PDA

View Full Version : Мъжка и женска козметика - Разлика ?



MemBerMemBraN
11-10-2007, 21:59
Направих тая тема специално за разликата между мъжката и женската козметика . В днешно време има толкова много козметични продукти за жени .. и почти няма такива за мъже . Говора специално за продукти за подобряване вида и вобще кожата като цяло .. Всеки ден по ТВ то има хиляди реклами за кремове и мазила и маски и кво ли не за лице и в всичките само жени .. сичко е за жени .. та се чудя тия работи дето работат за жените същия ли ефект имат върху мъже ? се едно еднакви билогични организми сме що треа да има разлика :neutral: Забравих да спомена че съм момче ..
Имам проблем с некви гадни издутинки ( пъпки ) по лицето .. просто са си е така издути безжетни .. като ги изтискам излиза бяло и после се махат .. ходих 2 пати тая година ама още февруари месец та ми чистиха лицето ама ся пак са се появили .. неползвам абсолютно нищо за лице .. само дето си го мия с вода :D та гледам ся четох няколко теми и ми се наби тжа Garnier pure 3 in 1 .. дали ще ми помогне ? иам и черни точки по челото ама повече ми притесняват тия по брадата пупчици много гадни дето са ... нямам акне слава богу ..

пс козметичката ми препоръчваше някви кремове за почистване и хидратиране ама са за над 50 лева и аз затва неси зех

sexa_na_kompleksa
11-11-2007, 06:04
Кремовете,които са жени,стават и за мъже,но недей да прекаляваш с тях - все пак има достатъчно жени на този свят ...

linka92
11-11-2007, 22:20
Разликата между мъжката и женската козметика е,че женската мирише на цветчета, а мъжката на готин мъж... :P
Аз поне дотолкова си обяснявам разликата...

:D Точно така.

peteto89
11-12-2007, 07:49
Разликата между мъжката и женската козметика е,че женската мирише на цветчета, а мъжката на готин мъж... :P
Аз поне дотолкова си обяснявам разликата...

:D Точно така.+1 a i mujkata koja se razli4ava ot jenskata!!! 8-)

sladku_bebzi
11-12-2007, 10:16
Разликата между мъжката и женската козметика е,че женската мирише на цветчета, а мъжката на готин мъж... :P
Аз поне дотолкова си обяснявам разликата...

:D Точно така.+1 a i mujkata koja se razli4ava ot jenskata!!! 8-)

И аз мисля, че разликата е в миризмата :)

nerkata
11-12-2007, 13:45
1.разлика-мъжката е предназначена за мъже а женската за жени.Понякога ползването на мъжка козметика от жени и женска от мъже-може да доведе до някаква инфекция или нещо подобно кадето вместо да ти подобри състоянието на кожата то ще я влуши
2.разлика-Женската кожа е по-чувствтелна ако използваш такива кремове за жени кожата на допир ще ти баде като на жена.

OtherDimension
11-12-2007, 14:54
1.разлика-мъжката е предназначена за мъже а женската за жени.Понякога ползването на мъжка козметика от жени и женска от мъже-може да доведе до някаква инфекция или нещо подобно кадето вместо да ти подобри състоянието на кожата то ще я влуши
2.разлика-Женската кожа е по-чувствтелна ако използваш такива кремове за жени кожата на допир ще ти баде като на жена.
:shock:
:smt042

sladku_bebzi
11-12-2007, 15:06
1.разлика-мъжката е предназначена за мъже а женската за жени.Понякога ползването на мъжка козметика от жени и женска от мъже-може да доведе до някаква инфекция или нещо подобно кадето вместо да ти подобри състоянието на кожата то ще я влуши
2.разлика-Женската кожа е по-чувствтелна ако използваш такива кремове за жени кожата на допир ще ти баде като на жена.

1 - :lol: Как го разбра тва, че мъжката е за мъже, а женската за жени.Браво никой не се беше сетил :lol:
2 - Кожата на мъжките бебета определено не е по груба от кожата на женските бебета, как го измисли тва :?
А тва, че в последствие жените се грижат за кожата си и тя става по-мека от тази на мъжете, които занемаряват своята е отделен въпрос!

Все пак мисля, че ако мъжете използват фон дьо тен, кремове и разни такива, те ще престанат да са мъже и за тва много ясно, че женската козметика ще е повече.Козметиката за мъже е тази която им е необходима.Квото не са го направили за мъже, значи не е необходимо да го използват!