PDA

View Full Version : Как да постъпя в тази ситуация?



BioX
11-13-2007, 16:22
v4era nqkav idiot e barnal za gaza gadjeto mi i tq mi se oplaka ot nego. znam kade jivee ot edno daskalo sme znam i kyp drygi ne6ta za nego no te ne sa ot zna4enie. m/d sam 4yval 4e e baral i drygi momi4eta bez tqhnoto jelanie.
vaprosa mi e az li da go pre4ykam ili po dobre da pratq nqkoi dryg da go prebie??

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

n1ght_shadow
11-13-2007, 16:28
сам го сплескаи

ateto
11-13-2007, 16:30
:grin: Супер! :)
По добре отиди при него и му кажи че ако барне още някоя мацка ще му счушиш краката :) И ако се развива в даскало (ако ше се биете) изчакай го той да замахне или там квото ще прави(ако не си е обрал крушите) за да не излезеш ти виновн :evil:

mon4eto
11-13-2007, 16:36
Ako misli6 4e 6e go nabie6 sam go pre4ukai zdravata ako li pak ne vikni nekoi drug no i v dvata slu4aq go natupai 8)

kifla
11-13-2007, 16:37
:grin: Супер! :)
По добре отиди при него и му кажи че ако барне още някоя мацка ще му счушиш краката :) И ако се развива в даскало (ако ше се биете) изчакай го той да замахне или там квото ще прави(ако не си е обрал крушите) за да не излезеш ти виновн :evil:
+1 :razz:

AFT
11-13-2007, 16:39
Да уе, копеле, пречукай го тва нещастно псе, йо йо. :|

BioX
11-13-2007, 16:42
Ako misli6 4e 6e go nabie6 sam go pre4ukai zdravata ako li pak ne vikni nekoi drug no i v dvata slu4aq go natupai 8)
xaxa ako misla 4e moga 6te vi kaja o6te ne6to za nego trenira leka atletika a kak izglejdat lekoatletite na 15 godi6na vazrast sami se setete :D

ateto
11-13-2007, 16:42
за да не излезеш ти виновн :evil:



Хахах ми да няма да излизаш виновен я :)) Много сам гаден хаха

n1ght_shadow
11-13-2007, 16:46
Ako misli6 4e 6e go nabie6 sam go pre4ukai zdravata ako li pak ne vikni nekoi drug no i v dvata slu4aq go natupai 8)
xaxa ako misla 4e moga 6te vi kaja o6te ne6to za nego trenira leka atletika a kak izglejdat lekoatletite na 15 godi6na vazrast sami se setete :D
хах той е на 1 hit :D каф е смисала да кааш на някои друг да го бии :D

AFT
11-13-2007, 16:47
Ауе, идиоти, за к'во ще го пребива? Просто да му каже да не се доближава до нея повече. Освен ако не е няква тъпа гъзарка, дет иска да се изфука със силното си и агресивно гадже (много е модерно). :-D

sexa_na_kompleksa
11-13-2007, 16:56
КАЖЕТЕ "НЕ" НА НАСИЛЕИЕТО !!! на твое място до сега да съм го пречукала тоя педерунгел...

ateto
11-13-2007, 16:57
Аз мисля че всичко е до RESPECT


ахаххааххаххАХХАХААИАиаХИ АХИАИА :grin:

BioX
11-13-2007, 16:57
Ауе, идиоти, за к'во ще го пребива? Просто да му каже да не се доближава до нея повече. Освен ако не е няква тъпа гъзарка, дет иска да се изфука със силното си и агресивно гадже (много е модерно). :-D
mmmmne ne e gazarka.nai skromnoto momi4e koeto poznavam :)

koalka
11-13-2007, 17:04
Ще ти се развали удоволствието, ако някой друг пратиш да го пребие... :-D Сега сериозно - щом приятелката ти се е оплакала от него, значи не й е приятно и ти трябва да я защитиш.Отиди при него и му кажи да престане да я закача и е заета.Най-вероятно той ще се отвори и тогава му плесни един шамар.Напълно възможно е да се сбиете, но пък това е единия вариант.Другия е да си сдухльо и да не правиш нищо, което не е опция. :wink:

yuyuto
11-13-2007, 17:31
Ами ако питаш мен не го бий изобщо... Само го заплаши... :roll: Знам ли и аз... По принцип не бия хора... :-D

rabbit
11-13-2007, 17:50
mi spored men ima tri na4ina
1 da go nbie6 zdravata ama ako toi ima nqkvi priqteli det mogat teb da nabiqt nqq da stane
2 moi6 prosto da my kai6 da ne pipa gadjeto ti pove4e i da si vr1tne6 g1zeca i da si tr1gne6
3 da go naredi6 taka hubu 4e posle da go e strah dori da pogledne priqtelkata ti
pojelavam ti yspeh :)

BUFU994
11-13-2007, 19:56
КАЖЕТЕ "НЕ" НА НАСИЛЕИЕТО !!! на твое място до сега да съм го пречукала тоя педерунгел...


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :grin: :grin:

Fallen`Angel
11-14-2007, 15:24
Според мен не е сдухлио защото щом е направил такова действие, значи е знаел, че може да има последствия. Също така, щом го е правил и преди.. Според мен върви ти и се разправяй с него, ако се направи на отракан му гръмни 1 тупаник и всичко да приключва и повече не се занимавай с глупости. Ако пак продължи го изчакай след даскало и го размажи на асвалта, че после да си нямаш проблеми в училище (директорки, наказания и т.н.).

Другото което е, че приятелката ти ще се впечатли и ще знае, че държиш на нея :) Успех и пиши кво е станало

merik16
11-14-2007, 15:48
a nali znaesh che ako e Romche (mango) i ako go spukash she izvika cqlata roda ... a inach purvo probvai s dumi i ako ne stane s tuhla chetvorka mnoo e dobro izproval sum go vupreki she sum sravnitelno maluk :lol: :lol: :lol:

BioX
11-14-2007, 17:36
a nali znaesh che ako e Romche (mango) i ako go spukash she izvika cqlata roda ... a inach purvo probvai s dumi i ako ne stane s tuhla chetvorka mnoo e dobro izproval sum go vupreki she sum sravnitelno maluk :lol: :lol: :lol:
haha ne e mangao apak i da e nadali rodata my 6te posmee da se nabyta da vleze v zala palna s borci 6toto ako razbera 4e 6te me biqt nqma da izlaza ot neq a pak i da izlaza ko 6i mi napraqt nai mnoo si4kite da gi iskola na ylicata!ne mi pyka 6toto znam kvi hora stoqt zad garba mi i moga da si praq kot iskam az. i sam re6il ve4e nqma da spykam samo tola 6iban lekoatlet a 6te sma4kam vsi4ki lekoatleti bes tova im imam zab i na tqh otdavna.

pp. min4o ivailo rapalov .......stegnete se 4e skoro 6te vi ma4kam!!!

MaRiNkA_16
11-14-2007, 18:05
v4era nqkav idiot e barnal za gaza gadjeto mi i tq mi se oplaka ot nego. znam kade jivee ot edno daskalo sme znam i kyp drygi ne6ta za nego no te ne sa ot zna4enie. m/d sam 4yval 4e e baral i drygi momi4eta bez tqhnoto jelanie.
vaprosa mi e az li da go pre4ykam ili po dobre da pratq nqkoi dryg da go prebie??

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка
zaberi dryjinka priqteli da prisustvat na partito ta ako nqkoi dryg su6ty iska da se zabavlqva da ima tozi 6ans da se zanimae i toi s nego...moje ne samo tvoito gadje da e zagazilo

PINK_FLoyD
11-14-2007, 18:09
Отиди с още 10 човека и го смажете.Според мен това ще направиш,защото си скапан страхливец и мухльо.Ако си мъж ще се оправиш сам.

Dgaduin
11-14-2007, 18:10
Сгащи го в някъде, каги му да престане, ако се праи на отворен един в стомаха и се омитай - тва стига ако има капка мозък. Ако няма и толкоз - знаеш нататък :evil: