PDA

View Full Version : Проблем с обескосмяването по ръцете моля помагаите



energie
11-12-2007, 18:14
Значи проблемът ми е следния до сега никога не бях си махал космите първо запонах с караката първо ги обърснах и след това с епилатор след това обръснах и ръцете и пак с епилатор обаче по ръцете много болеше особено по рамото и след 1 седмица се появиха папки даже на места такива с връхчета по краката също се появиха но само от колената нагоре та моля ви кажете ми какво да правя с ръцете космите почнаха да поникват и да излизат и папки заедно с тях :x как да направя следващата епилация като имам папки по ръцете някой да сподели ако е послвал някакъв крем или нещо от сорта ефективно за премахване на папки по ръцете и кажете какво да използвам след епилация нещо което може да предотврати излизането на папки

foreverr
11-12-2007, 18:41
Sori, че написах няколко еднакви саобщения ама нета ми беше бавен и от много цъкане на ''прати'' без да искам-а ся не мога да го изтрия :oops:

Seducti0n
11-12-2007, 19:00
Едва ли си маха,космите от суета,а може би за личен комфорт.Човек,трябва да държи на външния си вид,не зависимо от това,кой сезон е и дали ще показва дадени части от тялото си пред по-широк кръг от аудитория. :wink:


По темата-мажи се крем преди и след епилация,може и да масажираж кожата с лед,тонизиращо е. :wink:

foreverr
11-12-2007, 19:01
Oф ми то закво ти е сега да си махаш космите на краката и ръцете като е зима и няма кой да ти ги гледа? :-x Просто ся като не си мислила ще си сис пъпки!Немога да ти помогна-освен да ги мажеш с някъв крем за тяло ама и той няма да помогне!!!!Просто чакай за 3-4 най-много 6 дни ще се махнат-махала съм ги на краката и ми изчезват пъпките!Но моите са по малко де :-P А как да предотвратиш появата на пъкките-аз мисля, че няма как!Просто кожата ти е мноооооого чувствителна и според мен трябва веднага след епилация да ги мажеш с крем-така пъпките ще са по малко, но пък пак ще ги има!НаЙ-добре сега си ги остави зимата космите на мира и пролетта и лятото явно с епилатор няма да стане, а и с кола маска няма да стене-кожата ти е чувствителна-ами ббръсни ги, но на ръцете по добре не ги бръсни-там когато започнат да набождат ще са дебели и гадни, а на ръцете тва е ужасно-на краката е по-приемливо!А ако някой ти даде съвет как да не ти излизат пъпки(ма кар че не вярвам да е ефикасен)си ги махай с епилатор :wink:

foreverr
11-12-2007, 19:01
Oф ми то закво ти е сега да си махаш космите на краката и ръцете като е зима и няма кой да ти ги гледа? :-x Просто ся като не си мислила ще си сис пъпки!Немога да ти помогна-освен да ги мажеш с някъв крем за тяло ама и той няма да помогне!!!!Просто чакай за 3-4 най-много 6 дни ще се махнат-махала съм ги на краката и ми изчезват пъпките!Но моите са по малко де :-P А как да предотвратиш появата на пъкките-аз мисля, че няма как!Просто кожата ти е мноооооого чувствителна и според мен трябва веднага след епилация да ги мажеш с крем-така пъпките ще са по малко, но пък пак ще ги има!НаЙ-добре сега си ги остави зимата космите на мира и пролетта и лятото явно с епилатор няма да стане, а и с кола маска няма да стене-кожата ти е чувствителна-ами ббръсни ги, но на ръцете по добре не ги бръсни-там когато започнат да набождат ще са дебели и гадни, а на ръцете тва е ужасно-на краката е по-приемливо!А ако някой ти даде съвет как да не ти излизат пъпки(ма кар че не вярвам да е ефикасен)си ги махай с епилатор :wink:

energie
11-12-2007, 19:11
Едва ли си маха,космите от суета,а може би за личен комфорт.Човек,трябва да държи на външния си вид,не зависимо от това,кой сезон е и дали ще показва дадени части от тялото си пред по-широк кръг от аудитория. :wink:


По темата-мажи се крем преди и след епилация,може и да масажираж кожата с лед,тонизиращо е. :wink: а какво кремче?

Seducti0n
11-12-2007, 20:28
Нивея,Дав...избора е твой. :wink:

crazy_666
11-14-2007, 19:46
първо се изкъпи, за да се отворят порите, епилирай се (с епилатор) след това се изкъпи пак (ама с студена вода) после се намаши с крем и не си пипай кожата и не слагай груби дрехи, защото я драскат! гаранция че ако го правиш така няма да излизат, а и при мене излезнаха само 1-я път