PDA

View Full Version : Девишово семе



t0bi
11-11-2007, 12:57
Госпожата ни даде за наказание

Девишово семе - Трансформиращ преразказ от името на Руфат

ако някой може да ми го намери ще съм много благодарен
правил съм трансформиращи преразкази но все
имам лоши оценки :oops:

t0bi
11-11-2007, 15:13
Абе търсих го в повечето от линковете кадето имаше
търсачка ама няма никаде :shock:

Presley
11-11-2007, 15:24
Просто прочети раэкаэа,представи си ,че си Руфат и го препаэкажи от негово име.Готово,елементарно :D

t0bi
11-11-2007, 15:55
Просто прочети раэкаэа,представи си ,че си Руфат и го препаэкажи от негово име.Готово,елементарно :D

е да ама като нямам учебник #-o

The_special_one
11-11-2007, 18:05
Просто прочети раэкаэа,представи си ,че си Руфат и го препаэкажи от негово име.Готово,елементарно :D

е да ама като нямам учебник #-oЕм ходи купи и тогава :)

П.П. Ша потърся нещо за туй Семе :D ако намерим щи пишим :smt001

t0bi
11-12-2007, 06:50
е как да си купя като за днес ни е преразказа :-x

gabrielka@a
11-12-2007, 09:55
е как да си купя като за днес ни е преразказа :-x
Еми вземаш парички от касичката и отиваш до близката книжарница и казваш името на учебника и ТЕ ТИ ГО ДАВАТ! :-D :-D :-D

t0bi
11-13-2007, 08:09
е как да си купя като за днес ни е преразказа :-x
Еми вземаш парички от касичката и отиваш до близката книжарница и казваш името на учебника и ТЕ ТИ ГО ДАВАТ! :-D :-D :-D

много ли ти е смешно ма офцо като неможеш да помогнеш
не пиши :-x

bloodfrozen
11-13-2007, 10:55
В библиотеката няма ли учебника, който търсиш?

shivacheva
11-13-2007, 15:35
е как да си купя като за днес ни е преразказа :-x
Еми вземаш парички от касичката и отиваш до близката книжарница и казваш името на учебника и ТЕ ТИ ГО ДАВАТ! :-D :-D :-D

много ли ти е смешно ма офцо като неможеш да помогнеш
не пиши :-x
Абе ти няква проста ли си,ква си???
Хората ти помагат,ти се пулиш...коза... :smt019

gorska
11-13-2007, 15:55
Е как да не можеш да си го купиш?!
:lol: :lol: :lol:
Мързи те да излезнеш или кво??? Освен това, ако не искаш да си взимаш учебника, можеш да видиш дали вкъщи нямате сборника Диви разкази от Хайтов, ако го нямате пак може да си го купиш, щот ще ти трябва, като станеш 8ми клас ( доколкото разбирам си 7ми )или пък просто можеш да потърсиш в интернет текста на разказа !!! =D> =D> =D>

sladku_bebzi
11-18-2007, 08:20
За да не пускам нова тема ще попитам в тази.Значи на Рамадан му се ражда син и от там следва, че дългът към рода е изпълнен.Само, че Силвина вече не е негова, сърцето му остава при нея, той продължава да я обича.И въпроса е: дългът към сърцето изпълнен ли е?

sherry
11-18-2007, 09:30
За да не пускам нова тема ще попитам в тази.Значи на Рамадан му се ражда син и от там следва, че дългът към рода е изпълнен.Само, че Силвина вече не е негова, сърцето му остава при нея, той продължава да я обича.И въпроса е: дългът към сърцето изпълнен ли е?
Според мен не е.
Той страда, защото не е с любимата си, страда, че друг притежава тази, която той иска. Не мисля, че това значи, че сърцето е доволно! Напротив! Заради дълга към рода, Рамадан оставя на заден план дълга към сърцето си и в резултат на това цял живот страда...

sladku_bebzi
11-18-2007, 14:28
Мс мн :-)