PDA

View Full Version : Странен проблем с еаркулацията



merkiless
11-10-2007, 20:14
Днес как да кажа... свърших, но нямаше и следа от семенна течност. Малко ми е скомфузно да питам за това, но защо е така? Нормално ли е това? Мисля, че ми се е случвало и преди, но беше отдавна. В момента съм болен и пия лекарства, дали е от това?

Cool_Bitch
11-10-2007, 20:39
Ne sam mom4e i nemoga da ti kaja to4no ot kvo moje da bade,no predpolagam ot hap4etata,koito pie6 nemoje da se polu4i tva,no vse pak se konsultirai s po-kompetentni po taq tema (lekari)

batkodoki
11-10-2007, 20:51
Днес как да кажа... свърших, но нямаше и следа от семенна течност. Малко ми е скомфузно да питам за това, но защо е така? Нормално ли е това? Мисля, че ми се е случвало и преди, но беше отдавна. В момента съм болен и пия лекарства, дали е от това?

на КОЛКО год си?

от колко време еякулираш?

какво ти има в момента и какво лечение ти е предписано?

няма от какво да се притесняваш, половата функция на човека е също толкова нормална и естествена както хранененто или спането. нищо срамно няма тук :)

merkiless
11-11-2007, 05:40
Ми изредих всички възможни болести за тия двайсет дни, изпих 5 от най-силния антибиотик за бели дробове (Панцеф май беше), освен това изпих сума ти други хапчета + 3 шишета сироп, а в момента пия витамин Ц, сироп, едно бяло хапче за кашлица и си капя капки от някакви нови, където ги рекламират. Ама попринцип това не ми се струва особено сериозно, защото помня, че и преди е ставало пък съм си здрав (поне в тая област де).

ПС. На 15 съм

crazy_666
11-14-2007, 19:52
Ми изредих всички възможни болести за тия двайсет дни, изпих 5 от най-силния антибиотик за бели дробове (Панцеф май беше), освен това изпих сума ти други хапчета + 3 шишета сироп, а в момента пия витамин Ц, сироп, едно бяло хапче за кашлица и си капя капки от някакви нови, където ги рекламират. Ама попринцип това не ми се струва особено сериозно, защото помня, че и преди е ставало пък съм си здрав (поне в тая област де).

ПС. На 15 съм
1.от хапчетата е!
2.невярвам да пиеш бяло хапче за гърлото :D

la4ezara
11-15-2007, 06:13
Mи ако мастурбираш по 4-5 пъти на ден съвсем нормално е :smt001