PDA

View Full Version : Отново любовта



bAd_BaRbYy
11-10-2007, 21:07
ZdR,nai setne i az re6ih da vi spodelq moqta malky oburkana istoriq zna4i tazi godina se premestih v dr grad moje bi na okolo 300 km ot grada v koito jiveeh.v moqt grad sm edno ot nai haresvanite momi4eta no istinata we6e 4e az obi4ah samo edin.hodila sm s drugi mom4eta no prrosto ne mojah da go zabravq.vijdah 4e i toi ima nqkfi 4ufstfa kum mene ama nqmahme smelostta da si priznaem.i ot kakto az sm tuk (v drugiq grad) toi neprestanno mi pi6e po skype,sms-i i mi prai nqkfi nameci,..moje bi go haresvam ot okolo 5 godini i znam 4e i toi me haresfa za6toto sa mi kazvali no nz kak da mu kaja 4e go obi4am (po princip ne sum mnogo pritesnitelna pred mom4etata ,no prosto pred nego ne moga da subera sili).taa vuprosa mi kum vas e kak da postupq ??po kakuf na4in to4no da mu go kaja ?? sorry za tfa 4e stana po golqma temata ama nqma6e na4i .. thank predvaritelno za otgovorite

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

ateto
11-10-2007, 21:19
Ама ще сесетиш кога да му кажеш... Като си на другия край на България хаха 8-)

GregoryHouse
11-10-2007, 21:26
Ъхх защо някои хора обичат да им е трудно и нещастно? Питам защото по необясними причини и аз съм такъф? Не че от другия край на бг искам да се влюбвам ами защо си усложнявам живота СЪЗНАТЕЛНО ?!

А по твоята тема...щом си ходила с други...кажи му както си казала на тях...или всъщност за какво ти е да му казваш чак сега? What`s the point?

ceco_meco
11-10-2007, 21:51
e ti se seti za to4noto vreme.....

a pyk i sega kato e ot raastoqnie i nqma6 izbor s sms e nai qko (raztoqnieto e dobro izvinenie za ina4e nai-typiq na4in)

sexa_na_kompleksa
11-11-2007, 06:03
Помисли си добре дали си готова на връзка от разстояние,ако отговорът е положителен или си излей душата по скайпа(не чрез смс,там е много кратко), или изчакай докато се видите(според мен това е по-добрия вариянт).

Harum_Scarum
11-11-2007, 06:25
ако наистина го обичаш сабери сили и му го кайи без да мислиш за последствията

koalka
11-11-2007, 07:31
Ми, поговорете си открито, а не така само с намеци.Тези намеци може просто ей така да ги прави...

vikipf
11-11-2007, 07:45
Може би го харесваш толкова щот не може да сте заедно.. а и защо не му каза по-рано... Сега кво ще промени тва... :?