PDA

View Full Version : Дали изпитва нещо?



LiCk|It_OfF
11-10-2007, 19:31
Такам...

Доста често се отбивам до училището на най-добрата ми приятелка и все се запознавам с нови хора.Онзи ден се запознах с няколко момчета накуп.Единия се оказа,че много ме бил харесвал тфа онва тръгна да ме зарибява ама на мен нещо не ми е приятен.За сметка на това един от приятелите му ме радваше бая.След 1-2 дена отивам пак.И те пак бяха там.Този път обаче приятеля му(този който ми допада) се държеше много дружелюбно,постоянно си говорехме,закачки,флиртове и т.н.Ако бях останала повече време може би щяхме и да се целунем,но трябваше да си тръгна.Като пътувахме в рейса приятелката ми ми каза,че може и да го прави само за да накара приятеля му който ме харесва да ревнува,но може и наситина да ме харесва.Вие как мислите и как бихте продължили една такава "афера"... [-o<

Cool_Bitch
11-10-2007, 20:07
Ami nie nemojem sas sigurnost da ti kajem toi kvo celi s tva.Porazpitai negovi fr po zaobikolen na4in i 6e razbere6! :?

Presley
11-10-2007, 20:14
Ами точно ние не можем да ти кажем със сигурност.
Но аэ предполагам,че найстина те харесва.Надали би го правил,эа да драэни приятел.Просто ще е доста тъпо от негова страна.Най-вероятно си те е харесал.Щом и ти си си го харесала,продължи `аферата`. :D

vikipf
11-10-2007, 20:26
То често хората правят нещата, които искат.. И после намират оправдание..А това е перфектното оправдание.. Уж да го кара да ревнува... Момчето наистина може да те харесва.. ;-)

GregoryHouse
11-10-2007, 21:29
Бих те завел на дискотека черпя те 1-2 да ти дойде куража цяла вечер танци на накрая към нас,легло,ебън и нататък ще си помисля :D

dan4ety
11-10-2007, 21:44
Може момчето да те харесва, но приятелката ти да го е казала това, защото и тя го харесва (ако ме разбра, де). Тя знае ли, че на тебе той ти допада? Защото, ако знае и тя го харесва, е много възможно нарочно да го е казала, но не вярвам, че ти имаш такава тъпа приятелка. Момчето сигурно те харесва :) Ти можеш да продължиж тази "афера" и ако нищо не се получи, поне ще знаеш, че си опитала :)

malkata_marti
11-11-2007, 06:24
mi macka nqma kak da ti kajeme 1-vo ne sme bili tam da vidim to4no za kakvo stava duma,ne gi poznavame i tn. no za6to puk ne moje naistina da ti se kefi,no ne e izklu4eno i da go pravi tva naro4no(az nzm kvi sa im otno6enqmata na tqh dvamata nzm..) :)

koalka
11-11-2007, 07:32
Да, възможно е.Изчакай да видиш как ще се развият нещата и, ако стане нещо по-сериозно - най-вероятно не го прави, за да ревнува.

MiMcHeToOo
11-11-2007, 11:10
Да, възможно е.Изчакай да видиш как ще се развият нещата и, ако стане нещо по-сериозно - най-вероятно не го прави, за да ревнува.

+1

LiCk|It_OfF
11-11-2007, 18:37
Утре ще се видим пак :grin: е ходя до даскалото на френдката ми и дано тои да е там :-| Ще вида кфо ще прайм-кафенце тфа онва :oops: Ще пиша пак и мерси много за сички отговори.

П.П. за отговора на dan4ety невъзможно е поради много причини.Тя си има гадже пък и го е харесвала за кратък период от време миналата година :smt008

ABSOLUTme
11-11-2007, 21:34
.Вие как мислите и как бихте продължили една такава "афера"... [-o<
що не? :---)

slun4evo
11-12-2007, 08:05
Ми според мен изпитва нещо, но почакай вижте се още няколко пъти и тогава вече ще си сигурна. :) Не вярвам да кара приятеля си да ревнува, явно ти му допадаш.Вземи му скайп или номера и се разберете да излезете, тогава вече ще разбереш. :)

AngelOfMercy
11-12-2007, 08:11
Да, възможно е.Изчакай да видиш как ще се развият нещата и, ако стане нещо по-сериозно - най-вероятно не го прави, за да ревнува.

+1

+2

Roko123
11-12-2007, 08:50
mi macka nqma kak da ti kajeme 1-vo ne sme bili tam da vidim to4no za kakvo stava duma,ne gi poznavame i tn. no za6to puk ne moje naistina da ti se kefi,no ne e izklu4eno i da go pravi tva naro4no(az nzm kvi sa im otno6enqmata na tqh dvamata nzm..) :) +1 po dobre razberi parvo i pak pi6i tuka po podrobno za temata i moje i da pomognem :smt001

sasha_90
11-12-2007, 11:59
Ако продължи да те зарибява-значи те харесва.