PDA

View Full Version : Как да му привлека вниманието по скайп?



teen.f
11-12-2007, 16:53
zdr az sym na 14 i si pi6a po skype s edno mom4e det e na 21 (iskm da kaja 4e go haresvam ) am iskam da vi pitam kak da mu privleka vnimanieto da si pi6em za ne6tu po qko,ne6tu koet da ni e ineresno i na dvamata

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

koalka
11-12-2007, 17:06
Стига с тоя скайп..Опитай се да му привлечеш вниманието не по скайп, а на живо.Макар че излишно е да казвам мнението си, относно разликата ви.Та...ти първо му го привлечи на живо, пък тогава го мисли... :wink:

Presley
11-12-2007, 17:10
Като гледам какви въпроси эадаваш..толкова ти е и акъла.Остави го тоя батко и иэчакай малко да пораснеш.
А и хората или си пасват и имат эа какво да говорят или не.Това е положението.

teen.f
11-12-2007, 17:10
da oba4e ima edin problem ot razli4ni gradove sme pyk i razlikata v godinkite naistina ne emalka btw az mu kaah 4e go haresvam i toi mi kaa '' ti zn mn dobre ko tyrsq '' i sled tva az mu kaah 4e dyrjamn na nego kato fr i ne iskam da go zagubq kyt takyv i sea prosto iskam ot vas da mi dadete nekvii interesni temi4ki za razgovor

teen.f
11-12-2007, 17:11
da oba4e ima edin problem ot razli4ni gradove sme pyk i razlikata v godinkite naistina ne emalka btw az mu kaah 4e go haresvam i toi mi kaa '' ti zn mn dobre ko tyrsq '' i sled tva az mu kaah 4e dyrjamn na nego kato fr i ne iskam da go zagubq kyt takyv i sea prosto iskam ot vas da mi dadete nekvii interesni temi4ki za razgovor

koalka
11-12-2007, 17:23
Казал ти е "ти знаеш много добре какво търся"...
Тогава какво повече опитваш и какво повече искаш да показваш, ясно е, че нищо няма да стане....Всичко е безмислено.

AFT
11-12-2007, 19:00
Оф, остави го намира. Ти малоумна ли си? Не стига, че разликата в годините ви не е малка, не стига, че сте от различни градове, ами и любезно те е отрязал, ти все пак продължаваш да се чудиш как да му привлечеш вниманието В СКАЙП!


П.П. Добре, че не съм ти майка. :?

AiKaTa
11-12-2007, 19:46
Оф, остави го намира. Ти малоумна ли си? Не стига, че разликата в годините ви не е малка, не стига, че сте от различни градове, ами и любезно те е отрязал, ти все пак продължаваш да се чудиш как да му привлечеш вниманието В СКАЙП!


П.П. Добре, че не съм ти майка. :?

=D> :smt041 евала!!!
ти наистина нещо не си добре девойче..откажи се!

DisciplineAndOrder
11-12-2007, 20:24
Муахахахахахаха
Нали се бъзикаш? :razz: Божичко,колко прости хора има по тази земя!
:razz:

anSsito
11-12-2007, 21:17
Просто го остави да си живей живота.. Няма смисъл да му се натрапваш - без полза ще е. Е накрая ако много го изнервиш може да дойде да те на*бе и да те остави,а се надявам,че ти не искаш това! А занапред се занимавай с момчета на твоята възраст. Забрави тези големи батковци...

vikipf
11-12-2007, 21:19
Поискай секс... Всички момчета се вързват.. Без да знаят, че ти всъщност нямаш такова намерение... 8-)

thedutchess
11-12-2007, 21:41
Поискай секс... Всички момчета се вързват.. Без да знаят, че ти всъщност нямаш такова намерение... 8-)

Мхм, така е, тва е едниствения начин, въпреки че малко тъпичко ми се струва да ни питаш такова нещо при такива обстоятелства..

Presley
11-12-2007, 22:02
Поискай секс... Всички момчета се вързват.. Без да знаят, че ти всъщност нямаш такова намерение... 8-)

Мхм, така е, тва е едниствения начин, въпреки че малко тъпичко ми се струва да ни питаш такова нещо при такива обстоятелства..
По-скоро много тъпичко..

slun4ice_90
11-13-2007, 08:27
Съгласна съм с предишните мнения.От скайп ми е писнало вече.На живо тръпката е супер яка.Стига сте се затваряли във вас, за да чатите. :?

slun4ice_90
11-13-2007, 08:31
Поискай секс... Всички момчета се вързват.. Без да знаят, че ти всъщност нямаш такова намерение... 8-) Аз съм направих веднъж такава глупост :D А в последствие момчето ме нарече курва и още куп обиди.Беше супер кофти,когато разбра че няма да легна с него 8-) Даже ми се разсърди много са зле някои момчета,толкова са загоряли за ебане,че няма на къде. :razz:

flowerlina
11-13-2007, 12:41
А бе я го заебете тоя скайп :? Преди 20год като го е нямало скайпа как хората са се сваляли :?

teen.f
11-13-2007, 14:08
ami az kyt mu kazah 4e go haresvam i toi mi predloji da se vidim i da si razkriem kartite ama sy6to mi kaza 4e 6te deistva a az mu kazah 4e ne iskam da ma naebaa.mn si pomislih vyrhu ne6tata koito ste mi napiosali i mislq 4e nai k e da spra da mu pi6a 6ot taka 6te e po k za men i za nego

izmislenata
11-13-2007, 14:19
ami az kyt mu kazah 4e go haresvam i toi mi predloji da se vidim i da si razkriem kartite ama sy6to mi kaza 4e 6te deistva a az mu kazah 4e ne iskam da ma naebaa.mn si pomislih vyrhu ne6tata koito ste mi napiosali i mislq 4e nai k e da spra da mu pi6a 6ot taka 6te e po k za men i za nego
Еми като ше е ''по-К за теб и за него'' , какво още чакаш? Ха-ха. Реално погледнато няма как да сте заедно,така че не е от особено значение как ше се развият събитията 8-)

sasha_b
11-13-2007, 16:15
Prosto nqma kakvo da mu predlojish na taq vuzrast trqva da te odglejda i nakraq kato se nadue6 da go rezne6 i da se naebesh s drug...nemoga da vi razbera pone 16 godi6ni si haresai deeba... pak e dosta razlikata daje

AFT
11-13-2007, 16:21
И к'во му харесваш? Освен годините? Та той дори не е момче вече, а мъж. о.О Тооооооооолкова по-малки момчета има, които тооолкова повече ти подхождат. Глупаво е да тръгнеш с някого само заради възрастТа му, глупаво е да тръгнеш с някого, за да се изфукаш или напук на всички,които казват, че не е редно. Накратко - остави го.


П.С. Егати, тоя явно не е от най-умните, щом се занимава с хлапета. :D

kifla
11-13-2007, 16:51
Просто го остави да си живей живота.. Няма смисъл да му се натрапваш - без полза ще е. Е накрая ако много го изнервиш може да дойде да те на*бе и да те остави,а се надявам,че ти не искаш това! А занапред се занимавай с момчета на твоята възраст. Забрави тези големи батковци...
+1 напълно съм съгласна с мненеието ,само ще добавя оше нещичко - тоя батко явно търси или сериозна ама мн връзка все пак....годините мъ не са малко или търси нещо да сгащи в ъгала !!! Внимавай с такива,малак си още за батковци !Живота е пред теб!!! [-X :grin:

teen.f
11-13-2007, 17:20
И к'во му харесваш? Освен годините? Та той дори не е момче вече, а мъж. о.О Тооооооооолкова по-малки момчета има, които тооолкова повече ти подхождат. Глупаво е да тръгнеш с някого само заради възрастТа му, глупаво е да тръгнеш с някого, за да се изфукаш или напук на всички,които казват, че не е редно. Накратко - остави го.


П.С. Егати, тоя явно не е от най-умните, щом се занимава с хлапета. :D zna4i moa da ti kaa 4e ne haresvam v nego tva 4e e na 21 sy6to 4e ne iskam da trygna s neo za da se izfukam pred nqkogo haresvam go zarad tva keot e kefi me haraktera abe mn sa ne6tata det me kefqt sq naqma ti izbroqvam. otnosno tva dali e typ ili ne tuk mislq 4e se izkazva6 npodgotvena ne go poznava6 za da kae6 kyv e mersi vse pak za syveta

BUFU994
11-13-2007, 20:01
ма голяма си курва 8)

monityY
11-14-2007, 08:01
ОмГ.. Едва ли ще тръгне с 14 годишна пикла.... прати му :*:*:*:*:*:*:(hug)(hug)(hug):*:*:*:*:*:*:* и се кефи на резолтата,ако има такъв :razz:

Valento
11-14-2007, 08:15
Стига с тоя скайп..Опитай се да му привлечеш вниманието не по скайп, а на живо.Макар че излишно е да казвам мнението си, относно разликата ви.Та...ти първо му го привлечи на живо, пък тогава го мисли... :wink: Ам така ще стане ако живеят в един град или ако той е в БГ но koalka е права стига с този скайп! \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

lalalalala
11-14-2007, 08:46
Искаш да му привлечеш вниманието??? КАжи му че си параноидна шизофреничка ,МОЖЕ да прояви интерес...!!

flowerlina
11-14-2007, 11:21
Искаш да му привлечеш вниманието??? КАжи му че си параноидна шизофреничка ,МОЖЕ да прояви интерес...!!
:D Или нимфоманка :lol:

Iv4eTy
11-14-2007, 11:33
А иначе познавате ли се наживо?

teen.f
11-14-2007, 13:12
А иначе познавате ли се наживо? mi ne ne se poznavame na jivo az kakto kaah ve4e toi mi redloji da se vidim ama az mu otkazah 6ot toi mi kaza 4e ako se viim toi 6te se opita da destva smisyl da me naebe ama az mu kaah 4e ne iskam sex ot nego pfff si4ko e tolkova uvartqnooo ;(