PDA

View Full Version : Съвет



Lord Vader
11-11-2007, 19:47
Искам съвет от зрелите хора в този форум..
Не ме приеха след 12-ти клас, защото нямах време да се подготвя по БЕЛ и История за 6 месеца..Сега съм просто казано кърлеж в това семейство..работя, но живея на гърба на наще и това направо е отвратително..
Имам 3000 лева, с тия пари, перфектен англиийски, мн добри компютърни познания(имам сертификати за компютрите и за англ.ез.) дали ще мога да отида в някаква европейска държава ни да си хвана някаква работа, и същевременно да имам време да си преговарям темите и да вляза това, което искам, там където искам..?
Не искам да искарам пари, а просто да преживявам с парите в тази държава.
Като че ли..най-добър избор ми се вижда Холандия...
И за САЩ съм мислил, там имам роднини.
Ако не сте разбрали какво искам от горе написаното, което е малко объркани..то е да отида в някоя държава от ЕС, да работя, и да поучвам за изпитите ми в България..
Моля ви за съвет, защото вече не мога да живея така, а се страхувам да не направя грешен избор, и с това да си прецакам кандидатстването... :////

n1ght_shadow
11-11-2007, 19:57
не виждам каква е причината да не си учиш за изпитите и тука....

BeboP
11-11-2007, 22:04
не виждам каква е причината да не си учиш за изпитите и тука....
Защото се чувства като паразит, който живее на гърба на родителите си и защото смята, че е време да се оправя сам в живота. Поздравления за което! :)

@Lord Vader

Не знам какво да те посъветвам, т.е. не мога да те насоча към определена държава, но единственото, което мога да ти кажа и което сам знаеш, е, че пада къртовски труд...където и да е. Та, в тоя ред на мисли, ще си доста натоварен и има вероятност това да повлияе зле на подготовката ти за кандидатстудентските изпити. :neutral:

Blab
11-11-2007, 22:18
Отиди при роднините си в Америка, ще имаш по-малко разходи, не вярвам да ти откажат.

rocknrolldoll
11-11-2007, 22:19
Моя съвет е да намериш информация за Холандия - добри програми на английски, облекчени такси, мн престижни вузове. Имай го предвид!