PDA

View Full Version : За тези , които са гледали Stay Alive



mgxpower
11-12-2007, 13:24
Ето ,че тази жена наистина съществува намерих доста заинтригуваща история!

http://forgiveness.cult.bg/satanism/satanism03.html

Violenza
11-12-2007, 13:36
по време на неговото отсъствие Елизабет прави лизбийски оргии, примесени със садо-мазохизъм.
хахах т'ва не е споменато във филма :D

горската магьосница на име Дарвула и вещицата Доротия Сентез.
т'ва вече е чиста измислица..
нататък нещата също.

А филма не е толкова лош, но не може да се каже, че беше нещо интересно..

mgxpower
11-12-2007, 13:38
по време на неговото отсъствие Елизабет прави лизбийски оргии, примесени със садо-мазохизъм.
хахах т'ва не е споменато във филма :D

горската магьосница на име Дарвула и вещицата Доротия Сентез.
т'ва вече е чиста измислица..
нататък нещата също.

А филма не е толкова лош, но не може да се каже, че беше нещо интересно.. Ти понеже си много веща във всичко как ще оспориш тези факти?!

Seducti0n
11-12-2007, 13:59
Доста ужасяваща история.Само,като си даде човек сметка до какви методи са прибигвали самовлюбените жениа за да запазят младостта си аууу,пълен съдизъм...

Тази въпросната Елизабет,не е заслужавала да се уважи последното и желание,като се има предвид колко човешки живота е погубила от една излишна суета и от глупавите и опити да избяга от реалонстта. :?

PaSs1on
11-12-2007, 14:14
Доста ужасяваща история.Само,като си даде човек сметка до какви методи са прибигвали самовлюбените жениа за да запазят младостта си аууу,пълен съдизъм...

Тази въпросната Елизабет,не е заслужавала да се уважи последното и желание,като се има предвид колко човешки живота е погубила от една излишна суета и от глупавите и опити да избяга от реалонстта. :?
Da ama sig 6toto bratov4et i q e arestuval e toi prosto e iskal kato negova bratov4etka da i uvaji jelanieto kolkoto i da e bila gadna
tva naistina e ujasqva6ta istoriq kakvo li se e slu4ilo s tqloto i ??? mnogo mi e interesno
Kolkoto do filma filma e strahoten mnogo me izkefi ama be6e malko stra6ni4uk :-# :-# :-k

Violenza
11-12-2007, 14:50
Ти понеже си много веща във всичко как ще оспориш тези факти?!
и вярваш във вещици?

mgxpower
11-12-2007, 15:00
Ти понеже си много веща във всичко как ще оспориш тези факти?!
и вярваш във вещици?Немога да съм сигурен дали ги е имало или не за да вярвам , но ти явно знаеш всичко кое как е било в ония времена за да определяш кое е истина и кое не е , но важното е ти да си вярваш :o

bloodfrozen
11-12-2007, 15:37
Дам, и аз знам, че Елизабет е била действителна личност. Наистина историята е интересна, но съм се чудила дали не е плод на някой болен мозък :wink:

Violenza
11-12-2007, 16:04
Ти понеже си много веща във всичко как ще оспориш тези факти?!
и вярваш във вещици?Немога да съм сигурен дали ги е имало или не за да вярвам , но ти явно знаеш всичко кое как е било в ония времена за да определяш кое е истина и кое не е , но важното е ти да си вярваш :o
не изопачавай думите ми.
прекалено наивен си.


хахах а във феята на зъбките вярваш ли? :razz: :lol:

OtherDimension
11-12-2007, 16:05
Ти понеже си много веща във всичко как ще оспориш тези факти?!
и вярваш във вещици?Немога да съм сигурен дали ги е имало или не за да вярвам , но ти явно знаеш всичко кое как е било в ония времена за да определяш кое е истина и кое не е , но важното е ти да си вярваш :o
не изопачавай думите ми.
прекалено наивен си.


хахах а във феята на зъбките вярваш ли? :razz: :lol:
ти къде си тръгнала да иронизираш и критикуваш с тоя смешен ник?
чел съм за много аномалии.. така, че може да е съществувало нещо като "вещици"

Violenza
11-12-2007, 16:53
Никът ми, както виждаш, е на 2 години (даже и на повече)
Ако можех бих си го сменила,защото и аз не го харесвам вече, но не мога.
За теб може и да е смешен, не ме интересува.

За вещиците повече няма да коментирам.

mgxpower
11-12-2007, 17:11
Никът ми, както виждаш, е на 2 години (даже и на повече)
Ако можех бих си го сменила,защото и аз не го харесвам вече, но не мога.
За теб може и да е смешен, не ме интересува.

За вещиците повече няма да коментирам. Върви си учи уроците недей да опонираш на хора , които не са ти на годините!Не вярвам във феята на зъбките и усещам ,че почваш да се заяждаш ,което не е добре за теб защото самата ти се излагаш!Дразни ме това ,че ти изключваш факта колкото и да е минимален ,че някога някъде е имало вещици!Спориш за неща по , които нямаш ни най-малка компетенция!За това като не ти изнася историята и като са пълни глупости невиждам защо трябва да коментираш...подмини темата и толкова!Не се излагай не се прави на тъпа защото вярвам си умно момиче!

Dissenter
11-12-2007, 17:13
Ти понеже си много веща във всичко как ще оспориш тези факти?!
и вярваш във вещици?Немога да съм сигурен дали ги е имало или не за да вярвам , но ти явно знаеш всичко кое как е било в ония времена за да определяш кое е истина и кое не е , но важното е ти да си вярваш :o
Вещици е имало,и сега има.Наблюдавал съм сбирка на вещици на Stonehenge,когато бях в Англия преди 3 години.Разбира се тези вещици нямат нищо общо с тези,които са по филмите.Събират се във вътрешния кръг на паметника и изпълняват някакви ритуали.

Dissenter
11-12-2007, 17:14
Ти понеже си много веща във всичко как ще оспориш тези факти?!
и вярваш във вещици?Немога да съм сигурен дали ги е имало или не за да вярвам , но ти явно знаеш всичко кое как е било в ония времена за да определяш кое е истина и кое не е , но важното е ти да си вярваш :o
Вещици е имало,и сега има.Наблюдавал съм сбирка на вещици на Stonehenge,когато бях в Англия преди 3 години.Разбира се тези вещици нямат нищо общо с тези,които са по филмите.Събират се във вътрешния кръг на паметника и изпълняват някакви ритуали.

Violenza
11-12-2007, 17:26
Върви си учи уроците недей да опонираш на хора , които не са ти на годините!Не вярвам във феята на зъбките и усещам ,че почваш да се заяждаш ,което не е добре за теб защото самата ти се излагаш!Дразни ме това ,че ти изключваш факта колкото и да е минимален ,че някога някъде е имало вещици!Спориш за неща по , които нямаш ни най-малка компетенция!За това като не ти изнася историята и като са пълни глупости невиждам защо трябва да коментираш...подмини темата и толкова!Не се излагай не се прави на тъпа защото вярвам си умно момиче!
Определено мога да опонирам на хора, които пишат "немога"!
Отново ми изопачаваш думите. Даже не си прочел какво съм написала по-горе.
Не изключвам факта, по простата причина, че наистина не мога да знам дали е имало или не! Просто не вярвам - има разлика.

mgxpower
11-12-2007, 18:04
А тва ,че аз предполагам ,че е имало не ме прави наивен ясно ли ти е?!Още отначалото ми стана антипатична с твоят навик да си вреш носа където не ти е работа и ме караш да бъда груб ама прости момичета като теб си го заслужават!И повече неискам да взимаш отношение към някое мое мнение!Защото следващия път няма да съм толкова прям и сдържан и ще ти тегля една българска! \:D/

Violenza
11-12-2007, 18:26
Ха.. ми тегли, бе!
ако си мислиш, че ще ме засегнеш... жестоко се лъжеш
аз дадох мнение по темата и ти започна да се заяждаш. далеч не ми пука дали съм ти антипатична или не.
айде не ме занимавай повече

Seducti0n
11-12-2007, 18:33
Ей,големи полемики падат по темата.Това дали е имало вещици или не лично за мен няма как да бъде на 100 процента доказано.Всеки има правото да вярва в каквото сам реши.Може много да се спори дали наистина са съществували подобни същества или те са били само ключов мотив в детските приказки.

До колкото съм запозната в миналото вещерството се е приемало,като нещо греховно и е имало много големи наказания за хора занимаващи се с всякакъв вид магии и заклинания.Част от тях дори са изгаряни на клада,а в някои случаи първо са ги одушвали за да направят смъртта им по-безболезнена. :wink:

11-13-2007, 14:10
Филма, без да го гледам, вече знам че е малоумен.
Вещици? Дето рпавят магий и стават невидими ли?
Смешник.
Ако въобще знаеше какво е вещица, щеше да е добре ;п (да не забравим, че съм всезнаещ).
Това да е истина? Не мисля.
600 момичета, да бе?
Това знаете ли колко е много за едно селце?
То селото би западнало и би умряло.
Пък и те хората, явно не им е пукало за щерките им и са си седяли в селото ;р
А и този сайт е смешен. Писан от някой петокласник сатанист, туко що прослушал метал ;р

FelisDirus
11-13-2007, 14:14
Филма, без да го гледам, вече знам че е малоумен.
Вещици? Дето рпавят магий и стават невидими ли?
Смешник.
Ако въобще знаеше какво е вещица, щеше да е добре ;п (да не забравим, че съм всезнаещ).
Това да е истина? Не мисля.
600 момичета, да бе?
Това знаете ли колко е много за едно селце?
То селото би западнало и би умряло.
Пък и те хората, явно не им е пукало за щерките им и са си седяли в селото ;р
А и този сайт е смешен. Писан от някой петокласник сатанист, туко що прослушал метал ;р


Сега ще бъдеш оплют и опсуван. 8-)

Авторът не е нито петокласник, нито сатанист, но ако трябва да съм откровена, аз също не вярвам в подобни неща. Въпрос на виждане. :-|

mgxpower
11-13-2007, 17:51
Филма, без да го гледам, вече знам че е малоумен.
Вещици? Дето рпавят магий и стават невидими ли?
Смешник.
Ако въобще знаеше какво е вещица, щеше да е добре ;п (да не забравим, че съм всезнаещ).
Това да е истина? Не мисля.
600 момичета, да бе?
Това знаете ли колко е много за едно селце?
То селото би западнало и би умряло.
Пък и те хората, явно не им е пукало за щерките им и са си седяли в селото ;р
А и този сайт е смешен. Писан от някой петокласник сатанист, туко що прослушал метал ;рОще един път ми кажи смешник и ще намерят главата ти в някоя канавка! :evil:

HopeLesss
11-13-2007, 18:19
В историята (особено в тези тъмни и много съмнителни векове) такова нещо като "истина" няма. Всеки може да си вярва в каквото си пожелае и е идиотско да спориш, че няма вещици, таласъми, баби яги и т.н. Самият факт, че толкова хиляди жени са изгорени на кладата, защото са считани за вещици доказва, че е имало нещо подобно. И все пак, всеки има право да вярва в каквото си иска. А филма не съм го гледала понеже не си падам много по такива филми.

Seducti0n
11-13-2007, 18:22
Majestic12-Ще ти бъда много благодарна,ако намериш време за да обясниш на мен и на останалите непросветени,какво всъщтност означава думата вещица. :)

OtherDimension
11-13-2007, 18:23
Majestic12-Ще ти бъда много благодарна,ако намериш време за да обясниш на мен и на останалите непросветени,какво всъщтност означава думата вещица. :)

исках да го попитам същото

^Sam90^
11-13-2007, 18:24
Филмът става за убиване на време. А колкото до историята, няма нищо странно в това, че съществува. Повечето митове и легенди се основават на истински хора и факти, но просто са украсени.

Простете, но няма да се образовам от сайт, където пишат:

Елизабет прави лизбийски оргии, примесени със садо-мазохизъм.

slyn4o032
01-21-2009, 19:32
аз искам да попитам дали някой е играл играта наистина, защото ми казаха че има такава игра, само че не мога да я намея никаде

Blo0dyBitch
01-22-2009, 19:11
ае нз ама аз като ходих в Унгария останах втрещена от един факт-направили са мост кръстен на нея...не си спомням в кой град точно беше,ама стоях със зяпнала уста предвид историята и,която бях прочела месец преди екскурзията...
хубав мост... и хубави спомени...и извратена психо графиня

Aaaaaaa
01-24-2009, 20:24
Аз го гледах и едно не можах да разбера... нали този (дет играе малкълм)
му написа "game over" пък след тва беше жив...нещо не се връзва...

JUSTDNB
01-24-2009, 20:35
Aaa...tazi istoriq nqma ni6to ob6to s ve6tici!I az sam 4ela no ne vav blogove ili v internet,a v knigi s istori4eski svedeniq i sam popadala na istoriqta.Tazi kralica prosto e bila luda,bolna ili nai-veroqtno i 2te.I za6to na nqkoi im se struva tolkova nevazmojno,ne moga da rabera,no tva i v nqkoi istori4eski u4ebnici go pi6e ebati,tva 4e e tolkova jestoko ne zna4i,4e ne e vazmojno...