PDA

View Full Version : photoshop



pili
11-11-2007, 11:41
Zdraveite, ve4e syvsem se iznervih ot 4etene za tva napravo si pitam ot kyde da si svalq photoshop da si prava snimki da si menq cveta na kosata tqloto e takiva izmishliotinki molq vi se kajete mi:}} a i kak se raboti s nego moje da mi razsqsnite mresi mn

_BoSSy_
11-11-2007, 11:51
От мн места можеш да си свалиш.От data.bg,zamunda.net...страшно мн са саитовете..Препоръчвам ти Adobe Photoshop-велика програма е!! Аз я свалих от Zamunda.net и нямам ядове с нея :)

slavito007
11-11-2007, 11:56
www.zamunda.net
Дърпаш си оттам >>>Photoshop CS2 (http://zamunda.net/details.php?id=102228)<<<
инсталирваш я и използваш www.uroci.net като помагало.
Имай впредвид, че фотошопне е много лесна програма и ти трябва време и търпение, за да се научиш на това-онова.Ей така няма да стане.

pili
11-11-2007, 13:44
dobre de svalih si tva adobe photoshop ama nemoga da go instaliram na nikyde kakvo da prava

Forslor
11-11-2007, 19:08
dobre de svalih si tva adobe photoshop ama nemoga da go instaliram na nikyde kakvo da prava
Като за начало да направиш едно усилие да прочетеш какво е написано във торента и да го изпълниш стъпка по стъпка .

**EcKo**
11-11-2007, 20:30
И да го изтеглиш и инсталираш...Ще има доста докато се научиш да си сменяш цвета на косата или на каквото и да било...Аз работя с него от 2 години и нещо и не мога да кажа че съм от най можещите,не че не мога да си сменям цвета на косата и други работи :P