PDA

View Full Version : дали ще го забравя?



estrella
11-12-2007, 11:49
минаха два месеца,, от както скъсахме ; :cry: :cry: :cry: и аз продължавам да си мисля за него!!! а тои сега ходи с моми4ето.от което най-много се притеснявах докато ходихме 4е имат нещо.,,и хиляди пъти той ми е казвал 4е нямат нищо че са само приятели!!!4увствам се мн излъгана,,,а и поради факта че с него сме най- добри приятели ,,, но вече почти не си говорим ии на мене ми е тъжно и от този факт,,,аз знам че тои е свободен и може да ходи с който си иска ,,но защо трябваше да е точну с нея.,,, така се чувствам прецаката,,т.е. тои ме е лъгал,,,а и няма да говорим 4е ние живеем заедно,,,щото сме студенти,,,ае мн сложна ситуация,,, и нз дали изобщо ме разбрахте,,но аз просто исках да споделя с някого..

sasha_90
11-12-2007, 11:54
Не,че го защитавам,но от приятелство почти винаги се ражда любов.
Не мога и да ти гарантирам,че ще го забравиш и няма да се сещаш за него.

ABSOLUTme
11-12-2007, 12:15
Може и аз да съм крива,ама за мен е непонятно защо някои хора се опитват да направят от любовника си най-добър пеиятел.Почти никога не се получава,ама както и да е - ва е друга бира ;-)
Та как да го забравиш..клин - клин избива.Ама докато живеете заедно ще ти е много трудно да се опиташ да намериш друг - тоя непрекъснато ще ти се набива на очи и ще го сравняваш с всеки следващ.Нz какво ти е финансовото положение и как стои въпросът със съжителството,но ше е най-добре,ако ти(или той) се изнесеш.Далче от очите-далече от сърцето.
И друго ми е чудно(не само при теб)..как може да харесвате(дори и за любов не говоря) някого,който ви е обидил,подиграл се е с вас ит.н.?Не ми говори сега 'любoвта не пита' , 'за любовта няма граници' и прочие.Любовта към себе си трябва да е водеща при такава ситуация.Щом е боклук и явnо те е лъгал не виждам с какво заслужава да се хабиш физически и психически заради него.Просто заеби - теглиш чертата и тва е.в началото може и да ти е трудно,но послушаи ме - направиш ли го,чувството за превъзходство след това ше ти избистри ситуацията и ще можеш да реагирап по-трезво,демек да го преживееш.
Надявам се да съм ти помогнала и горе главата. :---)

flowerlina
11-12-2007, 13:28
Не,че го защитавам,но от приятелство почти винаги се ражда любов.
Не мога и да ти гарантирам,че ще го забравиш и няма да се сещаш за него.
;-)

estrella
11-12-2007, 13:49
Може и аз да съм крива,ама за мен е непонятно защо някои хора се опитват да направят от любовника си най-добър пеиятел.Почти никога не се получава,ама както и да е - ва е друга бира ;-)
Та как да го забравиш..клин - клин избива.Ама докато живеете заедно ще ти е много трудно да се опиташ да намериш друг - тоя непрекъснато ще ти се набива на очи и ще го сравняваш с всеки следващ.Нz какво ти е финансовото положение и как стои въпросът със съжителството,но ше е най-добре,ако ти(или той) се изнесеш.Далче от очите-далече от сърцето.
И друго ми е чудно(не само при теб)..как може да харесвате(дори и за любов не говоря) някого,който ви е обидил,подиграл се е с вас ит.н.?Не ми говори сега 'любoвта не пита' , 'за любовта няма граници' и прочие.Любовта към себе си трябва да е водеща при такава ситуация.Щом е боклук и явnо те е лъгал не виждам с какво заслужава да се хабиш физически и психически заради него.Просто заеби - теглиш чертата и тва е.в началото може и да ти е трудно,но послушаи ме - направиш ли го,чувството за превъзходство след това ше ти избистри ситуацията и ще можеш да реагирап по-трезво,демек да го преживееш.
Надявам се да съм ти помогнала и горе главата. :---) mn mersi za otg,,,samo da yto4nq ne sam opitvala da go pravq nai dobyr priqtel.,, toi i predi mi be6e,,,a ve4e sega po skoro ne mi e ;[[ ..a za finansovite vyzmojnosti moje,,,ma sigyrno 6t e dr godina,,v smisal ,, vtori kyrs kato sam,,,sega ne stava

GregoryHouse
11-12-2007, 13:52
ъъъъ...не просто спомена избледнява с времето...

HePeAJIeH
11-12-2007, 15:30
Можеш да го забравиш.Всичко е въпрос на самовнушение че той е единствения в твоя живот.А относно приятелката му-не ти решаваш той с коя ще ходи!

MiMcHeToOo
11-12-2007, 15:49
Можеш да го забравиш.Всичко е въпрос на самовнушение че той е единствения в твоя живот.А относно приятелката му-не ти решаваш той с коя ще ходи!

+1

daRito0
11-12-2007, 15:56
Можеш да го забравиш.Всичко е въпрос на самовнушение че той е единствения в твоя живот.А относно приятелката му-не ти решаваш той с коя ще ходи!

nqmam kakv0 pove4e da dobavq ;] ;-)

sexy_angell
11-12-2007, 20:49
6te go zabravi6,no vsi4ko s vremeto si.

Wrathchild
11-12-2007, 21:05
Няма да го забравиш. Все пак не можеш да го заличиш от миналото си.
Но би могла да спреш да имаш чувства към него...
А това зависи само от теб. Ако има желание има и начин.

n1ght_shadow
11-12-2007, 21:05
с желание и воля сичко се забравя ;)

Presley
11-12-2007, 21:37
Два месеца са много малко време.Аэ вече година и нещо не мога а се отърся от чувствата си към един субект :D Както и да е.Имай търпение.А и дори да не беше с това момиче,с която и да беше пак нямаше да си на кеф.Просто си свикнала,че той е твой и ти е трудно да го виждаш с друга.Нормално.Но имай търпение,два месеца нищо не са...эабавлявай се повече,вместо да страдаш и да се уплакваш иэ форумите.

ПС:Пиши по-четливо бе :shock:

slun4evo
11-13-2007, 07:29
Мисля, че да го забравиш всичко си зависи от теб.Ние в това не можем да помогнем.Но все пак опитай се да не мислиш с коя излиза сега, това не е важно, важно е, че ти си била преди нея.Ти си била първа, мисли си това и предполагам, че ще ти помогне поне малко.Забрави, че те е излъгал, може би е било за добро, не мисли за него колкото се може повече.Търси други срещай се с нови хора и мисля че малко ще го позабравиш.Надявам се д апомогнах. :)

lalalalala
11-13-2007, 08:38
минаха два месеца,, от както скъсахме ; :cry: :cry: :cry: и аз продължавам да си мисля за него!!! а тои сега ходи с моми4ето.от което най-много се притеснявах докато ходихме 4е имат нещо.,,и хиляди пъти той ми е казвал 4е нямат нищо че са само приятели!!!4увствам се мн излъгана,,,а и поради факта че с него сме най- добри приятели ,,, но вече почти не си говорим ии на мене ми е тъжно и от този факт,,,аз знам че тои е свободен и може да ходи с който си иска ,,но защо трябваше да е точну с нея.,,, така се чувствам прецаката,,т.е. тои ме е лъгал,,,а и няма да говорим 4е ние живеем заедно,,,щото сме студенти,,,ае мн сложна ситуация,,, и нз дали изобщо ме разбрахте,,но аз просто исках да споделя с някого..
"На човек му отнема една минута да хлътне по някой, един час да хареса някой и един ден
да се влюби в някой - но и един живот не стига, за да забрави някой."
Радвай.

neusan88
11-13-2007, 10:39
мила едва ли ще ти е лесно да го забравиш а и виждам че на години си колкото мен и при мен беше нещо подобно.
немислиш ли че той може да е с това момиче само за да ти прави на пук?!за да го ревнуваш!
а и ако наистина те е обичал едва ли е щял дори и за миг да си помисли да те лъже или да те обиди!освен ако ти не си го предизвикала!сама премисли всичко което се е случило и защо се е стигнало до тук!

niksy_bub
11-13-2007, 10:42
мн кофти ситуация и все пак както казах в една др тема времето лекува всичко ще ти останат само спомените дигаи глава и продължаваи непред ;-)

MoHuTo
11-13-2007, 11:04
И да искаш да го забравиш не можеш! Няма такъв вариянт, единствения начин е с течение на времето чувствата ти да избледнеят и да намалеят значително, в най-добрия случей да изчезнат. Но всичко с времето си, 2 месеца са прекалено малко време, ако наистина имаш някакви по сериозни чувства към това момче..Търпение :wink:

slun4ice_90
11-13-2007, 11:43
Ами аз имах подобен случай.Ние живеехме на една улица.И аз страдах страшно много за него,и тва че го виждах с другата и мен ме побуркваше. ](*,) Не можах да го забравя 3 год.Но вече от 2 год живея в София и не се виждаме,просто всеки пое по своя път.Времето лекува всички рани. \:D/ Успех!