PDA

View Full Version : Как да и кажа, че я харесвам



Neshtaten_M
11-11-2007, 14:44
Как да и кажа, по скайп без да и досаждам, че я харесвам. Искам по скайп защото ще се притеснявам :-) :oops:

[wow]
11-11-2007, 14:48
Мани тоя скайп бе брат, така нищо нема да стане ;)
Иначе по въпроса направо и го кажи кво толко :wink:

katttia
11-11-2007, 14:51
"Както предполагам вече си забелязала ... адски много те харесвам. Ти си най-хубавата, милата, сладката. Няма да ти досаждам повече просто исках да знаеш, че си наистина специална... за мен" :?: Нещо такова :?:

suantito
11-11-2007, 14:59
Абе брат кво са косиш толкова, по скайп е груба грешка и вероятноста да та отреже е по голяма, я се стегни и бъди мъж! Повечето момичета не хапят, действай смело, кое момиче ще те хареса ако нямаш смелост да и го кажеш в очите.Отиваш и и го казваш. Пък каквото ще да става, айде късмет!

MiMcHeToOo
11-11-2007, 15:03
Абе брат кво са косиш толкова, по скайп е груба грешка и вероятноста да та отреже е по голяма, я се стегни и бъди мъж! Повечето момичета не хапят, действай смело, кое момиче ще те хареса ако нямаш смелост да и го кажеш в очите.Отиваш и и го казваш. Пък каквото ще да става, айде късмет!

+1 :!:

cilufka
11-11-2007, 15:03
xaxaxa katttia тва дето го казваш е доста тъпо не мислиш ли ? то иска да и каже 4е я харесва и може би по нататака да станат гаджета а не да спира да си пише и да излиза с нея. а и сладур недей по скайпа тъпо е ..... по добре да и го кажеш ли4но ина4е ще те помисли за страхлив или не6то от сорта :P просто отиваш и без да се притесняваш и казваш тя няма да те изяде :-D аиди успех :)

Sweet__Dream
11-11-2007, 15:07
Prosto budi sebe si i go kaji.Nikoi nqma da ti napravi ni6to...Uspokoi se i go napravi.Jelaq ti uspeh i dano se suberete.. :smt008 :smt007 \:D/

Zloagance1
11-11-2007, 15:10
По скайп не става да й го кажеш. Излезте заедно на място където ще се чувстваш спокойно и й го кажи. Аз съм си едно такова срамежливо момченце, чувствам се добре само когато съм в някой парк или сред природата. Там и признах.

katttia
11-11-2007, 15:17
Той каза, че се притеснява, като я види на живо... по-добре да и каже по скайп, че я харесва от колкото да не и го казва изобщо...'

cilufka
Той каза, че неиска да го помисли за нахален... Пък и ако и каже, че няма да я закача повече, ако тя наистина го харесва, ще трябва да направи следващата крачка...Което за него ще е идеално, защото изглежда е притеснителен...

И междудругото щом е преценил, че по скай е по-добре може би трябва да уважите решението му...

Sweet__Dream
11-11-2007, 15:25
Shtom taka e precenil da go napravi,no i go kaji i ne se pritesnqvai..Uspeh.. \:D/

cilufka
11-11-2007, 15:28
katttia първото което е 4е той ако и каже 4е пове4е няма да я притеснява тя ще спре да му пише ....... сигурна съм в тфа не6то.второ то е 4е 6е му мине притеснението много скоро ако наистина много я харесва няма много дълго да издъжи .... и ще се наложи така или ина4е да и го каже (в краен слу4ей по скайпа...).а и ние не му казваме каде да и го казва а просто му даваме съвет и той сам 6те си реши кфо да прави..... макар 4е пак казма по добре е да и го каже ли4но.....

sexa_na_kompleksa
11-11-2007, 15:31
Както казаха по-горе,по-добре й го кажи лично.Няма от какво да се притесняваш,дори и да те отреже не е последната.Но първо излезте няколко пъти на кафе,ако се познавате само по скайп,така ще можете да се опознаете по-добре - може пък и да не изпитваш толкова силни чувства към нея.

GregoryHouse
11-11-2007, 15:34
Първо се убеди че няма да останеш с пръст в уста...от рода на
- Бля бля бля...ъх харесвам те.
- Аз пък те харесвам само като "приятел".

Подсигури се дето се вика и тогава...първо и повдигни настроението някак си направи нещо впечатляващо и после и кажи...деа знам по скайп може само : Харесвам те искаш ли да излезем на кафе? Тъпо не може да се види реакцияа на другия...

flowerlina
11-11-2007, 16:48
Абе брат кво са косиш толкова, по скайп е груба грешка и вероятноста да та отреже е по голяма, я се стегни и бъди мъж! Повечето момичета не хапят, действай смело, кое момиче ще те хареса ако нямаш смелост да и го кажеш в очите.Отиваш и и го казваш. Пък каквото ще да става, айде късмет!

+1 :!:
+2

Presley
11-11-2007, 16:53
Стига с тоя Скайп.По-добре я покани да иэлеэете,поговорете си и и кажи очи в очи.Тъкмо ще пребориш и притеснението.Не си решаваите любовните проблеми по чата.. [-X

punkrock
11-11-2007, 18:12
По-добре първо я покани на кафе, за да се опознаете и после и кажи, че я харесваш, или направо я нацелувай хубаво, със сигурност ще рабере намека ти :D