PDA

View Full Version : Как за му намекна че го харесвам (в чата...)



Phoenix`s Eye
11-11-2007, 09:34
През лятото се видях с един съученик съвсем инцидентно и от тогава мисля за него. Не го виждам в училище, защото той е частен и не идва често, но от време на време си пишем по скайпа. Когато си пишем ми се иска да можем да си говорим за най - различини готини неща, но в тези моменти нещо ми става, зациклям и не се сещам какво да кажа, от което сигурно "изглеждам" много тъпо... :( Той пък си пада малко срамежлив и разговора се разпада след 10 мин.

ПЛС, дайте някакъв съвет какво да направя, за да го предразположа по-добре и как да му намекна докато си пишем, че го харесвам...

Sweet__Dream
11-11-2007, 09:37
Ne burzai da mu pokazva6,4e go haresva6.Nai-dobre iz4akai da mine malko vreme.Za razgovorite po Skype...prosto budi sebe si i razbira se zahva6tai takiva temi,koito znae6,4e 6te dopadnat i na nego..Jelaq ti uspeh.. \:D/ ;-)

Presley
11-11-2007, 09:45
Съветвам те най-сърдечно да не му намекваш `докато си пишете `.Така като прочетох историята ти,предполагам,че и ти си малко по-стеснителна.В това няма лошо,но търси начин да решиш проблема.Вмето да му приэнаваш в чата,или да му намекваш,просто докато си пишете го питай дали иска да иэлеэете на кафе.Не е страшно,пък и той надали яде хора :D А като се видите вече ,може да поговорите эа това онова и да иэдебнеш подходящия момент да му кажеш.
А и сега ще се иэкажа,като черната овца на стадото :D
Това,че эацикляш и не энаеш какво да кажеш и че раэговора ви се иэчерпва эа 10 минути е доста лошо.Попринцип хората,които си пасват ,имат э акакво да говорят :D Така,че ако това не се промени,ще има саботаж :D
Та така.Послушай ме.

prettyIdeath
11-11-2007, 10:26
Как да му намекнеш?! :? Недей му намеква-Остави го той сам да разбере,да се чуди и т.н. Например като се интересуваш от това с кого излиза ..къде ходи .. кво обича да прай,ква музика слуша... Ама не направо да му задаваш въпроса ..ами усукваш малко... Например..:

"Неа ли да излизаш с фр на по кафенце"
"ква музика слушаш ..кажи ми някой твоя любима песничка,че моите ми писнаха" офф..сети се кво искам да ти кажа... :) няма го оставяш да мълчи \:D/

Phoenix`s Eye
11-11-2007, 10:30
Благодаря ви за отговорите! Явно щом всички казвате, че не трябва да се намеква, сте прави. Аз съм малко смотана, обаче съм на 17 и вече ми омръзна са си седя без гадже постоянно. Мислех, че е време да взема нещата в свои ръце... :neutral:

stefko89
11-11-2007, 10:34
imam sa6tiq problem az samo 4e ve4e se opravih :P

Presley
11-11-2007, 10:41
Благодаря ви за отговорите! Явно щом всички казвате, че не трябва да се намеква, сте прави. Аз съм малко смотана, обаче съм на 17 и вече ми омръзна са си седя без гадже постоянно. Мислех, че е време да взема нещата в свои ръце... :neutral:
Не си втълпявай ,че си смотана.Това,че си на 17 и все си седиш беэ гадже нищо не эначи.Просто тоэи път найстина вэеми нещата в свой ръце.И эарежи тея чатове,иэлеэте и деъствай ;-)

pepelq6kaaa
11-11-2007, 10:47
i az sam taka samo 4e pri men negoviq priqtel me pita dali har S. i az kazah da i sleed nqkolko dni toi mi kazva- razbrah ne6to za teb ....4e si me har i taka samo 4e ne6to go spira da mi predloji hmmm se6tam se za nqkoi pri4ini no nz vremeto 6te pokaje
Phoenix`s Eye uspeh
moje da si pratite pic i da mu kaje6 mn si gotin har mi i takiva raboti toi 6te razbere i da go pita6 toi kvo misli za tvoit epic

Presley
11-11-2007, 10:51
moje da si pratite pic i da mu kaje6 mn si gotin har mi i takiva raboti toi 6te razbere i da go pita6 toi kvo misli za tvoit epic
Тъпа тактика.Не го прави :D

babity
11-11-2007, 10:52
moje da si pratite pic i da mu kaje6 mn si gotin har mi i takiva raboti toi 6te razbere i da go pita6 toi kvo misli za tvoit epic
Тъпа тактика.Не го прави :D

Абсолютно права си!!! Тва е супер ТЪПО!!!

pepelq6kaaa
11-11-2007, 10:55
e ok moje i tva da nen e na4ina togava vii kajete :)

babity
11-11-2007, 11:03
Емии добре, казвам... излизат някъде кафе, мафе, нещо и "опипва почвата" или ако нз как само следи реакции и си вади изводите, ако реши, че обстоятелствата са на нейна страна да му каже НО НЕ ПО СКАЙП АКО Е ВЪЗМОЖНО и евентуално... да се съберат...

suantito
11-11-2007, 12:49
През лятото се видях с един съученик съвсем инцидентно и от тогава мисля за него. Не го виждам в училище, защото той е частен и не идва често, но от време на време си пишем по скайпа. Когато си пишем ми се иска да можем да си говорим за най - различини готини неща, но в тези моменти нещо ми става, зациклям и не се сещам какво да кажа, от което сигурно "изглеждам" много тъпо... :( Той пък си пада малко срамежлив и разговора се разпада след 10 мин.

ПЛС, дайте някакъв съвет какво да направя, за да го предразположа по-добре и как да му намекна докато си пишем, че го харесвам...
Мъжете не разбират от намеци, бъди директна.

vvs_go
11-11-2007, 13:24
of porednata trygnala sled parite na nqkoe mom4e

Josefinne
11-11-2007, 13:37
Така е! Мъжете не разбират от намеци. А тези, които разбират обичат просто директните жени. Не нахалните и досадните - директните ( тук има разлика \:D/ ).

Понеже наскоро ми се случи да си намеря нов мъж - ето как стана. Първо ни запознаха, после един - два пъти се случи да се съберем пак по повод излизане със същите хора, които ни запознаха. Само че от там нататък накъде? Реших, че все пак може да му направя едно интервю, затова помолих моята приятелка да ми даде скайпа му. Поговрихме си няколко дни, в което време той не ме покани на среща и аз реших, че може би трябва да взема нещата в свой ръце, преди да ме е награбил някой друг :-D
Една вечер се провежда подобен разговор:
аз: Може ли да те питам за съвет по един деликатен въпрос?
той: Може, питай.
аз: Ако едно момиче покани едно момче да се пошматкат заедно, дали на момчето ще му се стори твърде нахално от нейна страна и няма да се стресне и да избяга зад граница, например?
той: Ако ти поканиш някого на среща, едва ли ще ти откаже.
аз: Не е като да не са ми отказвали.
той: Аве, покани го на среща, не го мисли толкова, каквото стане.
аз: Нее, ами ако преживея отказ? ще се отрази ужасно на самочувствието ми :-D !! И ти ще си виновен!
той: Ако ти откаже ще компенсирам, няма да ти е толкова хубаво като с него, ама...
аз: Добре тогава...Ей сега ще го питам...
аз: М., айде да се пошматкаме заедно някой път?
той: Обърка прозореца, още си на моя.
аз: Тз, баш на който трябва да съм пиша... :oops:
той: :-D
аз: :-D

Така че общо взето директната тактика проработи :-P

Успехче :-)

hatercrew
11-11-2007, 15:22
Така е! Мъжете не разбират от намеци. А тези, които разбират обичат просто директните жени. Не нахалните и досадните - директните ( тук има разлика \:D/ ).

Понеже наскоро ми се случи да си намеря нов мъж - ето как стана. Първо ни запознаха, после един - два пъти се случи да се съберем пак по повод излизане със същите хора, които ни запознаха. Само че от там нататък накъде? Реших, че все пак може да му направя едно интервю, затова помолих моята приятелка да ми даде скайпа му. Поговрихме си няколко дни, в което време той не ме покани на среща и аз реших, че може би трябва да взема нещата в свой ръце, преди да ме е награбил някой друг :-D
Една вечер се провежда подобен разговор:
аз: Може ли да те питам за съвет по един деликатен въпрос?
той: Може, питай.
аз: Ако едно момиче покани едно момче да се пошматкат заедно, дали на момчето ще му се стори твърде нахално от нейна страна и няма да се стресне и да избяга зад граница, например?
той: Ако ти поканиш някого на среща, едва ли ще ти откаже.
аз: Не е като да не са ми отказвали.
той: Аве, покани го на среща, не го мисли толкова, каквото стане.
аз: Нее, ами ако преживея отказ? ще се отрази ужасно на самочувствието ми :-D !! И ти ще си виновен!
той: Ако ти откаже ще компенсирам, няма да ти е толкова хубаво като с него, ама...
аз: Добре тогава...Ей сега ще го питам...
аз: М., айде да се пошматкаме заедно някой път?
той: Обърка прозореца, още си на моя.
аз: Тз, баш на който трябва да съм пиша... :oops:
той: :-D
аз: :-D

Така че общо взето директната тактика проработи :-P

Успехче :-)
|




to4no taka e? dikerniq podhod vinahi e nai dobroto re6enie :D :D

GregoryHouse
11-11-2007, 15:30
Josefinne Ако това е директно аз съм трамвай 5 :D Директно е
Ж: Айде на кафе.
М: Кога и в колко?

Въпреки че с това малко се удря на камък...иначе твоето може да ми хване вниманието на мен...щот аз си падам по оригиналните, нетрадиционни и подобни неща :)

flowerlina
11-11-2007, 16:56
Съветвам те най-сърдечно да не му намекваш `докато си пишете `.Така като прочетох историята ти,предполагам,че и ти си малко по-стеснителна.В това няма лошо,но търси начин да решиш проблема.Вмето да му приэнаваш в чата,или да му намекваш,просто докато си пишете го питай дали иска да иэлеэете на кафе.Не е страшно,пък и той надали яде хора :D А като се видите вече ,може да поговорите эа това онова и да иэдебнеш подходящия момент да му кажеш.
А и сега ще се иэкажа,като черната овца на стадото :D
Това,че эацикляш и не энаеш какво да кажеш и че раэговора ви се иэчерпва эа 10 минути е доста лошо.Попринцип хората,които си пасват ,имат э акакво да говорят :D Така,че ако това не се промени,ще има саботаж :D
Та така.Послушай ме.
:D ;-)

linka92
11-11-2007, 20:08
Щом е срамежлив не бъди директна,защото може да го изплашиш.Просто си говорете за неща,които харесвате и двамата,как е минал деня и т.к.,комерсиалните неща.По въпроса за харесването,както казах не бъди директна.Щом го опознаеш ще разбереш как да му намекнеш/кажеш.

sasha_90
11-12-2007, 12:16
Проблема за това,че няма какво да си пишете не е от това,че сте срамежливи.Знам го от личен опит.С 1 приятел винаги намираме какво да си пишем,макар,че сме срамежливи. :)

HePeAJIeH
11-12-2007, 15:45
Щом е някакав срамежлив зубър значи изобщо няма да разбере намеците ти!Вие нямате обща тема на разтовор и както каза ти след 10 минути разговора се разпада а ти за намеци ми говориш :shock:

daRito0
11-12-2007, 16:01
Съветвам те най-сърдечно да не му намекваш `докато си пишете `.Така като прочетох историята ти,предполагам,че и ти си малко по-стеснителна.В това няма лошо,но търси начин да решиш проблема.Вмето да му приэнаваш в чата,или да му намекваш,просто докато си пишете го питай дали иска да иэлеэете на кафе.Не е страшно,пък и той надали яде хора :D А като се видите вече ,може да поговорите эа това онова и да иэдебнеш подходящия момент да му кажеш.
А и сега ще се иэкажа,като черната овца на стадото :D
Това,че эацикляш и не энаеш какво да кажеш и че раэговора ви се иэчерпва эа 10 минути е доста лошо.Попринцип хората,които си пасват ,имат э акакво да говорят :D Така,че ако това не се промени,ще има саботаж :D
Та така.Послушай ме.

+1 \:D/