PDA

View Full Version : Писна ми от нахални момчета!



slun4ice_90
11-12-2007, 15:01
Момичета и момчета кажете какво да правя,едно момче непрекъснато ми досажда.Аз му бия дуспата,той пак ме търси. :-x Ще ме побърка.Вие какво бихте направили,ако бяхте на мое място?Никога няма да разбера мъжката природа. :D Аз му казах да се чупи,той още толкова досажда и ми каза че утре ще дойде да ме види и ще ходим на кафе.Само му казах да се надява,няма лошо. :grin:Много мразя някой да ми казва какво да правя,особено,когато не искам да го правя. :booooomb:

HePeAJIeH
11-12-2007, 15:14
на мене пък ми писна от тъпи курви

slun4ice_90
11-12-2007, 15:54
на мене пък ми писна от тъпи к**виАз пък не мисля че ще ви писне от тях някога \:D/ Вие момчетата,точно такива харесвате по-лесните :D

rashito0o
11-12-2007, 15:57
има и такифа отифай при негу и му кай ф лицету ни ма занимаай пойчи забрай за мене

sladku_bebzi
11-12-2007, 15:58
Еми и на мен ми се е случвало.След много отрязвания всички се отказват...

daRito0
11-12-2007, 15:59
oo poznat0 ;p mi prosto kato ti se obajda reji g0 .. tam ne6to ak0 ti se obesnqva mu natqkvai 4e go 4uvstva6 kat priqtel ala bala ;) ii toi nakraq 6te se otkaja
a ako e mn nastoqtelen i obeditelen v dumite .. zamisli se za neg0 :-) :oops:

gorska
11-12-2007, 15:59
Момичета и момчета кажете какво да правя,едно момче непрекъснато ми досажда.Аз му бия дуспата,той пак ме търси. :-x Ще ме побърка.Вие какво бихте направили,ако бяхте на мое място? :evil:Никога няма да разбера мъжката природа. :D

О Боже такива винаги ги имало, има ги и сега, и ще ги има докато свят светува... Не знам ти как се държиш с него, но просто никакво внимание, НИКАКВО !!!!!!!!!!!!!!!!! ПЪлен игнор !!!!!!!!!!!!!

MiMcHeToOo
11-12-2007, 16:04
Момичета и момчета кажете какво да правя,едно момче непрекъснато ми досажда.Аз му бия дуспата,той пак ме търси. :-x Ще ме побърка.Вие какво бихте направили,ако бяхте на мое място? :evil:Никога няма да разбера мъжката природа. :D

О Боже такива винаги ги имало, има ги и сега, и ще ги има докато свят светува... Не знам ти как се държиш с него, но просто никакво внимание, НИКАКВО !!!!!!!!!!!!!!!!! ПЪлен игнор !!!!!!!!!!!!!

+1 :evil:

slun4ice_90
11-12-2007, 16:07
Благодаря за съветите на всички.Ами ще предприема по-специално отношение :D :evil:

ABSOLUTme
11-12-2007, 16:10
Благодаря за съветите на всички.Ами ще предприема по-специално отношение :D :evil:
Грешка.Просто никво отношение,все едно няма никой. 8)

slun4ice_90
11-12-2007, 16:25
Благодаря за съветите на всички.Ами ще предприема по-специално отношение :D :evil:
Грешка.Просто никво отношение,все едно няма никой. 8) Безразличието ми няма да го накара да се махне пробвах доста пъти... :razz: Абе хора,той направо е куку казвам ви.А е на 18 год.

ABSOLUTme
11-12-2007, 16:43
Благодаря за съветите на всички.Ами ще предприема по-специално отношение :D :evil:
Грешка.Просто никво отношение,все едно няма никой. 8) Безразличието ми няма да го накара да се махне пробвах доста пъти... :razz: Абе хора,той направо е куку казвам ви.А е на 18 год.

'Специалното отношение' да не мислиш,че ще го прогони? :D

slun4ice_90
11-13-2007, 07:55
Благодаря за съветите на всички.Ами ще предприема по-специално отношение :D :evil:
Грешка.Просто никво отношение,все едно няма никой. 8) Безразличието ми няма да го накара да се махне пробвах доста пъти... :razz: Абе хора,той направо е куку казвам ви.А е на 18 год.

'Специалното отношение' да не мислиш,че ще го прогони? :DТой е голяма лепка #-o Не ми дава да дишам =D> Където съм аз,там е и той. :-x

Presley
11-13-2007, 08:04
IGNOR

emviii
11-13-2007, 08:52
на мене пък ми писна от тъпи к**ви

8) Абе ей курва хич не значи момиче дет отебава досадници ;) :---) ща набия да знайш :razz:

по темата мила и аз ги мразя такива просто е трудно да съм чак толкова зла ама се налага... кажи му истината,че нема се получи и че не проявяваш интерес към него пък и най много да се довлуби и да му стане още по-кофти кат го резнеш ;) :smt003

koalka
11-13-2007, 17:14
Прави се, че не го виждаш и не му обръщай внимание.Гадно е, но той прекалява.Като ти звъни по телеона не му вдигай.

slun4ice_90
11-14-2007, 15:26
Ами той по принцип е много странен.Един ден мн ми досажда и след 3 дни пак започва =D> Но ще се оправя с него ведъж завинаги :!:

BeBsItO
11-14-2007, 19:40
macko popadala sma i na po nahalni,slu4valo mi se e : zdr,az te hatesvam. a az mu vikam .. az ne te haresvam sry...samo fr. a toi vika..e ti ne me haresva6 ama az te obi4am... :cry: :D :D :D golqm zor be6e 3 meseca s toq..... ''pi4'' dosaden

ANTIHUMAN
12-01-2007, 07:31
Провери това момче дали не е било в лудницата! :-s Ако е бил даже и господ не може да ти помогне защото той пази лудите и пиян иците! Обарни се към дявола т.е. Мен 8) Игнорирай го пребий го или нещо от тоз род !аман от нагли и прости хора като тоз :-x чао :-D

vikipf
12-01-2007, 07:35
Мен така ме тормозеше едно момче... Ама най-накрая се оттървах.. След много отказани срещи.. Когато идваше до училище аз излизах от другия вход, койот е почти на километър от другия.. :D Но той не се отказваш.. И най-накрая започнах да му говоря за момчето, което обичам... И той разбра... Най-после :-D

kotity
12-01-2007, 07:39
Продължавай в същия дух и все някога ще се откаже.
2 вариянт:Станете гаджета, дръж се супер мило с него, преследвай го навсякъде, не му давай да погледне друго момиче и пак все някога ще се откаже :smt001

JoeBanana
12-01-2007, 07:40
идете на обществено място и започни да крещиш, че тоя се опитва да те бие
http://store2.data.bg/kiromastikata/Seizure.gif

rakiQ
12-01-2007, 08:41
милата :D

FRiEnDs WiTh BeNeFiT
12-01-2007, 19:55
I az sam v sa6tata situaciq :( Poznavame se ot 2 dena i toi vednaga se zalepi za men.sega ne hodil na daskalo za da go izgonqt ot negoviqt i da se primestil v moq klas a az ne moga da go tarpq #-o #-o :-s :-s :booooomb: A az sam mn sramejliva i nemoga da mu kaja li4no i kazvah na priqtelkite mi da mu kajat 4e nqma smisasl i 4e e lud i toi otgovoril 4e 6te se bori do krai #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o

emi_901991
12-01-2007, 20:02
Благодаря за съветите на всички.Ами ще предприема по-специално отношение :D :evil:
Грешка.Просто никво отношение,все едно няма никой. 8)

PoisoNGirL
12-01-2007, 20:08
Vsqko momiche e popadalo na pone 1-2 takiva individa.Na men edin veche poveche ot 2 godini mi dosajda..ama az kvo da napravq..Ne digash gsm,izmislish nachin da ne se zasichate,ne mu otgovarqsh ako ti pishe.Ako ne se otkaje znachi e pulen debil.A ako naistina ne se otkaje... prosto mu tegli edna dulga i shiroka.Samo ne go zalugvai,che shte izlizate,zashtoto toi taka se nadqva...i izliza,che kompaniqta mu ne ti e nepriqtna.

_BoSSy_
12-01-2007, 20:27
Ми в такъв случаи си изключвам телефона,или пък си сменям номера(ма така е малко кофти..)..или пък блокирам разговорите...
Имам някакви кодове които като набереш единия дава заето или пък "в момента няма връзна с този номер" , а другия- си дава свободно и тела ти звъни..Ма тва едва ли ще ти помогне..
И аз попаднах веднъж на такъв и взех да се прегръщам с едно момче от моя клас (тва беше преди 1-2 години),а момчето даже не ме поздрави повече след тоя случаи..... :grin:

*.~*`*~* anaRial *.~*.`*`
12-01-2007, 20:28
Не съм сигурна дали не греша, но не ставаше ли въпрос за приятел на брат ти... Ако е така, можеш да помолиш брат си да му обясни каква е ситуацията, пък и за всеки случай да му каже, че си влюбена в друго момче.. Дано все нещо проработи... Успех...

slun4ice_90
12-02-2007, 06:37
I az sam v sa6tata situaciq :( Poznavame se ot 2 dena i toi vednaga se zalepi za men.sega ne hodil na daskalo za da go izgonqt ot negoviqt i da se primestil v moq klas a az ne moga da go tarpq #-o #-o :-s :-s :booooomb: A az sam mn sramejliva i nemoga da mu kaja li4no i kazvah na priqtelkite mi da mu kajat 4e nqma smisasl i 4e e lud i toi otgovoril 4e 6te se bori do krai #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o #-oУжасно е така,има толкова прости момчета,че нямам думи :evil:

slun4ice_90
12-02-2007, 06:39
Не съм сигурна дали не греша, но не ставаше ли въпрос за приятел на брат ти... Ако е така, можеш да помолиш брат си да му обясни каква е ситуацията, пък и за всеки случай да му каже, че си влюбена в друго момче.. Дано все нещо проработи... Успех...Не е приятеля на брат ми.Това е един друг 8-[ =D>