги съм внимавал какво говоря да не издъня нещо...пък и не е моя работа да им обяснявам всичко надълго и на широко...само ако питат и няма накъде...и до сега все на печени хора съм попадал с едно малко излючение...сестрата на бившата ей много не ме понасяше ама долу горе успяваше да го прикрива... :D

punkrock
11-10-2007, 20:04
Тоя е много зле, само това мога да ти кажа :-D
Аз не споделям абсолютно нищо с майка ми. Предпочитам да си говоря с някоя приятелка отколкото да споделям някви пикантни или не историийка с майка, заради които после може да загазя доста. :D

GregoryHouse
11-10-2007, 21:13
Ъмм то никой не споделя пикантерийте...в смисъл как се фък с гаджето или подобни...говорим просто за споделяне на проблеми тревоги интересни събития...не виждам лошото в това...все пак тези хора са те отгледали заслужават малко разгови поне а не "Здрасти мамо дай 10 кинта,че излизам.Чао." Пък вярно е че е малко патологичен случай дискутураният но...до някъде е нормално освен това да говори с твоятата майка...

pepelq6kaaa
11-11-2007, 08:08
az pak ne spodelqm prosto 6tot ne obi4am da se barkat v jivota mi vapreki 4e tq se razpitva za gadjeta #-o :-x

Madness
11-11-2007, 08:12
Мими...не знам кво да ти кажа : D
Аз,че говорих с него,говорих...голямо говорене падна...Накрая беше`абе няма да ми казваш кво да казвам на майка ми,аз не съм като тебе,няма да я лъжа` :lol: мда...е за тва се дразня...щото аз съм свикнала не мен да праят на боклук а обратното...хаха...и изведнъж идва той и почва да се разпорежда с живота ми...ебаси...и в същто време тва е човека койтооо за два месеца ме напрай най щастливото същество на планетата...тва беше(и май още е ) едно такова влюбване дето ти дава смисъл на живота за кратко време и те праща някъде в облаците :-P ...кво да се прай...
Иначе приключихме въпроса с майките,аз просто няма да казвам на мойта,ще гледам да я държа настрана,щото неговата отворили си устата явно,спукана ми е работата...
...пък ше видиме докъде ше изкараме... #-o
благодарско на всички занимавали се с мойта особа и с тая тема ;-)