PDA

View Full Version : Някой да ми каже....



Super_Duper_Sexy
11-11-2007, 09:16
Искам да питам дали може чрез някакви хапчета да ми се забави малко цикъла.Понеже следващата седмица ще ходя на гости на приятеля ми във Варна и тогава трябва да ми дойде,пък искам да ми закъснее 2-3 дена поне.Ако има някакви хапчета които да пия но наистина да ми подействат или нещо друго,което да забави цикъла ми.кажете ми.... :) :) :)

White^magic
11-11-2007, 09:23
Друг път ползвай търсачката,защото вече има доста подобни теми...ето ти една от тях http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=114473&highlight=zabavqne+++cikyla \:D/

Lorelei
11-11-2007, 09:26
Chestno kazano vitamin C mi e zabavqlo i mi se struva po-bezobidno.

Bousz
11-11-2007, 09:32
Slu6ai ... ako pita6 men po dobre nedei za6toto do kolkoto znam nema o6te s dokazano deistvie taka 4e vnimavai !!!

LipSoFAnAnGel
11-11-2007, 10:07
Хапчетата са безобидни пият се от деня, в който трябва да ти дойде до тогава когато искаш да ти дойде незнам как се казва ама по аптеките го има питай там струва някаде 8-10 лева :)

vaniLL
11-11-2007, 12:16
az sym go pravila mn pyti i mi deistva , piesh tam predi da ti doide po 5-6-7-8 vitamin C i taka seki den :) posle kaot se priberesh gi spri i mene mi idva venaga :) udarna doza , i mene mi se struva nai-bezobidno , zashtoto neispozvanoto vitamin c se izhvyrlq ot organizma :!: pone taka znam :)

palomaaa
11-11-2007, 14:08
qqq,stiga s teq gluposti!!!

bebok
11-11-2007, 14:31
samo nerazbiram i da ti doide kvo lo6o kvo ako ti e do6lo nqma da iska da te pipne li .....za men pone e tupo ...... na priqtelq mi ne my pre4i a ako na tvoq puk my e 4ak tolkova protivno pitai v nqkoq apteka imat li podobni hap4eta....

Radeto_
11-11-2007, 15:19
samo nerazbiram i da ti doide kvo lo6o kvo ako ti e do6lo nqma da iska da te pipne li .....za men pone e tupo ...... na priqtelq mi ne my pre4i a ako na tvoq puk my e 4ak tolkova protivno pitai v nqkoq apteka imat li podobni hap4eta....
ми няма как да иска да те пипне - най-малко с езиче...А и да иска на нея едва ли ще и е толкова приятно - на него същолПоне на мен не би ми било приятно ...

Kras4eto_lp
11-11-2007, 15:31
Ами пий витамин С.Но го пий само при спешни случай все пак не е толкова безобидно колко всички мислят.Една приятелка на майка ми така се тъпчеше с витамин С и после спря изобщо да и идва и трябваше да го предизвикват за да може да има деца :)

bebok
11-11-2007, 15:37
mi nezn nito na men nito na priqtelq mi ni e gnys normalno e.... i nemislq 4e e bolka za ymirane

Boynce
11-11-2007, 19:54
mi nezn nito na men nito na priqtelq mi ni e gnys normalno e.... i nemislq 4e e bolka za ymirane
Искаш да кажеш че правите секс когато си неразположена [-X

linka92
11-11-2007, 21:17
Пила съм такива хапчета.Не ми навредиха,напротив,нормали зираха ми мензиса и оттогава(да чукам на дърво) ми идва като по часовник.Разбира се не трябва да се пият често,но от веднъж нищо няма да ти стане,спокойно.Отиди и питай в някоя аптека,ще ти препоръчат.Аз не си спомням моите как се казваха,нещо на "Нор 5" завършваше,но не помня точно.Не са много скъпи до 10лв. са.Утре ще питам майка ми точно как се казваха и ще пиша.Дано да ги помни.

bebok
11-12-2007, 05:14
bebok написа:
mi nezn nito na men nito na priqtelq mi ni e gnys normalno e.... i nemislq 4e e bolka za ymirane

Искаш да кажеш че правите секс когато си неразположена Shame on you


ne ne go pravin kogato sum nerazpolojena no vednuj se sly4i da mi doide dokato go pravehme i toi ne se smyti a i mn puti me e navival da go pravim vupreki tova tui 4e ne go pritesnqva ni nai-malko :)