PDA

View Full Version : КАК ДА МИ ИЗЧЕЗНЕ БЕЛЕГА НА ГЛАВАТА???



CaHTuHo
11-12-2007, 11:28
Здрасти!Благодаря предварително на всички които ми помогнат.Значи аз съм на 20 години и имам белег на главата по рождение.Той се намира леко в дясно над слопоочието.Точно на това място не ми расте коса и белега е като кръгче и се вижда все едно сам плешив.Имам го от както сам се родил.Някои мойже ли да ми препорача някой доктор при който да хода на преглед или някоя клиника!!!

mulgore
11-12-2007, 12:00
Щом ти е по рождение едва ли да може да се оправи...Не казвам,че съм сигруна,но така мисля :-|

No_Limit
11-12-2007, 12:35
Някой ако ми каже как мога да махна белег от 3 шева на главата много ще съм му благодарна /на шитото место не ми расте коса / :cry:

CaHTuHo
11-12-2007, 15:07
Точнов в средата ми е пораснало малко коса и за тва си мисля че може да се оправи.Много е малко ама има, и по целия белег имам мъх.Брасна го от много време ама почти няма ефект.Просто искам да се консултирам с някой добър доктор в тая област.

foreverr
11-12-2007, 15:42
Щом ти е по рождение едва ли да може да се оправи...Не казвам,че съм сигруна,но така мисля :-| +1-за това се консултира с лекар и може и да се махне, но аз лично не вярвам! :?А ти момиче или момче си-щото ако си момиче :cry: е много лошо :cry:

CaHTuHo
11-12-2007, 16:08
Момче съм.Кажете един добар лекар и да ходя при него да ме прегледа и да разбера имам ли надежда или не!!

AliceSw
11-12-2007, 20:46
надали ще порасне коса на белега...в смисъл ако кожата е лъскава и различна от другата на главата ти няма да порасне коса, поне при мен е така

Zealot
11-12-2007, 22:29
има едни хора дето се наричат "пластични хирурзи" ако не сте чували, те правят хората да изглеждат по-добре по изкуствен начин.затова ако наистина ти е толкова наложително ще ти го махнат съответно срещу сума пари ...

foreverr
11-13-2007, 04:40
Момче съм.Кажете един добар лекар и да ходя при него да ме прегледа и да разбера имам ли надежда или не!!Значи аз лично лекар незнам :cry: , но ти иди при личната си лекарка и и разкажи за проблема си и я помоли да ти кажа някакъв хубав лекар-а може и тук някой да знае хубав лекар :wink: ти поне си момче и да си с гола глава е нормално за това не се притеснявай толкоз :wink:

ryseto
02-09-2013, 17:14
Имам белег на главата от удар(не по рождение),ако има някой да ми каже ефикасен начин как на мястото на този белег отново да ми порасне коса(както си беше преди) ? Благодаря предварително ! :)

Slobbery
02-09-2013, 20:21
ДЕРМАТОЛОГ?

nyxu
02-09-2013, 20:45
До преди месец някъде рекламираха по тв някакво мазило за заличаване на белези...
Име не се сещам, но ако някой се сеща за коя реклама говоря и помни името ... :)

Slobbery
02-10-2013, 18:05
^ Сигурно е било КОНТРАТУБЕКС... Но в повечето случаи не помага дори минимално..или поне при мен .. :)