PDA

View Full Version : има ли срамежливи момчета



make`me`high
11-11-2007, 10:56
hi
iskam da vi popitam do kolko poznavate mom4etata i dali ima sramejlivi mom4eta
i primerno kak bi reagiralo edno sramejlivo i edno otrakano mom4e na koito im kajete 4e gi haresva6
:-o
ako da re4em ednoto mom4e ne kaje ni6to tva zadaljitelno li trqbva da zna4i 4e ne te haresva ;(
stava vaprost po Mirc :|
ili pyk da mu prati6 sms 4e go obi4a6 i toi na dr den da ne kaje ni6to
ps toi e s edna g po malak ot momi4eto koeto go haresva
mogat li godinite da se okajat problem za mom4eto pls help me

MiMcHeToOo
11-11-2007, 11:06
ОМГ нищо не ти разбрах от темата, много оплетено си я написала.. Иначе, да има срамежливи момчета..

Shinigami
11-11-2007, 11:07
ОМГ нищо не ти разбрах от темата, много оплетено си я написала.. Иначе, да има срамежливи момчета..
да така е -- Ето аз съм Жив пример!!! :D :D :D

MiMcHeToOo
11-11-2007, 11:07
ОМГ нищо не ти разбрах от темата, много оплетено си я написала.. Иначе, да има срамежливи момчета..
да така е -- Ето аз съм Жив пример!!! :D :D :D

Лъжеш ;)

babity
11-11-2007, 11:12
Аз обаче схванах какво и е питането на госпожичката, та... еми щом не реагира е твърде вероятно той да не те харесва ама да не иска да ти го каже в очите, защото примерно не иска да те нарани... Абе квото и да е...откажи се!!!

MiMcHeToOo
11-11-2007, 11:18
Аз обаче схванах какво и е питането на госпожичката, та... еми щом не реагира е твърде вероятно той да не те харесва ама да не иска да ти го каже в очите, защото примерно не иска да те нарани... Абе квото и да е...откажи се!!!

евала, щото аз нищо не разбрах :D

make`me`high
11-11-2007, 11:18
haresvam edno mom4e koeto e s edna g po malko ot men
priqteli sme no ne se bqhme vijdali ot dosta vreme toi hodi na daskalo v razli4ni smeni sme az hodih po edno vreme na rabota i tn
i po edno vreme daje ne si pi6ehme
i az edin den mu pisah i po4nahme da si lafim
na dr den toi mi pisa
i taka dosta 4esto po4na da se se6ta za men daje na den ponqkoga po nqkolko pyti mi pi6e6e :twisted: i az mn se radvah na koeto
vaprosa e v tova 4e az go haresvam i to mnogo i edin den mu pratih edin klip koito bqh napraila s negovi snimki i varvi pesenta na whitesnake is this love
i toi kaza sami "bravo"
posle na dr den si vklu4i kamerata i az mu pratih po skype onova 4ove4e deto e inlove i toi kaza "axa qsno"
i tva be6e si4ko
a az ne sprqh do tyk pratih mu sms 4e go obi4am a toi na dr den ne ni pisa ni6to ...... ;( qvno ne me haresva
prosto kato mal4i i se tormoza po dobre da kaje mraza te grozna si ne te haresvam ne me zanimaai az 6te go priema ok no kato ne kazva ni6to ...
pls kajete kvo da pravq

Presley
11-11-2007, 11:21
haresvam edno mom4e koeto e s edna g po malko ot men
priqteli sme no ne se bqhme vijdali ot dosta vreme toi hodi na daskalo v razli4ni smeni sme az hodih po edno vreme na rabota i tn
i po edno vreme daje ne si pi6ehme
i az edin den mu pisah i po4nahme da si lafim
na dr den toi mi pisa
i taka dosta 4esto po4na da se se6ta za men daje na den ponqkoga po nqkolko pyti mi pi6e6e :twisted: i az mn se radvah na koeto
vaprosa e v tova 4e az go haresvam i to mnogo i edin den mu pratih edin klip koito bqh napraila s negovi snimki i varvi pesenta na whitesnake is this love
i toi kaza sami "bravo"
posle na dr den si vklu4i kamerata i az mu pratih po skype onova 4ove4e deto e inlove i toi kaza "axa qsno"
i tva be6e si4ko
a az ne sprqh do tyk pratih mu sms 4e go obi4am a toi na dr den ne ni pisa ni6to ...... ;( qvno ne me haresva
prosto kato mal4i i se tormoza po dobre da kaje mraza te grozna si ne te haresvam ne me zanimaai az 6te go priema ok no kato ne kazva ni6to ...
pls kajete kvo da pravq
100% не те харесва.Според мен тук работата не опира да срамежливост,а просто не е харесва и това е.Остави го и спри да му досаждаш. ;-)

make`me`high
11-11-2007, 11:25
haresvam edno mom4e koeto e s edna g po malko ot men
priqteli sme no ne se bqhme vijdali ot dosta vreme toi hodi na daskalo v razli4ni smeni sme az hodih po edno vreme na rabota i tn
i po edno vreme daje ne si pi6ehme
i az edin den mu pisah i po4nahme da si lafim
na dr den toi mi pisa
i taka dosta 4esto po4na da se se6ta za men daje na den ponqkoga po nqkolko pyti mi pi6e6e :twisted: i az mn se radvah na koeto
vaprosa e v tova 4e az go haresvam i to mnogo i edin den mu pratih edin klip koito bqh napraila s negovi snimki i varvi pesenta na whitesnake is this love
i toi kaza sami "bravo"
posle na dr den si vklu4i kamerata i az mu pratih po skype onova 4ove4e deto e inlove i toi kaza "axa qsno"
i tva be6e si4ko
a az ne sprqh do tyk pratih mu sms 4e go obi4am a toi na dr den ne ni pisa ni6to ...... ;( qvno ne me haresva
prosto kato mal4i i se tormoza po dobre da kaje mraza te grozna si ne te haresvam ne me zanimaai az 6te go priema ok no kato ne kazva ni6to ...
pls kajete kvo da pravq
100% не те харесва.Според мен тук работата не опира да срамежливост,а просто не е харесва и това е.Остави го и спри да му досаждаш. ;-)

ama 4akai sega az ne mu dosajdam edin pyt to4no tova go bqh pitala dali kato mu pi6a postoqnno mu pisva i mu dosajdam i tn a to ikaja "moje bi ako mi dosajda6e vaob6te nqma6e da ti pi6a"

n1ght_shadow
11-11-2007, 11:37
има как да няма срамежливковци :P
и аз бях голям срамежливец преди 1-2 години ама с времето хората се "отварят" :D

qk
11-11-2007, 11:49
е има срамежливи момчета как да няма ето аз съм един от тях :D :---)

Forslor
11-11-2007, 11:49
Един съвет не пращайте още на втория лаф клипче със снимки или да пращате всеки път песен която трябва да носи някакво послание ..... все едно викате с раздрано гърло ....
-БЯГААЙЙЙЙ ,ЧИ ИДААААА ЛЮБИМИ И ЩА УДУША ОТ ЛЮБОФФФ ЩОТ МНОУ ТА УБИЧЪМММ .
Повярвайте ще си развалите и лафовете и всичко ... ако има нещо да си казвате то си го казвайте на 4 очи , а не по интернет ( е след като сте установили някаква връзка , тогава е приемливо).
В днешно време момичетата са удивително нахални и то докато си помислиш ,че я харесваш и искаш да и предложиш тя ти са втръства с тези безкрайни любовни излеяния търсещи непременно същото от твоя страна.
Ама не става така ..... не нападайте така изведнъж може момчето не да се уплаши ми направо да се стресне дитету ,че тогава и коршум тря да му се лее. :D

babity
11-11-2007, 11:53
Един съвет не пращайте още на втория лаф клипче със снимки или да пращате всеки път песен която трябва да носи някакво послание ..... все едно викате с раздрано гърло ....
-БЯГААЙЙЙЙ ,ЧИ ИДААААА ЛЮБИМИ И ЩА УДУША ОТ ЛЮБОФФФ ЩОТ МНОУ ТА УБИЧЪМММ .
Повярвайте ще си развалите и лафовете и всичко ... ако има нещо да си казвате то си го казвайте на 4 очи , а не по интернет ( е след като сте установили някаква връзка , тогава е приемливо).
В днешно време момичетата са удивително нахални и то докато си помислиш ,че я харесваш и искаш да и предложиш тя ти са втръства с тези безкрайни любовни излеяния търсещи непременно същото от твоя страна.
Ама не става така ..... не нападайте така изведнъж може момчето не да се уплаши ми направо да се стресне дитету ,че тогава и коршум тря да му се лее. :D

100000000% СЪГЛАСНА!!!

sexa_na_kompleksa
11-11-2007, 12:50
Срмежливостта и годините не са проблем за него - в друго е.Прибързала си като си му пратила онова клипче и емотиконата инлав.Трябвало е по-бавно да действащ - бавно,но сигурно... Не му пиши вече ти,чакай той да го направи.Ако ти пише и върви чата,можеш да го поканиш на кафе - но се дръж нормално,а не веднага да му ссе нахвърлиш.Излезте един,два,три пъти ... колкото е нужно.И когато усетиш,че и двамата сте готови - действай.Нека това да ти бъде за урок и друг път да не постъпваш така.

GregoryHouse
11-11-2007, 15:24
Има срамежливи момчета...годините зависи 1 не би попречила но зависи ако сте на 13 и 14...ноу ченс...ако сте 17-18 е съвсем друга история...може да е признак тока което си описала за толкова мн неща...срамежливост, незаинтересованост , АНТИПАТИЧНОСТ в по тежки форми...може да значи хиляди неща...прецени сама кое от тях...по характера как по кое бе!

50cent
11-11-2007, 15:55
и аз познавах едно момиче лепка като теб ама не му писах или не му се обаждах и говорех и то ме остави намира явно прилага същатата техника

hristowow
11-11-2007, 16:05
hi
iskam da vi popitam do kolko poznavate mom4etata i dali ima sramejlivi mom4eta
i primerno kak bi reagiralo edno sramejlivo i edno otrakano mom4e na koito im kajete 4e gi haresva6
:-o
ako da re4em ednoto mom4e ne kaje ni6to tva zadaljitelno li trqbva da zna4i 4e ne te haresva ;(
stava vaprost po Mirc :|
ili pyk da mu prati6 sms 4e go obi4a6 i toi na dr den da ne kaje ni6to
ps toi e s edna g po malak ot momi4eto koeto go haresva
mogat li godinite da se okajat problem za mom4eto pls help me

Ще се радвам ако следващия път пишеш от 1 лице. Защото така не само, че е объркващо, а и сякаш това не ти се е случило на теб, а на някой друг, което ме навежда на мисълта, че си малко срамежлива. А що се отнася до въпроса ти може би трябва да бъдеш настоятелна и да го накараш да ти отговори. Не се знае, какво е имал предвид, въпреки, че ако те харесва, дори и да срамежлив смятам, че щеше да ти каже, че и той те харесва. Но аз не съм той и не мога да бъда сигурен!

Пожелавам ти успех!

thedutchess
11-11-2007, 16:08
ОМГ нищо не ти разбрах от темата, много оплетено си я написала.. Иначе, да има срамежливи момчета..

Ммм и аз нищо не разбрах ама иначе срамежливи момчета колкото искаш... Аз нещо все на такива попадам напоследък... #-o

50cent
11-11-2007, 16:11
ама кво има да му разбирате тя му досажда и го тормози и то горкото момче се е стресирало

hristowow
11-11-2007, 16:18
Верно е много дразнещо така като нищо не казва, а само мълчи... Да казва дали те харесва или не и да се свършва. Настоятелно те съветвам... кажи му... по скайп даже е още по-лесно, само му го копирай: "Може ли да си призная нещо? Имаше време, когато си мислех, че съм влюбена в теб...
Сега искам да ти кажа, че като се вгледам в миналото разбирам, че не е било така. Тогава можех често да си представя колко ни е добре заедно, в най-различни ситуации, можех да си представя как ставаме все по-близки и по-близки, как се подкрепяме и обичаме дълги години... Сега разбирам колко глупаво е било това... Да мисля, че всичко може да бъде така..Навярно не си подхождаме..." След като му кажеш това има голяма вероятност да тръгне да те убеждава, че има надежда за вас. Ако не...тогава сигурно ще си останете приятели.

Roko123
11-11-2007, 16:30
ima mn qsnuu

ХрС
11-11-2007, 16:55
Малко ще е странно. Не сте си говорили от много време, не сте си писали и изведнъж, след първото , второто писане - Оп, идвамм...
Го фрапираш с клипче, смс и т.н.
Ами просто е трябвало да изчакаш малко, според мен. Защото все пак това е един вид ... как да ти кажа, все едно го притискаш без да го осъзнаваш...
Може да не те харесва и това е вариант.

TerorchetoBG
11-11-2007, 18:37
има срамежливи момчета аз съм един от тях :oops: :oops:

tuzaro
11-11-2007, 18:40
Аз съм много срамежлив :-o :lol: :lol:

11-11-2007, 19:26
hi
iskam da vi popitam do kolko poznavate mom4etata i dali ima sramejlivi mom4eta
i primerno kak bi reagiralo edno sramejlivo i edno otrakano mom4e na koito im kajete 4e gi haresva6
:-o
ako da re4em ednoto mom4e ne kaje ni6to tva zadaljitelno li trqbva da zna4i 4e ne te haresva ;(
stava vaprost po Mirc :|
ili pyk da mu prati6 sms 4e go obi4a6 i toi na dr den da ne kaje ni6to
ps toi e s edna g po malak ot momi4eto koeto go haresva
mogat li godinite da se okajat problem za mom4eto pls help me

ох мила, бях в подобно положение миналата седмица... ама абсолютно същата, само дето аз говорих очи в очи с човека. какво да ти кажа, може или да зарежеш вс, или да го питаш "какво мислиш з атова което ти казах?" само бъди подготвена и за гаден отговор.

причините да не ти каже нищо може да са 100000 (чакар че за мен най-простото обяснение е 1 епитат - "магаре"... може поне да те отреже, поне да знаеш защо се тормозиш)...ама хайде да не иззлобявавм..

иначе, като гледам как се е развила темат а- окей, съгласна съм че не тр да с епрекалява с всякакви обяснения и бла-бла, но понякога е хубаво пък ад бодеш честен и донякъде открит...пък кой знае :-D

sasha_90
11-11-2007, 19:27
E,не познавам всички момчета,но силно се надявам да има повече срамежливи(в рамките на нормалното) и скромни.Те са моят идеал,а и на други момичета.