PDA

View Full Version : Момичета помагайте,момчета и вие ако можете



I_love_Dimitrova
11-10-2007, 18:08
Преди 1г се запознах с едно момиче и тя ме харесваше :smt007 ... естествено тръгнахме :mrgreen: ... но след месец се разделихме (няма да казвам причините,защото са много глупави) :cry: .Аз през цялото време си я харесвах и мислех за нея!Като се видим и сме на Здр.Пишехме си рядко.След близо 1г тя ми писа.Писахме си няколко пъти.Разбрахме се да излезнем и аз се съгласих ... отидохме на кафе.Тя продължи от време на време да ми пише и излизахме още няколко пъти на кафе.Чувствата ми към нея ставаха все по - силни и по - силни.Направих 3 клипа , в който разкрих чувствата си към нея.Тя сподели, че много са и харесали и нямало как да не ми обърне внимание.Изленахме и тя каза, че иска да си помисли и й трябва време.Каза,че все още ме харесва и от както излизаме ме харесва все повече.Дадох й това време ... за 2 седмици аз се чудих как да я накарам да ми отговори,за това й подготвих изненада. Няколко момчета я поразкараха и всяко от тях и даде писмо,в което пишеше колко много я Обичам.Накрая дойде при мен в едно заведения и първия й въпрос беше "Какъв е този филм, в който ме вкара?!" .Аз реших да продължа по план и й подарих едно сърце и едно писмо ... Тя прочете писмото, взе сърцето ... и мълчеше.А аз само чаках да ми отговори дали иска да е с мен или не ...Тя каза "Не мога да ти отговоря... казах ти и предния път, че искам да си помисля!" и така и остана , все още нямам отговор , а това ме разкъсва!Не ме мислете за ГЕЙ ... просто тя ми показа, че и момчетата имат чувства,който са наранени от момичетата (не само момичетата да нараняват) ... 8-[ Искам да ви помоля за съвет,какво да правя?Нямам си и на идея как да я накарам да ми каже дали иска да е с мен или не ... мерси на всички момичета :mrgreen: и на момчетата :smt006

Forest_girl
11-10-2007, 18:22
Ами, остави я да си помисли! Тя знае твоите чувсва, сега я остави да види какви са нийните. И един съвет... по-добре лично и давай писвата и т.н, не чрез приятели.

yuyuto
11-10-2007, 18:25
Е като иска да мисли, остави я да мисли сега... Просто се чудя какво толкова мъдри толкова време... #-o

zvezdi4ka_su
11-10-2007, 18:59
ami da ti kaja 4esno spored men ne6to te motae nz kakvo tolkova p1k da ima da mu misli 6tom tq te e pot1rsila sled edna godina bi trqbvalo ve4e da e re6ila 4e iska da e s teb .... nz . oba4e kato slu6am kakvi iznenadi i pravi6 ako ne stane ni6to i ne ste zaedno po neina vina da i kaje6 ot men 4e qvno te gubi =; aide uspeh vse pak

HePeAJIeH
11-10-2007, 19:14
Не бъди нахален! Като е готова ще ти отговори!

jotitu
11-10-2007, 20:45
Ne i pishi, ne i se obajdai, ne q tyrsi, ne q zalivai s podaryci. Ostavi q da podisha - sama shte doide pri teb. Za da te potyrsi ima neshto, no ne i se vla4i v krakata, imai dostoinstvo!

vvs_go
11-10-2007, 21:07
typ gay hah nqq e
em az ne vijdam ni6to lo6o da si napravil
vse pak ne e lo6o da pokaje6 na jenskata 4e ne si dadenost
moje da pomogne