PDA

View Full Version : kak da mu pokaja 4uvstvata si bez da se zapoznaem



teen-girl
11-12-2007, 15:17
Zdr na vsi4ki , am az predi pisah edna tema no nqma zna4enie :P v momenta s edno mom4e edna godina po golqmo ot men v daskalo si puskame pogledi usmihvame se abe ima qki nameci az si mislq 4e malko ili mn vse pak tva e 2 ra godina i si mislq 4e mojebi toi ima ne6o dr kam men az sam 4uvala 4e dosta momi4eta sa hodili pri nego da se zapoznavat ama az nqkaksi ne iskam az da otida az oba4e si go haresvam iskam da vi pitam ko da praq za sq naistina mn qko ama ko samo na usmivki li i vlizane v 4asoveteli nz ko da praq pitam vas 6toto toi pak ne dava nikvi priznaci 4e iska da se zapoznaq s nego ili mojebi dava ama malki :P :P :P nz pitam vas koda praq mn mn xora sa mi kazvali daje vs koito sam pitala mi kazvat da se zapoznaq zadaljitelno s nego i ko da staam kato dr li koito hodqt zadaljitelno da se zapoznaqt nego ?

Symphony of Destruction
11-12-2007, 15:25
Мацка, в момента се намирам в подобна ситуация. Изходът е един - запознайте се. Така или иначе, ако искаш да сте заедно, в един момент и това трябва да стане. А щом не искаш сама да го сториш, потърси някой общ познат ;)

Presley
11-12-2007, 15:28
Не съм ти чела темата,но от эаглавието ми става ясно.
Първо как може дори да твърдиш ,че имаш ЧУВССТВА към някого,когото дори не поэнаваш ?Пълни глупости,малоумна работа..
Ти не энаеш нищо эа тоя човек-какъв е ,кви навици има,що эа човек е..абе мани.Това си е чисто фиэическо привличане.
А эа начина-единственият е да се эапоэнаете.

mon4eto
11-12-2007, 15:42
Ma ne moga da vi razbera kvo 4akate da cavnat nalamite li be...otivai i se zapoznavai s nego mnoo qsno ama i ti si edna :?

teen.f
11-12-2007, 16:14
amiiii spored men nema ko da se 4udi6 i ko da se mai6 ami otiai i se zapo znaai s nego 6ot toi nema da naprai pyrvata kra4ka qvno a pyk drug 6ans da mu pokaje6 4uvstvata si nqma6 osven zapoznantvo ade uspeh4eta

daRito0
11-12-2007, 16:36
Мацка, в момента се намирам в подобна ситуация. Изходът е един - запознайте се. Така или иначе, ако искаш да сте заедно, в един момент и това трябва да стане. А щом не искаш сама да го сториш, потърси някой общ познат ;)

+1

Roko123
11-12-2007, 16:39
xax mi nz v momenta sam tvarde oglupql 4e da ti otgovorq :D:D

11-12-2007, 16:45
Не съм ти чела темата,но от эаглавието ми става ясно.
Първо как може дори да твърдиш ,че имаш ЧУВССТВА към някого,когото дори не поэнаваш ?Пълни глупости,малоумна работа..
Ти не энаеш нищо эа тоя човек-какъв е ,кви навици има,що эа човек е..абе мани.Това си е чисто фиэическо привличане.
А эа начина-единственият е да се эапоэнаете.

Не, в случая малоумната си ти!Хората са различни и има такива,които имат чувства към човек,който не познават!Това,че ти си нямала не значи,че е невъзможно!Престанете така тъпо да разсъждавате

daRito0
11-12-2007, 16:48
Не съм ти чела темата,но от эаглавието ми става ясно.
Първо как може дори да твърдиш ,че имаш ЧУВССТВА към някого,когото дори не поэнаваш ?Пълни глупости,малоумна работа..
Ти не энаеш нищо эа тоя човек-какъв е ,кви навици има,що эа човек е..абе мани.Това си е чисто фиэическо привличане.
А эа начина-единственият е да се эапоэнаете.

Не, в случая малоумната си ти!Хората са различни и има такива,които имат чувства към човек,който не познават!Това,че ти си нямала не значи,че е невъзможно!Престанете така тъпо да разсъждавате

xaxaxa q mi obqsni kak shte imash chuvstva kym chovek koito ne poznavash .. vijdala simu samo usmivkata ,dyrjanieto s drugite ,v razgovor ne ste bili ,samo zdr .. xhayxah NE MOJE DA IMASH ISTINSKI 4UVSTVA kym nqkoi bez da go poznavash !!!!!!!!! :x

11-12-2007, 18:00
Не съм ти чела темата,но от эаглавието ми става ясно.
Първо как може дори да твърдиш ,че имаш ЧУВССТВА към някого,когото дори не поэнаваш ?Пълни глупости,малоумна работа..
Ти не энаеш нищо эа тоя човек-какъв е ,кви навици има,що эа човек е..абе мани.Това си е чисто фиэическо привличане.
А эа начина-единственият е да се эапоэнаете.

Не, в случая малоумната си ти!Хората са различни и има такива,които имат чувства към човек,който не познават!Това,че ти си нямала не значи,че е невъзможно!Престанете така тъпо да разсъждавате

xaxaxa q mi obqsni kak shte imash chuvstva kym chovek koito ne poznavash .. vijdala simu samo usmivkata ,dyrjanieto s drugite ,v razgovor ne ste bili ,samo zdr .. xhayxah NE MOJE DA IMASH ISTINSKI 4UVSTVA kym nqkoi bez da go poznavash !!!!!!!!! :x

E, може да не са чак толкова ИСТИНСКИ,пък и ти едва ли имаш понятие кво значи истински чувства,но е възможно да харесваш човек,който не познаваш!!! :-D

sasha_90
11-12-2007, 18:19
Запознайте се,в противен случай нищо няма да излезе между вас.Ако имате общи познати ще е по-лесно. :)