PDA

View Full Version : бръснене----> ПРОБЛЕМ



neotron
11-13-2007, 16:51
ами преди 2 дни си обръснах интимните части с Gillete нещо си NItro :D обаче ме боцкат едни косъмчета и постоянно ме избива на чесане :cry: и също ми се появиха дребни пъпчици на местата на косъмчетата шот много се драпах :shock: аммм въпроса ми е нормално ли е и до колко дни ще мине тоя сърбеж :cry: :cry: :cry: се пак съм на 14 а и до са не съм го бръснал пича :-# :oops: иииии съм NOOB

ateto
11-13-2007, 17:05
нз ама не продължаваи с самобрасначка ще сажеляваш...

crazy_666
11-14-2007, 20:41
НИКОГА не ползвай бръснач! това е мн шибано, защото после космите стават по-дебели по-дълги и растат 2пъти по бързо! Ако ще се обезкосмяваш, ползвай епилатор, защото колата е много цапаща, а едва ли ще идеш на козметик, така че това е най-доброто

dantro
11-14-2007, 22:58
Бе ти луд ли си да се епелираш там доло .. аз на краката умирам ти за хуя ми говориш да си епилирам аз ще пукна от болкта ми се струва ... може и с такива кремове от рода на виит ..

Glezanka
11-16-2007, 22:58
Ми нормално след като за пръв път го бръснеш ... ще посърби малко ама ще ти мине и пъпчиците също,само недей си сваля кожата с тоз бръснач :)

SINDEL
11-17-2007, 02:36
Виж, тва става като се бръснеш, няма как. Ако си навит и носиш на болка, махни си космите с епилатор или кола маска. Може и на козметик да отидеш, ако не те е срам. А може и с крем4ета от сорта на Вийт, ама аз никога не съм ползвала и съответно не мога да ти кажа дали действат