PDA

View Full Version : Интимно(към моми4етата)



lady_to
11-11-2007, 12:06
Бръсна се отдолу от 1 год и напоследък забелязвам,4е ми се за4ервява кожата...или по-скоро се полу4ава като 4ервени пъп4ици.Веднага след като се обезкосмя се намазвам с крем4е,за да ми се успокои кожата...но 4ервените пъп4ици остават.Много ми е кофти..Имате ли такъв проблем и как да се справя с него?

JuS7^YourS
11-11-2007, 12:17
ами можеш да отидеш на козметик, за да ти даде компетентно мнение от какво са се получили пъпчиците и да ти махне космите с кола маска, но ще е болезнено, понеже се бръснеш от доста време. На мен не ми се е случвало точно това, но се зачервява, ако плъзгам самобръсначката дълго на едно място. Мисля, че кремът коийто ползваш е добро решение за момента

KoK0ScHe{F}
11-11-2007, 12:23
ами можеш да отидеш на козметик, за да ти даде компетентно мнение от какво са се получили пъпчиците и да ти махне космите с кола маска, но ще е болезнено, понеже се бръснеш от доста време. На мен не ми се е случвало точно това, но се зачервява, ако плъзгам самобръсначката дълго на едно място. Мисля, че кремът коийто ползваш е добро решение за момента
Ole mila :-D golemi saveti davash.Vsichko tova se poluchava kogato se brisnesh sreshtu rasteja na kosama :lol: zle zle zle :razz:

miShle
11-11-2007, 12:32
И на мене супер често ми е случва така.Ама то тей се получава със самобръсначките..просто пробвай се обезкосмяваш с нещо друго.. :smt003

lady_to
11-11-2007, 12:34
И на мене супер често ми е случва така.Ама то тей се получава със самобръсначките..просто пробвай се обезкосмяваш с нещо друго.. :smt003 Пробвах... ;( Големи болки бяха ;( ;( ;( Не мога.

Добре де...може ли някоя по на ти с материала да каже как да го правя така 4е да не се полу4ава за4ервено?

lady_to
11-11-2007, 12:36
ами можеш да отидеш на козметик, за да ти даде компетентно мнение от какво са се получили пъпчиците и да ти махне космите с кола маска, но ще е болезнено, понеже се бръснеш от доста време. На мен не ми се е случвало точно това, но се зачервява, ако плъзгам самобръсначката дълго на едно място. Мисля, че кремът коийто ползваш е добро решение за момента
Ole mila :-D golemi saveti davash.Vsichko tova se poluchava kogato se brisnesh sreshtu rasteja na kosama :lol: zle zle zle :razz:Е не трябва ли срещу разтежа на косъма?

mackata90
11-12-2007, 03:25
Когато се бръснеш не натискас съмобръсначката, а я плъзгай лекичко!А след това се намажи с някакйв друг крем.Сменяй ги и забележи кой ти действа най-добре на кожата!

Wrathchild
11-12-2007, 06:37
А колко често се бръснеш?
Ако е всеки ден или през ден е нормално да се зачервява...

peteto89
11-12-2007, 07:38
v zavisimost ot tova kolko 4esto se brasne6 no otidi na kozmetik da ti gi mahne s kola maska ( mn 6te te boli)no pone pov4e nqma da ima6 takiva problemi

otka4ena
11-14-2007, 15:57
Това се получава когато се бръснеш срещу косъма.Всъщност космите започват да растат навътре.Единственото решение е да се сменя много често самобръсначката.