PDA

View Full Version : Момичета помагайте,момчета и вие ако можете



I_love_Dimitrova
11-10-2007, 18:08
Преди 1г се запознах с едно момиче и тя ме харесваше :smt007 ... естествено тръгнахме :mrgreen: ... но след месец се разделихме (няма да казвам причините,защото са много глупави) :cry: .Аз през цялото време си я харесвах и мислех за нея!Като се видим и сме на Здр.Пишехме си рядко.След близо 1г тя ми писа.Писахме си няколко пъти.Разбрахме се да излезнем и аз се съгласих ... отидохме на кафе.Тя продължи от време на време да ми пише и излизахме още няколко пъти на кафе.Чувствата ми към нея ставаха все по - силни и по - силни.Направих 3 клипа , в който разкрих чувствата си към нея.Тя сподели, че много са и харесали и нямало как да не ми обърне внимание.Изленахме и тя каза, че иска да си помисли и й трябва време.Каза,че все още ме харесва и от както излизаме ме харесва все повече.Дадох й това време ... за 2 седмици аз се чудих как да я накарам да ми отговори,за това й подготвих изненада. Няколко момчета я поразкараха и всяко от тях и даде писмо,в което пишеше колко много я Обичам.Накрая дойде при мен в едно заведения и първия й въпрос беше "Какъв е този филм, в който ме вкара?!" .Аз реших да продължа по план и й подарих едно сърце и едно писмо ... Тя прочете писмото, взе сърцето ... и мълчеше.А аз само чаках да ми отговори дали иска да е с мен или не ...Тя каза "Не мога да ти отговоря... казах ти и предния път, че искам да си помисля!" и така и остана , все още нямам отговор , а това ме разкъсва!Не ме мислете за ГЕЙ ... просто тя ми показа, че и момчетата имат чувства,който са наранени от момичетата (не само момичетата да нараняват) ... 8-[ Искам да ви помоля за съвет,какво да правя?Нямам си и на идея как да я накарам да ми каже дали иска да е с мен или не ... мерси на всички момичета :mrgreen: и на момчетата :smt006

FreeSpirit
11-10-2007, 18:39
според мен трябва да погорите и да й кажеш че искаш отговор тук и сега.Все пак не може да отлага отговора си с гониди.
Търси я докато я накараш да каже последната си дума:)
Успех

MiMcHeToOo
11-10-2007, 18:44
Ми.. почакай я още малко.. Ако не ти отговори почни да се държиш малко по-студено с нея, за да разбере кво губи все пак..

BeautifulWorld
11-10-2007, 19:57
Не я притискай, не й пиши, не й казвай повече колко много я обичаш. Момичетата сме така - като някой спре да тича след нас, ние започваме да тичаме след него.
Успех!

punkrock
11-10-2007, 20:08
Абе ти си прекалил направо. Сърца, писма, да не си от миналия век бе, бахти :D
Просто се прави на безразличен известно време докато не ти отговори

mariela_es
11-10-2007, 20:33
Аз мисля,че няма много смисъл да чакаш положителен отговор от нея,при условие,че си направил такива красиви и романтични неща,а тя все още те кара да чакаш,може би не те харесва толкова!

die_die_my_darling_
11-10-2007, 22:52
Аз мисля,че няма много смисъл да чакаш положителен отговор от нея,при условие,че си направил такива красиви и романтични неща,а тя все още те кара да чакаш,може би не те харесва толкова!