PDA

View Full Version : Просто въпросче.....



FireSweet
11-11-2007, 11:14
iskam da q istriq!Moderqtorite vie ste :P

MiMcHeToOo
11-11-2007, 11:17
И аз мисля като теб само дето той яко те е изтормозил щом чак си се разплакала :cry: Та.. Мене ако питаш ся може да му го върнеш :D Знам, че не трябва ма и той кат не се усеща.. Предполагам не е глупав.. Та.. Почни да се държиш малко по-различно с него ;) А и още нещо.. НЕ Е ВЯРНО, ЧЕ Е БИЛА ПО-ДОБРА ОТ ТЕБ!

Presley
11-11-2007, 11:18
Не бих си помислила такова нещо.С теб е една година,това не е малко време.Нормално е да ти раэкаэва эа миналото си,дори и эа бившите си.Попринцип аэ никога не съм била толкова ревнива ,камоли пък да ревнувам от някоя бивша :shock: ,эащото така иэлиэа.Спокойно,може би просто се е сетил и е решил да ти каже.Няма лошо :-| Бъди по-широко скроена и не си мисли глупасти.

Shinigami
11-11-2007, 11:20
Еми очевидно, не те харесва, и те изполва!
Никога не те е обичал и всичко е илюзия!
Мой Съвет - НАПОРКАЙ СЕ!

MiMcHeToOo
11-11-2007, 11:21
Еми очевидно, не те харесва, и те изполва!
Никога не те е обичал и всичко е илюзия!
Мой Съвет - НАПОРКАЙ СЕ!

Грубянин, голям си келеш :-x

Shinigami
11-11-2007, 11:23
ДА ? И 'КВО!?!!
:-D

MiMcHeToOo
11-11-2007, 11:23
ДА ? И 'КВО!?!!
:-D

Тц Тц..

_BoSSy_
11-11-2007, 11:42
По-скоро аз започвам темата за бившата му приятелка.Аз го карам да ми разказва.На мен ми е интересно :):)

sexy_momi4e
11-11-2007, 11:46
По-скоро аз започвам темата за бившата му приятелка.Аз го карам да ми разказва.На мен ми е интересно :):) \:D/ и аз съм така...мн съм любопитна :-D

vaniLL
11-11-2007, 12:21
normalno e da si govorite za bivshata sled kato ste tolkova vreme zaedno :) az syshto pitam za bivshi , interesno mi e .no ako beshe s tebe , samo za da ne e sam , sled 1 godina shteshe da si usetila , spoks :-)

socialno_zlo_f
11-11-2007, 12:48
и аз сум изпаала в тая ситуация :)

hatercrew
11-11-2007, 13:01
az kato izpadna v takava situaciq kazvam ne6to ot roda na - MI VYRVI SE PRI NEQ VE bah ot zor 6te mi govori za biv6ata si
:-x :-x :-x :-x :evil:

fuckface
11-11-2007, 16:24
ДА ? И 'КВО!?!!
:-D
абе ти си мн тъп ве!
а по темата: щом не иска да те натъжава, значи те цени не по-малко от бившата си...

Roko123
11-11-2007, 16:29
normalno e da si govorite za bivshata sled kato ste tolkova vreme zaedno :) az syshto pitam za bivshi , interesno mi e .no ako beshe s tebe , samo za da ne e sam , sled 1 godina shteshe da si usetila , spoks :-) +1

ХрС
11-11-2007, 16:33
Ами... Да видим...
Ви сте заедно толкова много време, че няма как той просто да не ти сподели нещо за негова бивша приятелка и т.н. Щом до сега не сте се разделили не трябва и да се притесняваш, че ще стане.
Все пак той явно е спрял да ти говори за нея след този ден. Може просто тогава, на момента да си направила или казала нещо и той да се е сетил за нея, което не означава, че ти си по-зле или тя е по-добра. Тя е минало, а вие сте бъдещето! :P

Josefinne
11-11-2007, 16:39
Мисля, че той просто ти се е доверил. Човек винаги може да пази един човек в себе си, една голяма любов, но това не означава, че не те обича. Тя е един перфектен спомен и той вероятно го знае, тя вече не е истинска, ти си. Затова бъди с него и не се притеснявай. Не е много приятно да слушаш за онази, която е била Съвършената за него, защото се чувстваш неуверена, но в този случай важното е, че той все пак ти се е доверил.
Понякога , когато нахлуят спомени за този човек в теб, просто искаш да ги споделиш , то е нещо много интимно и вътрешно и е хубаво, че е посмял да ги сподели с теб. Това значи, че те чувства много близка.

miloto_girl_4e
11-11-2007, 19:42
Никой нормален човек няма да си убива времето с друг цяла година..
Ако просто иска да не е сам, поне ще си прави разнообразието, а няма да е само с една..
А това, че е говорил за бившата си е доста тъпичко.. нормално е да се натъжиш..
Еми какво да си помисля, че се е присетил за нея, че му е залипсвала или, че са се срещнали някъде и се е сетил за хубавото време, което е прекарал с нея и... ще ми стане яко криво :roll:

kifla
11-11-2007, 19:55
normalno e da si govorite za bivshata sled kato ste tolkova vreme zaedno :) az syshto pitam za bivshi , interesno mi e .no ako beshe s tebe , samo za da ne e sam , sled 1 godina shteshe da si usetila , spoks :-)
+1 puk i vse pak momi4e tova e cqla godina zamisli se toi ako ne si te obi4a i tebe izob6to nqma da e s teb tolkova vreme :P

linka92
11-11-2007, 20:04
Абе,честно да ти кажа и на мен не ми е много приятно да ми говорят за бившите си приятелки.Не че ревнувам,просто не ми е приятно и аз не знам защо.Имаше едно момче още на първата среща започна да ми говори за завоеванята си и аз си казах"Няма да е този."Но вслучая щом сте заедно от една година,едва ли е само за развлечение с теб.Явно просто те чувства много близка,толкова близка,че може да ти сподели такива неща.И все пак щом не ти е приятно-кажи му.

linka92
11-11-2007, 20:04
Абе,честно да ти кажа и на мен не ми е много приятно да ми говорят за бившите си приятелки.Не че ревнувам,просто не ми е приятно и аз не знам защо.Имаше едно момче още на първата среща започна да ми говори за завоеванята си и аз си казах"Няма да е този."Но вслучая щом сте заедно от една година,едва ли е само за развлечение с теб.Явно просто те чувства много близка,толкова близка,че може да ти сподели такива неща.И все пак щом не ти е приятно-кажи му.

MUKARA
12-24-2007, 20:42
AZ VIKAM DA IZVIKATE MAIKITE SI I DA IM NABIITE PO EDNI KUT MOQ V GUZU I POSLE DA SI GO NAVRETE V USTATA I DA GI PITATE KVO SA QLI

kifla
12-24-2007, 22:01
Приятелят ти явно държи на теб и е видял ,че те натъжава така че няма място за притеснение .НАли сега е с теб ,а не с нея :-)

MoOnLiGhT_ShAdOw
12-25-2007, 09:48
Говори с него и се изяснете ;)

Iv4eTy
12-25-2007, 12:01
Ами те хората са казали че старата любов ръжда не хваща, но според мен не е това което си си помислила. Все пак сте заедно от година... може просто да се е сетил нещо или да са се засекли някаде и да са му изплували спомени. Сама каза спомените не се забравят току-така. Всеки човек си има минало.
Иии още нещо вземи си вдигни самочувствието, какво е тва "тя е по-добра от мен"?! Ако мислиш че всички други са по... от тебе няма никаде да стигнеш. Повярвяй в себе си.

ice_f90
12-25-2007, 12:12
4ovek e vinoven sam za gre6kite si taka 4e ti trqbva da re6i6 sama det se vika hamte boli ham te sarbi razberi kakvo iska6 tiii

koalka
12-25-2007, 12:45
По принцип не е готино да се говори за бивши, но пък може просто така да е споделил и да си припомня.Не мисля, че би бил толкова дълго време с теб, яко още я обича.Колкото и да е - това е една година.Пък и нали говори в минало време..."обичал".Все пак поговори с него, ако те притеснява.И не си мисли, че тя е по-добра от теб или нещо такова.

LaDy_DaQnA
12-25-2007, 13:05
Еми очевидно, не те харесва, и те изполва!
Никога не те е обичал и всичко е илюзия!
Мой Съвет - НАПОРКАЙ СЕ!


Pff pfff 6to za gluposti......q stiga.... 4ove4eca si e spomnil za hubavite momenti i e re6il da ti spodeli.... sqq tfa 4e sporedlq e mnogo qko za6toto ne krie ot teb...az bih mu se napravila nqkoi trik4e i toi pak da po4ne da mi se umilkva...no spored men tfa ni6ty nezna4i