PDA

View Full Version : МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ;(



hatercrew
11-11-2007, 13:16
zna4i istoriqta e mnogo zapletena i prodyljava ot nad 5 meseca ve4e :cry: vyprosa e 4e takyv 4e hodq s motorist i kogato napravihme 5 meseca toi ne6to ne be6e nakef i mi vika - i sq ko iska6 ot men nekvi takiva i totalno mi razbi syrceto :cry: :cry: :cry: i edna sedmica ne mu pisah mnogo me be6e strah da ne me otvyrli pak (basi pyk az tolkova mnogo go obi4am) :cry: :cry: :cry: i kato mu pisah posle razbrah 4e toi e v bolnica i e katastrfiral i sestra mu posle mi kaza 4e taq sedmica sled slu4kata toi ne bil na sebe si i na nikoi ne kazval kvo mu e i edin vid 4e zaradi men :-k i az est kato sym glupava i naivna si pomislih 4e e zaradi men i 4e naistina me e obi4al i sega kato se vyrna vidqh 4e e slojil nqkva snimka na nqkvo momi4e v za profil i nqkvi lubovni ne6ta :cry: :cry: :cry: :cry: basi i az kato go pitah toi mi kaza 4e tva momi4e vinagi go e obi4al i 6te go obi4a i v momenta v koito tq go osyznae i s pamela anderson da e 6te zareje vs i 6te trygne s neq :cry: :cry: :cry: :cry: i az tam kvo mu kazah i toi mi kaza 4e me obi4al i o6te obi4a i iska da sme zaedno i taq imalo 90% veroqtnost taq da ne go osyznae nikoga :smt022 :cry: :cry: basi kvo da praq sq obi4am go adski mnogo vs bih napravila za nego :cry: :cry: :cry: :cry: ne moga da jiveq v strah 4e vseki moment moje da me napusne :cry:

sherry
11-11-2007, 13:19
Влюбен е в друга, няма какво да се мъчиш и да се молиш за любовта му :(
Ужасно е, че ти го казвам, но е така. Насила няма да се влюби в теб, а и друга притежава сърцето му.
Не се измъчвай повече с него, а скъсайте. Ще ти е гадно извесно време, но после ще се съвземеш и ще си намериш момче, което да те обича само теб...и то истински! Горе главата и започни нов живот.

Presley
11-11-2007, 13:21
С иэвинение,ама тоя е пълен недорасляк :D
Иэобщо не му се връэвай и го эарежи тотално.Не му ходи подир гъэа.

suantito
11-11-2007, 13:23
Абе заеби го той ще се подигрева тука с теб, а ти ще му вървиш подир газъ! Пак и с тая катастрофа как те е метнал.... 8-)

BeboP
11-11-2007, 13:28
С иэвинение,ама тоя е пълен недорасляк :D
Иэобщо не му се връэвай и го эарежи тотално.Не му ходи подир гъэа.
Подкрепям. Недопустимо е да те използва като залъгалка, ти не си играчка... Пък и какви са тези глупости, дето разправя, проценти и т.н. ... :x Ами ако въпросното момиче "осъзнае, че той я обича", какво ще се случи?!? Той ще те зареже и ще ти е с пъти по-гадно от сега... Дори и да го обичаш, какъв е смисъла да продължаваш да си с него, знаейки, че той обича друга?? Няма какво да умуваш повече - слагай край и както sherry каза - ще ти е гадно известно време, но после ще се съвземеш и ще си намериш момче, което да обича само теб! =; Успех! =P~ :mrgreen:

Jeuelle
11-11-2007, 13:38
Е*и му майката

Josefinne
11-11-2007, 13:43
Няма смисъл да продължаваш с него, той явно все още не е преодолял това момиче. Няма да я чака вечно, но и ти не бива да го чакаш него. Животът е пред теб и не си го губи с някой, който не е с теб, а все още живее със спомена си за някой друг.

Blestq6ta
11-11-2007, 14:17
Честно бе момиче, нямам нерви да ти чета поста! :? За теб съществуват ли препинателни знаци? :-o

CrazyWitch
11-11-2007, 14:25
Така е .. Любовта наранява.
Ко Та пука? Продължи си живота. И мен ме боли. Не можеш с нищо да ми помогнеш. И аз искам слънцето си при мен, ама го няма.
До седмица ще полудея :cry:
И аз се страхувам, че до седмица ме чака новина която няма да понеса по подобаващ се начин, но това е реалноста. Не те обичат и толкоз. Опитваш се да живееш, защото те е страх да умреш. Вече толкова те боли, че се озлобяваш мноооооого и те е страх да обичаш, а аз искам обич, но явно не ме обичат достатъчно :? :cry: :!:

MoHuTo
11-11-2007, 14:28
Няма смисъл да си с него и постоянно да те тревожи факта, че той е влюбен в друга и във всеки 1 момент може да те остави...тогава ще ти е още по-гадно. По-добре го остави докато е време :wink:

katttia
11-11-2007, 14:47
Щом имаш шанса, бори се за него... бъди с него и спечели любовта му. Няма защо да се страхуваш, щом все пак иска да е с теб сигурно има някакви чуства. Накарай го да забрави другата - Имай повече самочуствие и се бори... :!: :wink:

MiMcHeToOo
11-11-2007, 15:05
Е*и му майката

+1 :!: Напълно подкрепям :)

ZAROSLAVA_babYyYY
11-11-2007, 15:52
зарежи го и се помъчи да го забравиш, защото с него няма да си шастлива :?

fuckface
11-11-2007, 16:10
не си е работа щом обича друга...

thedutchess
11-11-2007, 16:27
Влюбен е в друга, няма какво да се мъчиш и да се молиш за любовта му :(
Ужасно е, че ти го казвам, но е така. Насила няма да се влюби в теб, а и друга притежава сърцето му.
Не се измъчвай повече с него, а скъсайте. Ще ти е гадно извесно време, но после ще се съвземеш и ще си намериш момче, което да те обича само теб...и то истински! Горе главата и започни нов живот.

+1 \:D/

ХрС
11-11-2007, 16:44
Ами виж сега ... Такова нещо не ми се е случвало. Може просто този да не знае какво иска и в случая ти го обичаш и правиш всичко възмжно, за да си с него, а той чака някаква си да му каже, че го обича и да се съберат.
ти си нещо като "временна любича, дакота оназе н се сети, че ме обича". Поне така го разбрах от поста. Обичаш го, добре, но не мисля, че заслужаваш ти или който и да било такова отношение. Тегли му една майна и това е . ще ти е гадно, ще плачеш, ще се тръшкаш, самообвиняваш, но поне няма да те лъжат и мамят. Бъди смела и му кажи, че това е края! Късмет... :evil:

Ice_Power
11-11-2007, 16:55
няма смисъл да си в напрежение постоянно заради тоя.любовта трая да е нещо хубаво а не като някав хорър филм.зарежи го и си търси друг

hatercrew
11-26-2007, 06:42
Blagodarq na vsi4ki za pomo6ta i komentarite o6te mi e adski gadno :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: oba4e sym po dobre sega 6te go prejiveq i tova

koalka
11-26-2007, 06:47
Само начина, по който е реагирал, когато си му казала, че имаш чувства към него, може да ти покаже, че той не изпитва нищо към теб и се държи тъпо.Повече не му се обаждай и не контактувайте.Забрави го и продължи живота си.

emviii
11-26-2007, 06:52
набии го :grin:

kifla
11-26-2007, 07:17
Тоя изобщо знае ли какво иска ?!?!??!!? Трябва да е супер глупав да не вижда колко го обичаш и да се надява на някаква излюзия от миналото........ :? Я горе главата и не му мисли много !!! :evil:

sentient_
11-26-2007, 08:04
Не се бутай там където не си желана...

scanadal
11-26-2007, 09:01
Оставяй го тоя и хич да не ти пука :?.