PDA

View Full Version : Липсва ми тръпката...



rain..
11-12-2007, 20:01
такам.. простоискам да споделя и ако някой може да ме псоъветва нещо няма да е лошо:)
ходя с едно момче от близо година и 8 месеца...
той е общо взето перфектното момче.. мил,добър,красив,държи се с мен все едно съм единственото нещо на света.. чувствам се добре с него, мога да бъда себе си, нямам никакви притеснения и комплекси.. обаче мн ми липсва 'тръпката' ... по принцип това си ме тревожеше ,но си мислех , че това е заради дългата връзка или нз заради какво и аз вече.. на моменти се чувствам адски щастлива с него, на моменти не мога да го понасям.. всичките му качества компенсираха до някъде липсата на тръпка.. просто с него знам че съм обичана и че винаги има кой да ми помогне когато не ми е добре...
обаче наскоро се запознах с друго момче.. не е точно 'мой тип' , не го познавам толкова добре, но когато го видя и стомаха ми се свива ,колкото и изтъркано да е..дори не знам дали и той изпитва нещо подобно към мен и все пак... иии просто вече не знам какво да правя... ако скъсам с прителя ми имам чувтсвото че ще го предам, най-малкото защото той толкова мн ме обича.....

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

ateto
11-12-2007, 20:12
Абе може да направиш различни неща :)
Може да му изневериш лекичко :evil: ( на гаджето ) с друя и да ти мине мерака... (година и 8 месеца ?! за кво са витакива връзки след 5-6 години ще се ожените ище сте с 1 човек суматии години) щото може да е моментно
Другото което може да направиш е да му биеш шута на твоя :) и господ да е ако на тебе не ти е интересно вече с него няма смиал да си с него... Да "обичаш го" незнам си кво незнам си що 2 години сте ззаедно свикнала си с него ама може да ти е писнало... А ти казваш че се карате :)
Знам кво е дулга връзка някоя девоика да не почне да ми пише че не знам и още там некви работи...


Ти си решаваш знам кво ти е влизам ти в положението! :|

FeelTheBeat
11-12-2007, 20:16
Искаш да си с приятеля си. Просто вече ти е омръзнал. Това е... и сега това другото момче ти е нова тръпка. Разнообразие.

rain..
11-12-2007, 20:17
атето 10х мн:) аз очаквах да ме напсува някой:Д
ама въпросът е че не мога да го лъжа... в смсиъл рано или късно всичко ще си изпея (ако му изневчря нали де) и после мн ще го нараня..ама то и да го отрежа пак ще го нараня:Д.. шибана раота начиии

rain..
11-12-2007, 20:19
Искаш да си с приятеля си. Просто вече ти е омръзнал. Това е... и сега това другото момче ти е нова тръпка. Разнообразие.
знам че е така.. обаче не знам дали си заслужава да продължавам връзката , или е по-добре да скъсаме по-рано (то нащо вече не е мн рано де ама.../

sladku_bebzi
11-12-2007, 20:24
Да, но ти сама казваш, че не познаваш кой знае колко това момче.Представи си, че тръгнете и ти скъсаш с приятеля си.След което това момче те зарязва.И кво се получава?Ти вече си изгубила доверието на приятеля си, който те цени повече от всеки и който ти обичаш, но просто ти е омръзнал!Замисли се дали искаш това!

ateto
11-12-2007, 20:26
бебзи ... И кво да направи хмммм


НАправо се оженете наодете си дечица..... О господи живеите си живота бе хора.... Тва че лубавта те намира 1 път не е вярно :)

rain..
11-12-2007, 20:26
zamislqla sym se i za tova ..oba4e s1m se zamislqla i za tva 4e mi e 1vo gadje iii hem mi e mn bliz1k ,hem iskam da ne ostana samo i edinstveno s engo p1k ako ne q napraq az tazi kra4ka, toi nqma da q napraiv..

mitakkka
11-12-2007, 20:28
Ще ми кажеш ли щом го описа като перфектното гадже твоя сегашен приятел как си изгубила тръпката-аз съм с моята приятелка от 1 година и 10 месеца -ми всеки ден тръпката е по-голяма-гледам винаги да я разсмивам да и е забавно и задоволено :) .Тръпката е голяма ако не се виждате много често-не е нужно 7 дена в седмицата все пак.

koalka
11-12-2007, 20:28
Виж, нормално е, като има дълга връзка в някои моменти той да те дразни...Но пък това е несравнимо с хубавите моменти, които може да имате...И все пак те разбирам, че искаш нещо по-различно, може би някакво разнообразие, омръзнал ти е може би, не знам.Ако не си щастлива с него и не ти е хубаво, винаги може да се разделите...

ateto
11-12-2007, 20:29
Покани ме на сватбата :evil:

trittico
11-12-2007, 20:32
така.....слушай много внимателно....аз бях в същото положение преди няколко месеца.....имах може да се каже дълга връзка с моя приятел....после отидох на екскурзия в др. държава и там харесах един(който впоследствие се оказа егати кретена)съответно бяхме заедно за 3-4 дни, дойдох си и казах на приятеля ми.......бяхме за около 10 дни разделени и после се събрахме обаче нищо не беше както преди.....и ето че преди 3-4 дни той ми каза че иска да се разделим, защото вече не ме чувства както преди....каза че се е променил....и естествено много му е повлияло това....така че ВИНАГИ ОЦЕНЯВАЙТЕ ТОВА, КОЕТО ИМАТЕ....... това е от мен...надявам се ще направиш правилния избор :cry:

ateto
11-12-2007, 20:36
така.....слушай много внимателно....аз бях в същото положение преди няколко месеца.....имах може да се каже дълга връзка с моя приятел....после отидох на екскурзия в др. държава и там харесах един(който впоследствие се оказа егати кретена)съответно бяхме заедно за 3-4 дни, дойдох си и казах на приятеля ми.......бяхме за около 10 дни разделени и после се събрахме обаче нищо не беше както преди.....и ето че преди 3-4 дни той ми каза че иска да се разделим, защото вече не ме чувства както преди....каза че се е променил....и естествено много му е повлияло това....така че ВИНАГИ ОЦЕНЯВАЙТЕ ТОВА, КОЕТО ИМАТЕ....... това е от мен...надявам се ще направиш правилния избор :cry:


Да хуу ама ти да си чуствала че вече тоя човек ти е омръзнал...? ??
Ами различно ще е как няма да е. Претставяме си случка... аз и приятелката ми
Аз-Здрасти знаеш ли вчера като ти казах че че излизам с приятели те излъгах отидох и ч*ках една мацка
Тя- Да браво хаиде да си останем гаджета. И тя как е в леглото....
Как да стане тая работа ??

trittico
11-12-2007, 20:39
да бе разбирам....ама нали се сещаш, че това може да е само някакво влечение а после..... абе риск печели риск губи както се казва :-|

ateto
11-12-2007, 20:45
До една степен е така ама трябва ли да си попиляваме живота с такива глупости (не казвам че преблема на момичето е глупост) Няма да живеем 3000 години а може и 80 да не доживеем ( чукам на дърво ама си е така)





Аиде помогнете на девоичето че утре делничен ден кои учи кои следва.... [-o<

Wrathchild
11-12-2007, 21:08
А не мислиш ли, че го предаваш и като очевидно имаш чувства към другото момче?
По-добре да го скъсаш сега, от колкото да го караш да живее в лъжа.
А щом се е стигнало до моменти, в които не го понасяш просто мисля, че е ясно на къде вървят нещата...

fairytalesend
11-13-2007, 18:46
амиии по принцип е нормално при толкова дълга връзка да се чувстваш на моменти отегчена.. обаче преди да избереш как да постъпиш, се замисли дали си струва да жертваш всичкото това време ,прекарано с причтеля ти, за едно несигурно чувство,което е може би просто каприз..:)