PDA

View Full Version : Раздвоена...



kifla
11-12-2007, 16:17
Пиша Ви за пореден път,но просто няма пред кой друг да споделя проблема си :cry: Ходя с едно момче ,но той вече не е същия както беше в началото :cry: Много ми липсва стария Той и всеки ден е изпълнен с надежда,че малко или много ще се промени ,но уви не.Много пъти вече обмислям да го зарежа ,но просто в следващия момент се отказвай,защото той е наистина това,което винаги съм искала :cry: Преди два дена се запознах с едно друго момче,което разбрах че много ме харесва.Той ми предложи да излезем,но аз му отказах ,защото неискам да изневеря на приятеля си .От друга страна приятелите ми казват ,че може би трябва да изляза с него и малко да позабравя гаджето ми ..но това на мен ми се струва нередно и просто не ми дава сърце да го направя :cry: Дайте ми някакъв съвет,писна ми да цивря за промяната на приятеля си и само аз да давам нещо за да е все още здрава връзката ни :smt089 [-X

daRito0
11-12-2007, 16:20
Govori s priqtelq si .. kaji mu 4e predi ne6tata sa bili po drug na4in ,a sega sa se promenili i ne ti e priqtno i 4e dori toi e promeneniq ..ako ima pri4ina da ti kaje i tn .. si4k0 e v govorenet0 .. pyk ako ne se polu4uva s nastoq6tiq .. po dobre go reji ,a ve4e dali 6te izleze6 s drugoto mom4e -ti si re6ava6
uspeh \:D/

kifla
11-12-2007, 16:22
пробвах да говоря с него ,но той само казва незнам.... :cry:

ABSOLUTme
11-12-2007, 16:23
Аз не виждам къв е проблемът да излезеш с новото момче.Никой не е казал,че трябва да се изчукате след кафето.. :-|

В крайна сметка - каквото сабя покаже. 8)

kifla
11-12-2007, 16:24
да така е ,но по разговорите ,които водим в skype новото момче очаква нещо.....

daRito0
11-12-2007, 16:34
[quote="ABSOLUT`me"]Аз не виждам къв е проблемът да излезеш с новото момче.Никой не е казал,че трябва да се изчукате след кафето.. :-|

\:D/

ledenakrasota
11-12-2007, 16:41
В една връзка,когато 2-ма души се обичат не може само единия да дава ,а другия да контумира :-o Връзката ви е изчерпана :neutral:


kifla Пуснато на: Пон Ное 12, 2007 6:22 pm Заглавие:

пробвах да говоря с него ,но той само казва незнам....


Бяга от отговорност.Хвани го на тясно и говорете.Иначе пак ще си обикаляте в кръг :neutral:

LitTlE_BeBsIiI
11-12-2007, 17:28
Пиша Ви за пореден път,но просто няма пред кой друг да споделя проблема си :cry: Ходя с едно момче ,но той вече не е същия както беше в началото :cry: Много ми липсва стария Той и всеки ден е изпълнен с надежда,че малко или много ще се промени ,но уви не.Много пъти вече обмислям да го зарежа ,но просто в следващия момент се отказвай,защото той е наистина това,което винаги съм искала :cry: Преди два дена се запознах с едно друго момче,което разбрах че много ме харесва.Той ми предложи да излезем,но аз му отказах ,защото неискам да изневеря на приятеля си .От друга страна приятелите ми казват ,че може би трябва да изляза с него и малко да позабравя гаджето ми ..но това на мен ми се струва нередно и просто не ми дава сърце да го направя :cry: Дайте ми някакъв съвет,писна ми да цивря за промяната на приятеля си и само аз да давам нещо за да е все още здрава връзката ни :smt089 [-X
Ooooooooooooo ne!!!!!!!!!!!!!!!Nqmam dumI!Absiyliytno s16tata istoriq i situaciq e moqtaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! O_o

koalka
11-12-2007, 17:36
Като не ти се струва редно, не излизай с него.Излез чак, когато се разделиш с приятеля си, който по твои думи се е променил.

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-12-2007, 18:09
Ooooooooooooo ne!!!!!!!!!!!!!!!Nqmam dumI!Absiyliytno s16tata istoriq i situaciq e moqtaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! O_o
Номерът само че е там, че ти си със своето момче вече почти 2 години, а тя е била със своя човек по-малко от 3 месеца. :-|
Не мисля, че е правилно авторката на темата да се изразява така, сякаш е била кой знае какво време с момчето, но след дълги месеци е изстинал. Та той за 2 месеца трудно би могъл да изпита кой знае какво дълбоко чувство, особено ако е тръгнал с нея на принципа колкото да не е сам или защото само леко го е кефела... А и, съгласете се, много момчета са много по-внимателни в началото, докато зарибят момичето, отколкото след това, когато вече са си хванали рибката в мрежата...

kifla
11-12-2007, 19:14
MoOnLiGhT_ShAdOw ммм като се замислих мнението ти е най-вярно май,и ми даде добра идея ,мерси :)

emga
11-12-2007, 19:23
hah am4e toa go zarqzvai 6tom ve4e na vari raotata i izlez s oniq 6tom kaa6 4e sha stane :P pak i dan stane sha si nameri6 dr to ima mn kat nas :P :D :smt006

BAYO
11-12-2007, 19:29
Излез с новото момче, излез задължително, защото и при мен беше същата история, отговорът постояно беше не знам, но от това, което аз знаех, бе че на мен ми тря промяна, затова и я направих.