PDA

View Full Version : Опишете Любовта



mickelangelo
11-10-2007, 18:23
Опишете какво е за вас любовта ... как разбирате, че сте влюбен какво бихте направили за човека в когото сте влюбен ?

yuyuto
11-10-2007, 18:27
Не си ли чувал, че това чувство не може да се опише?
Наистина не може... Едно такова странно се чувстваш... Не, не може да се опише и тва е... :-|

GD
11-10-2007, 18:35
Ами според мен любовта е много прекрасно чувство, което всеки човек трябва да изпита. Ами тя се усеща когато си с даден човек и свикнеш с него някак си се усеща от вътре :wink:

BeboP
11-10-2007, 18:38
Не си ли чувал, че това чувство не може да се опише?
Наистина не може... Едно такова странно се чувстваш... Не, не може да се опише и тва е... :-|
\:D/
Ако едно чувство бъде обяснено, то единственото логично нещо, което може да се случи, е това чувство да изчезне... Губи се магията... :-| Все едно да попиташ любим човек "Защо ме обичаш?" И не че е невъзможно да се отговори на въпроса, но всякакъв отговор би бил някак неизчерпателен и неадекватен. Любовта идва и не пита, появява се изведнъж, завладява те...и те довежда до сладка лудост, тя просто се случва :smt008

socialno_zlo_f
11-10-2007, 18:43
любовта не е чувство тя е състояние на духа!!! Тва го бях чела :) та когато си влюбен се чустваш върховно а когато тя (любовта) е споделена е невероятно ... :) =D> =P~

FreeSpirit
11-10-2007, 18:58
Ами нз,да видим дали ще стане с това двустишие :)

Светлина,звуци,топлина.
Дива игра и после тишина.

fuckface
11-10-2007, 19:59
Любовта е момента в живота на един човек, когато той спира да мисли за собствения си задник, за да мисли за нечий друг! :D

bruteca
11-10-2007, 20:02
Любовта е момента в живота на един човек, когато той спира да мисли за собствения си задник, за да мисли за нечий друг! :D
+ 1 :lol: :lol: :lol:

BeBsItO
11-10-2007, 20:13
1+++++++ za vsi4kiiii

Presley
11-10-2007, 20:25
Эа мен любовта е щастие! :D
Дори и да не е споделена,фактът ,че обичаш някого е прекрасенннн! :D

LoLi_PoP
11-10-2007, 20:41
saglasna sam s vsichki mneniq kazani predi men,no iskam da dobavq i oshte edno .. liubovta e egoizam .. sega shte kaja zashto .. ami zashtoto kogato si haresvash nqkogo go iskash za sebe si i mislish postoqnno za tozi chovek i che iskash da si s nego i tova dokazva,che sme golemi egoisti i che mislism samo za sebe si i s techenie na vremeto razbira se mislim i za polovinkata si :P obichaite se :smt008

GregoryHouse
11-10-2007, 21:20
Странно...сега си мислите така ама след 20 години брак ще видим тая работа...любовта е нещо преходно не трае дълго...дължи се на хормоните ни и флуидите...на нелогичното и първосигналното ни поведение което Природата не е могла да заличи през времето на нашата еволюция...просто харесваме някого и сме решени да се "оплодим" с него и само мисълта че може да се случи ни докарва достатъчно разични ъъъъххх хвръкна ми думата от главата пък ме мързи да се замисля...ама определени вщества се отделят в кръвта ни и ни карат да се чувстваме "щастливо влюбени"...все едно ти идва прилив на адреналин в опасна ситуация...същото...това е моята теория...а да и защо всички си мислят че е магия? Защото никога не са се замисляли...хората обичат да живеят щастливо дори и в заблуда...

B3B0K
11-10-2007, 22:11
Эа мен любовта е щастие! :D
Дори и да не е споделена,фактът ,че обичаш някого е прекрасенннн! :D
boje 4uva6 li se ? slu4valo li ti se ? molqti se ... zaebi tva ne e jivot be i za tva----- > :smt006

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-11-2007, 06:23
Любовта винаги е и болка, не само невъобразимо щастие...

slun4ice_90
11-11-2007, 06:54
Не си ли чувал, че това чувство не може да се опише?
Наистина не може... Едно такова странно се чувстваш... Не, не може да се опише и тва е... :-|Не може наистина,трябва да го почувстваш :grin:

mechtaq_za_teb
11-11-2007, 07:02
Не мога да го опиша с думи,колкото и да се опитвам.Просто трябва да го изпиташ и тогава всичко ще ти се вижда толкова хубаво.Това е най-прекрасното чувство ! ;)

Harum_Scarum
11-11-2007, 07:09
според мен лубовта е едно болезнено чуство,но вапреки това не ои да се избегне,а за това какво изпитваш като се влубишне мога да го опиша точно но общо бзето не можиш да спреж да мислиш за "онзи човек",сануваш го и си готовюа на сичко за него и за да го спечелиш

koalka
11-11-2007, 07:27
Не мога да я опиша.

vikipf
11-11-2007, 07:53
Любовтааа е по-силна от всичкооо... Хухахау
Таа сега сериозно.. ми любовта е болка, страст, омраза, приятелство.. всичко накуп.. Нещо мистериозно, което ен можем да предвидим... :-D

mickelangelo
11-11-2007, 08:10
Эа мен любовта е щастие! :D
Дори и да не е споделена,фактът ,че обичаш някого е прекрасенннн! :D Между другото и аз мисля така :)
ПС: само да допълня .. че любовта ме поддържа жив .... ( жив като състояние на духа не като физическо състояние )