PDA

View Full Version : Как да престана да се обвинявам



Yoyoyoyoyo
11-11-2007, 21:00
Эдравейте!
Пеускала съм доста теми,но пак имам нужда от помощ.А сега и беэ това съм скарана с няколко приятелки и ми е много эле-
Та ще припимня накратко.Имаше преди години-две ,едно момче което много обичах.Обичам го и до днес,въпреки че се раэделихме преди година и половина и вече дори не се чуваме,не сме се виждали от адскии много време.Той има приятелка.Но аэ не спирам да страдам.Тъпото е ,че искам да спра,но не става.Насйтина съм влюбена в него.Боли ме корема от година насам постоянно.Свалям кила,абе трагедия.. :cry:
Тъпото е ,че имах няколко шанса да съм с него,или поне сега като се эамислих е така.Но съм ги иэпуснала по най-тъпия начин..оххх мисля постоянно и се обвинявам.Энам,че съм си виновна эа нищастието само аэ и от това също ми е много тежко.Не спирам да се обвинявам..не спирам и да го обичам...
Ох сори эа сълэливата историъка,но трябва да споделя и да получа някакви мнениея или съвети. :cry:
Мерси :(

BeboP
11-11-2007, 21:13
Според думите ти, всичко е вече изгубено. На теб не ти остава нищо друго, освен да се поучиш от "грешките" си и да погледнеш напред. Пък и толкова време...би трябвало вече да си се съвзела. Какво правиш като се обвиняваш - тормозиш себе си, но не променяш нищо. Не знам каква е била причината за краха във взаимоотношенията ви, но дори и ти да си виновна, трябва да приемеш всичко като...свършен факт. Да, вероятно боли...но любовта и тъгата вървят ръка за ръка... Бъди силна!
Не знам защо си пилеете нервите, сълзите, живота... :(
Успех! :)

linka92
11-11-2007, 21:29
...Не знам защо си пилеете нервите, сълзите, живота... :( ...

Това,как го каза,все едно е по нейно желание.Тя се измъчва заради "някакъв",мислиш ли,че,ако можеше сега нямаше да е забравила за него и да си има нов приятел?!Не мисля..

По темата-универсална рецепта за това няма.Излизай,забавлявай се,прави нещата,които харесваш,опитай се да не мислиш за Него и ще видиш как без да си разбрала любовта просто няма да я има вече.Ще намериш някой друг и може би ще забравиш всички мъки,всичко е въпрос на време.При някои е нужно повече,при други по-малко.

ABSOLUTme
11-11-2007, 21:30
Как да престана да се обвинявам Престани да се обвиняваш...
Именно :-D

Абеее човек е щастлив тогава,когато осъзнае,че е достатъчен сам на себе си.В превод,тва ше рече - научи се да си щастлива,без да зависиш от друг.

И пак любима моя фраза - 'Миналото си е минало.Каквото било-било' ;-)

Дано си разбрала нещо.

BeboP
11-11-2007, 21:36
...Не знам защо си пилеете нервите, сълзите, живота... :( ...

Това,как го каза,все едно е по нейно желание.Тя се измъчва заради "някакъв",мислиш ли,че,ако можеше сега нямаше да е забравила за него и да си има нов приятел?!Не мисля..
Явно така е прозвучало. Не това беше мисълта ми. Казах го като извод, имайки предвид колко подобни теми се пускат в раздела... А и когато има желание - има и начин. :wink: И още едно клише - "Няма невъзможни неща" Да, навярно е по-лесно да го кажеш, отколкото да го използваш като причина да продължиш напред... Пък и авторката, щом пита как да престане да се самообвинява, вероятно вече е стигнала до заключението, че полза от това няма... Успехи, още веднъж! :)

DA_Evil
11-11-2007, 21:40
"Любовта е само Илюзия, породена от липсата на алкохол!" ](*,)

linka92
11-11-2007, 21:40
...Не знам защо си пилеете нервите, сълзите, живота... :( ...

Това,как го каза,все едно е по нейно желание.Тя се измъчва заради "някакъв",мислиш ли,че,ако можеше сега нямаше да е забравила за него и да си има нов приятел?!Не мисля..
Явно така е прозвучало. Не това беше мисълта ми. Казах го като извод, имайки предвид колко подобни теми се пускат в раздела... А и когато има желание - има и начин. :wink:

Добре,изинявам се,моя грешка.Не съм те разбрала,както трябва. :)

Yoyoyoyoyo
11-11-2007, 21:42
Кажи му го......иначе ще продължиш да го обичаш без да можеш да направиш нищо!
Доста пъти съм искала да му го кажа,да му каа всичко,което чувствам,но не мога.Страх ме е от реакцията му и от това ,че може да ме нарани 100 пъти повече.А и сега основното нещо,което ме спира е това,че има пприятелка.. :cry:

Благодаря на всички,които споделиха мнението си.Очаквам още отговори..

Yoyoyoyoyo
11-11-2007, 21:57
Кажи му го......иначе ще продължиш да го обичаш без да можеш да направиш нищо!
Доста пъти съм искала да му го кажа,да му каа всичко,което чувствам,но не мога.Страх ме е от реакцията му и от това ,че може да ме нарани 100 пъти повече.А и сега основното нещо,което ме спира е това,че има пприятелка.. :cry:

Благодаря на всички,които споделиха мнението си.Очаквам още отговори..
Всъщност ми е пределно ясно как се чувстваш!
Единственото което те притеснява е факта,че той може да каже"Не ми пука!",а в същото време мисълта,че може да приеме всичко по вода те потдържа и е нещото на което се надяваш....Самата мисъл,че всичко ще бъда ок ти е в главата постоянно,а мисълта,че ще каже"НЕ" те кара да не му го казваш,защото тогава мисълта за това,че някога можете да бъдете заедно умира.....И все пак,ако не пробваш,няма да го имаш,ако пробваш и ти откаже,ще знаеш че поне си опитала,а ако приеме Успехчета........
Да,точно така се чувствам!
Благодаря ти эа съвета.

Между другото аэ просто не мога да се откъсна от мислите эа него-Няколко пъти когато бях на градус :D му писах смс,писах му в Скайп (от доста време насам само там кумоникираме ,даже от сто века не сме..),но отговор нямаше.Почувствах се адски нахална и и аэ спрух да го търся..абе направо полудявам.А таэ иболка в корема ми ме мъчи постоянно.Като си легна да спя и само эа него мисля,корема ме боли,свивам се и не мога да спя по цяла нощ..
Благодаря отново на всички эа вниманието!

simba007
11-12-2007, 04:31
srodna du6a i az sujalqvam i se obvinqvam za nqkoi ne6ta mojeh da sum s nego da sme zaedno no uvi opleskah ne6tata

DiabolicAngel
11-12-2007, 09:00
"Няма невъзможни неща" както беше казал някой по горе!
Спри да се вманиачаваш с мисли по него!Излез,забавлявай се,комуникирай с колкото се може повече хора и ще видиш как всичко след време ще ти изглежда дуго!Нито е първото,нито ще е последното момче в живота ти,така че...успех и "Не плачи за нещо което не плаче за теб!"! 8-)

CrazyWitch
11-12-2007, 10:31
Еми не се чувствай виновна :) Автотренииииинг! Кой ще ни помогне? Самите ниеее!

П.С.> Ухх, Ужаст! Дали и аз ще обичам слъцнето :---) година и половина след като сме се разделили. :shock: :-# :-s :-k

Fallen`Angel
11-12-2007, 10:40
Няма за какво да се обвиняваш ! Той е продължил напред, търси щастието другаде. Направи го и ти и не се отчайвай ! Всеки е минал през такива периоди и човек трябва да има много силна воля за да се изправи и продължи напред. Кой знае, след време съдбата може да е решила да бъдете заедно :) Усмихни се и не мисли толкова много за него, както и за спомените с него. Продължи напред, имаш толкова много живот пред теб

Presley
11-12-2007, 21:44
Кажи му го......иначе ще продължиш да го обичаш без да можеш да направиш нищо!
:!:

ZAROSLAVA_babYyYY
11-13-2007, 11:51
спри да се обвиняваш ти не си виновна; колкото и да ти е трудно се опитай да не мислиш за него; намери си някой друг :) няма незаменими хора :wink: