PDA

View Full Version : Как да постъпя ? ? ?



GaBiTo0o`
11-11-2007, 22:23
Ot 2 meseca i polovina hodq s edno mom4e i naistina mn mn go haresvam...V4era bqhme na sbor na negovoto selona sbor.Dosta hora se sabrahme,otidohme na selskata diskoteka i taka leko si podpiinahme,po kysno ve4era se pribrahme v kyshtata i na men mi stana mn kofti za6toto edno momi4e cqla ve4er ne sprq da svalq gadjeto mi...i pomolih brat mu da izlezem malko na vyzduh s predtekst 4e mi e stanalo lo6o,a sy6tevremenno iskam da si poprikazvam s nqkoi i da si izleq du6ata.Izlqzohme nie i az mu razkazah za6to mi e gadno i toi mi obqsni 4e nqma ot kakvo da se pritesnqvam 4e "G"(taka 6te napi6a imeto ot syobrajenie za diskretnost)stra6no mn me haresva i ne bi napravil ni6to.Az mu kazah 4e edin pat go e napravil,za6to da ne go napravi pak i mu razkazah za tova 4e "G" mi e izneveril edin pat i mi e kazal,az sy6to mu priznah 4e mu izneverih samo 4e mu spestih cqlata istina za da ne go naranq... :cry: da izlagah go i sajalqvam do edna stepen no i do druga ne za6toto toi sy6to me e izlagal!brat mu mi kaza 4e toi e spal s drugo momi4e ve4erta kogato "P"(bratat na "G") e imal rojden den.v tozi moment sylzite zapo4naha da se sti4at po liceto mi i "P" me popita za6to pla4a i az mu otgovorih 4e ne znaeh,4e "G'' mi e kazal 4e samo se e celuval s neq i ni6to drugo ne sa pravili...prestavete si kolko mi e stanalo gadno,vsy6tnost po gadno mi stana ot tova 4e sa6tata ve4er bqhme pravili sex i sled tova otidoh na diskotekata kadeto be6e rojdenniq den na brat mu i priqtelqt mi trqbva6e da doide po kasno,a vsa6tnost az kato si tragnah ot domat mu toi e oti6al pri druga i q e "nae*al"...polu4ava se vse edno az ne sam mu dostaty4na a otiva pri druga za da polu4i zadovolenieto koeto ne e polu4il pri men :cry: :cry: boje povqrvaite mi nikoga nqma da se 4usvtvate tolkova nejelani kolkoto az se po4uvstvah v tozi moment kogato "P" mi go kaza.Toi kato mi go kaza si e pomisli 4e az znam i mu be6e super kofti 4e az pla4a i dumite koito izre4e bqha 4e ne e trqbvalo da mi go kazva...
Az si mislq 4e 6tom go e napravil vednaj 6te go napravi i 2-ri pat,a vie kak mislite molq vi kajete mi za6toto mi e tolkova sduhano i tolkova smazano 4e ne znam kakvo da pravq... :cry::cry::cry::cry: 8-[ 8-[ 8-[

Anf3tamin4o
11-12-2007, 06:09
Сдухано ти е че сте правили сек*с, и в същата вечер отива да прави с друга секс.И аз съм на твойто мнение, "веднъж направи ли го ще се повтаря".Просто намери по умен човек който да не е само заради секса с тебе, защото си мисля че въпросното лице "G" е било с тебе само за секс

sexa_na_kompleksa
11-13-2007, 16:47
Това,че ти е изневерил един път,не е гарнция,че ще го направи пак,но повтори ли се,да знаеш,че ще се потрети.Най-малкото трябва винаги да имаш едно на ум.Поговори си хубаво с него,кажи му,че си разбрала,че е спал с нея и че е трябвало да ти каже,защото така като научаваш от друг е по-неприятно.Ако не ти се строи много убедителен по време на разговора,по-добре се разделете.Така или иначе явно не се обичате кой знай колко.Потърсете щастието другъде.И недей да плачеш. ;)

n1ght_shadow
11-13-2007, 17:44
Това,че ти е изневерил един път,не е гарнция,че ще го направи пак,но повтори ли се,да знаеш,че ще се потрети.Най-малкото трябва винаги да имаш едно на ум.Поговори си хубаво с него,кажи му,че си разбрала,че е спал с нея и че е трябвало да ти каже,защото така като научаваш от друг е по-неприятно.Ако не ти се строи много убедителен по време на разговора,по-добре се разделете.Така или иначе явно не се обичате кой знай колко.Потърсете щастието другъде.И недей да плачеш. ;)

+ това че темата не е затука ;)