PDA

View Full Version : Кафяво течение



kasiopea
11-13-2007, 13:48
Ех, тези проблеми! :?
Значи имам цикъл вече от 8 месеца. Трябваше да ми дойде на 28-29 октомври, но ми дойде чак на 8 ноември. От 8 до 11 ми беше менстриацията, която беше и много силна. Никога не съм имала толкова обилно кръвотечение. Но го приех за нормално.
Хубаво, но вчера сутринта си сложих ежедневна превръзка, за да не ме изненада цикъла отново. На обяд видях, че върху нея имаше някакво кафяво, лепкаво, като сопол, смесено с кръв. Уплаших се, но си помислих, че е временно. Обаче ми се случи 2-3 при уриниране ми се получаваше това течение. И днес също забелязах, че превръзката ми беше оцапана със ''сопола''. Дали на някой от вас се е случвало подобно нещо и дали да не се консултирам с лекар? #-o

ubuntu
11-13-2007, 14:00
За хапчета си бягай при чичкото който се рови в дълбините на мрака !
Или питай някоя по възрастна или отивай на кинеколог? Ама гинеколога е за предпочитане!

kasiopea
11-13-2007, 14:06
За хапчета си бягай при чичкото който се рови в дълбините на мрака !
Или питай някоя по възрастна или отивай на кинеколог? Ама гинеколога е за предпочитане!
Впрочем забравих да кажа, че питах една по-близка приятелка, която има цикъл повече от 2 години /рано й е дошло, почти е била на 13/ и каза, че никога не е имала това нещо.
Отивам на лекар, но ме е страх , ако иска да ме гледа отдолу или нещо подобно. :-&

No_Limit
11-13-2007, 14:11
Миличка лекаря ще ти каже най-добре . Дори да поиска да те погледне , няма нищо срамно-това е лекар ! Вярно че не е приятно ,но не е за умиране

kasiopea
11-13-2007, 14:27
Миличка лекаря ще ти каже най-добре . Дори да поиска да те погледне , няма нищо срамно-това е лекар ! Вярно че не е приятно ,но не е за умиране
Вече реших, утре заминавам при личния. Предполагам, че ще ми даде направление за генеколог. А относно гледането-да, не е болка за умиране, но мама от малка не ме гледала там, камо ли някой непознат. [-( :evil:

fiama
11-13-2007, 16:22
Според мен проблемите ти се дължат на още нередовния ти цикъл, а това кафеникаво течение може да е остатъкк от менструацията ти. Но щом се тревожиш- иди на лекар, един профилактичен преглед никога не е излишен.

MaRiNkA_16
11-13-2007, 21:03
Според мен проблемите ти се дължат на още нередовния ти цикъл, а това кафеникаво течение може да е остатъкк от менструацията ти. Но щом се тревожиш- иди на лекар, един профилактичен преглед никога не е излишен.
+1 normalno e sled redovniq cikul koito ima produljitelnost ot 3-8 dena da ima takova te4enie koeto e sled menstyralen sindrom i suprovojda ot leki bolki v qi4nicite i matkata i se dootdelq kvoto e ostanalo .tova ne e su6tinski cikul no vse pak ne bi trqbvalo da se pritesnqva6...
ako vodi6 polov jivot ti preporu4vam vse pak da otidi6 na pregled za6toto moje i da gre6a za mnenieto koeto dadoh.

kasiopea
11-14-2007, 15:50
Не водя полов живот, но от вчера следобяда ми се появиха леки болки в областта на яйчниците. А днес течението промени цвета си на жълт. :roll:

_butterfly_
11-14-2007, 18:24
По-принцип на мн момичета в последните дни минструацията им е кафеникава и е нормално. Но това последното, което го написа, че течението ти е вече жълто не знам дали е нормално.
Все пак си мисля, че нямаш проблем.

DisciplineAndOrder
11-15-2007, 10:35
Понякога има такива...Те са като съсиреци кръв...Нормално е.И аз в началото се бях изпопритеснила,но отидох на гинеколог и той каза,че е съвсем нормално.

tujnata_mimi
11-17-2007, 20:09
Ех, тези проблеми! :?
Значи имам цикъл вече от 8 месеца. Трябваше да ми дойде на 28-29 октомври, но ми дойде чак на 8 ноември. От 8 до 11 ми беше менстриацията, която беше и много силна. Никога не съм имала толкова обилно кръвотечение. Но го приех за нормално.
Хубаво, но вчера сутринта си сложих ежедневна превръзка, за да не ме изненада цикъла отново. На обяд видях, че върху нея имаше някакво кафяво, лепкаво, като сопол, смесено с кръв. Уплаших се, но си помислих, че е временно. Обаче ми се случи 2-3 при уриниране ми се получаваше това течение. И днес също забелязах, че превръзката ми беше оцапана със ''сопола''. Дали на някой от вас се е случвало подобно нещо и дали да не се консултирам с лекар? #-o
SLED CIKUL VINAGI IMA TAKOVA KAFQVO PETNO KATO TI SVUESHVA ILI AKO E SVURSHIL TO SE OTDELQ ZA DA SE DOIZCHISTISH ,SPOKOINOO BEEEE :))))) :smt001

foreverr
11-17-2007, 20:16
Ех, тези проблеми! :?
Значи имам цикъл вече от 8 месеца. Трябваше да ми дойде на 28-29 октомври, но ми дойде чак на 8 ноември. От 8 до 11 ми беше менстриацията, която беше и много силна. Никога не съм имала толкова обилно кръвотечение. Но го приех за нормално.
Хубаво, но вчера сутринта си сложих ежедневна превръзка, за да не ме изненада цикъла отново. На обяд видях, че върху нея имаше някакво кафяво, лепкаво, като сопол, смесено с кръв. Уплаших се, но си помислих, че е временно. Обаче ми се случи 2-3 при уриниране ми се получаваше това течение. И днес също забелязах, че превръзката ми беше оцапана със ''сопола''. Дали на някой от вас се е случвало подобно нещо и дали да не се консултирам с лекар? #-o
SLED CIKUL VINAGI IMA TAKOVA KAFQVO PETNO KATO TI SVUESHVA ILI AKO E SVURSHIL TO SE OTDELQ ZA DA SE DOIZCHISTISH ,SPOKOINOO BEEEE :))))) :smt001tujnata_mimi не мисля, че мнението ти е прявилно-да вярно е, че като ти свършва е така ама то пък тя кажа, че на 11 и е свършило, а тва течение чак след 1 ден се е появило-на 13-то обикновено е постоянно!Така, че според мен момичето което публикува темата трябва да иде на лекар-вече беше ли на лекар?Нали кажа, че ще ходиш?

kasiopea
11-18-2007, 07:57
SLED CIKUL VINAGI IMA TAKOVA KAFQVO PETNO KATO TI SVUESHVA ILI AKO E SVURSHIL TO SE OTDELQ ZA DA SE DOIZCHISTISH ,SPOKOINOO BEEEE :))))) :smt001tujnata_mimi не мисля, че мнението ти е прявилно-да вярно е, че като ти свършва е така ама то пък тя кажа, че на 11 и е свършило, а тва течение чак след 1 ден се е появило-на 13-то обикновено е постоянно!Така, че според мен момичето което публикува темата трябва да иде на лекар-вече беше ли на лекар?Нали кажа, че ще ходиш?
Да ходих в петък, но лекарката каза, че било нещо нормално. Почти всяка жена има такова течение, само че в различен цвят. :-s

foreverr
11-18-2007, 08:27
SLED CIKUL VINAGI IMA TAKOVA KAFQVO PETNO KATO TI SVUESHVA ILI AKO E SVURSHIL TO SE OTDELQ ZA DA SE DOIZCHISTISH ,SPOKOINOO BEEEE :))))) :smt001tujnata_mimi не мисля, че мнението ти е прявилно-да вярно е, че като ти свършва е така ама то пък тя кажа, че на 11 и е свършило, а тва течение чак след 1 ден се е появило-на 13-то обикновено е постоянно!Така, че според мен момичето което публикува темата трябва да иде на лекар-вече беше ли на лекар?Нали кажа, че ще ходиш?
Да ходих в петък, но лекарката каза, че било нещо нормално. Почти всяка жена има такова течение, само че в различен цвят. :-sАми оки щом лекарката ти е казала, че е нормално значи е така, че се успокой :-)

Aakasha
11-21-2007, 20:25
не искам да имам зелено по гащи4ките!