PDA

View Full Version : предателство



Red_Bull4o
11-10-2007, 17:06
zna4i na 16 godini sam mom4e i s edno mom4e ot na6ty daskalo stanaxme mn dobri fr i zapo4naxme da si spodelqme razni ne6ta otnostno momi4eta az mu spodelix 4e xaresvam momi4e ot moq klas a toi sa6to e na 16 i sme staq do staq i 4esto xodq do negovata staq da si lafim. vednaj mu spodelix 4e 6te q celuna 6tom otanem na same i ne6te6 li na sledva6tiq den toi i tq gi vijdam da se celuvat pred o4ite mi i predi da q celune toi parvo me pogledna. Interesno mi e vie kak bixte reagirali ako i vas taka vi predade nai dobriq vi fr bixte li mislili za otma6tenie ili prosto ostvqte vsi4ko na sadbata

Flame_guardian
11-10-2007, 17:10
БУАХАХ НЕ Е ЛИ НЕЛЕПО - ТИ СИ МИСЛЕЛ ЧЕ Е НАЙ ДОБРИЯТ ТИ ПРИЯТЕЛ ХАХАХАХА КВО Е ТОВА .... И ОТ КОЛКО ВРЕМЕ ГО ПОЗНАВАШ.....ИСТИНСКОТО ПРИЯТЕЛСТВО Е ПО ЦЕННО ОТ КОЕТО И ДА Е МОМИЧЕ..НАЧИ ТВОЯ ПРИЯТЕЛ Е ИЛИ ЯКО ТЪП ИЛИ НЕ ТИ Е ПРИЯТЕЛ

zorri
11-10-2007, 17:20
Имам адски добър приятел и също като теб си споделяме всичко... Аз за моите връзки с момчета... той- за неговите с момичетата... По- голям е от мен и го приемам като брат... И така... Наскоро ми сподели, че си падал по едно момиче... излезли един път с по един приятел... тя си водела приятелка ..и той приятел... След това .. неговият приятел му казал, че мацката която си харесва е мн яка.. ама нямало да му прави мръсно и нямало да я занимава.... А той му казал да прави каквото иска... смисъл, че те все още не ходят.. ама я харесва... а другото момче мн добе знае това..... обаче следващия път като отишли на кфе точно пред него те почнали да се натискат........ Тфа като ми го каза .... напрау имах чувството, че мен са ме цапнали с мокър парцал... а пък си представям какво му е било на него... или теб.... и колкото и да ти е приятел... не е постъпил приятелски с тебе... явно не те цени колкото ти него.. и не си заслужава .... Гледай напред... и да не ти пука (макар да знам че малко трудно ши стане..)... Няма как да те гушна и тебе както гушнах моя приятел... ама ... дано се оправите..

yuyuto
11-10-2007, 17:27
Не бъди отмъстителен... Просто ги зарежи и двамата и не се занимавай с тях повече... Намери си друго момиче, живей си живота и изобщо не го затруднявай със задачи от сорта на отмъщението... То в живота всичко се връща... Ще се намери някой негов "приятел" някой ден да му го върне тъпкано, спокс... ;-)

Ice_Power
11-10-2007, 17:32
не е нужно да откачаш.просто го убии по възможно наи-мъчителния начин и готово няма за кво да се впрягаш.

mon4eto
11-10-2007, 17:37
Mi 6tom si mom4e pri4akai go sled daskalo i go prebii ot boi :evil: A pak ako nqma6 smelost vikni tvoi fr i da mu nabiqt kan4eto nekade :D :evil:

Presley
11-10-2007, 19:29
Ужасно те е преебал :D
Няма кво да мислиш.. :o
:D

desi_bonbona
11-10-2007, 19:36
mai samo te e izpolzval za da mu kazva6 razni ne6ta za momi4eto. toi nai-veroqtno si e gledal interesa, a ne priqtelstvoto vi.

GregoryHouse
11-10-2007, 19:42
Рзпростани слуха че ти е разказал че е гей и ти си щял да го издадеши затова се е целувал с нея за да прикрие връзката си.... :lol:

MoHuTo
11-10-2007, 19:47
Този не ти е бил никакъв приятел...на твое място бих ги оставил и двамата да си гледат работата \:D/

Dark_Angel_F
11-10-2007, 20:30
Ако някой ми стория това просто го смятай за умрял .... Много мразя лицемерите и предателите ... Ако бях на твое нясто тупкано щях да му го върна...