PDA

View Full Version : Какво да правя ?!



Toffifee
11-13-2007, 16:47
Проблема е следния ... ако трябва да бъда точна проблемите са няколко :D ... Аз съм 8 клас и много харесвам едно момче от класа ми.Мисля, че и той ме харесва - заедно сме постоянно в междучасията / майтапим се , приказваме си / , изпращаме се при положение , че бяхме една седмица на даскало преди стачката, а стачката свърши преди не толкова много време .А от преди не се познаваме ! Приятелките ми веднага забелязаха / а и аз ми казах че си падам по него/. Те казаха ,че яко е хлатнал по мн , според тях.Та ония ден се връщаме и той сподели пред мен и пред едно друго момиче , че по-рано са го харесвали доста момичета ама само дотам ... нищо сериозно... След това сподели само пред мен /защото др момиче си продължи по пътя/ , че това лято казал на едно момиче ,че го харесва и тя му казала същото ... И той я чакал цяло лято... / аз се замислих и заключих че е явно много нерешителен човек/... явно я е чакал тя да му предложи :?
Сега мисля да си му кажа в прав текст , че го харесвам, а и че искам да тръгнем , защото явно ако го чакам него ще чакам 5 века 8-)
Обаче идва и втория проблем :shock: ... Майка ми ни преподава . Аз не искам ,тя да разбира , ама няма начин.По-добре явно да разбере от мен, а не от съучениците ми или колегите си [-o< .
А много ме е страх , че и да скъсаме ако нищо не се получи , ние ще сме 5 години заедно.
Малеее , много е обаркано всичко ! Моля ви , дайте ми съвет [-( :-s ! Много съм объркана !

n1ght_shadow
11-13-2007, 16:57
фащаи се с него ко ти пука... какво като разбере майка ти.. ще те изгони от вас.. лол
и да скусате по късно си е малко гадничко като сте в 1 клас ама да не ти пука не е толкос страшно... и в моя клас миналата година ходиха 2ма ама тас година след като са скусали въобще се 1 не са ходили...

koalka
11-13-2007, 17:01
Ами, какво толкова се притесняваш майка ти да не разбере?Голяма работа, все пак ти си решаваш с кой да ходиш и с кой не, според мен за нея е достатъчно момчето да е свястно...
Отделно това, но пък може наистина да е нерешителен.Затова според мен трябва да му предложиш да излезете и тогава да му кажеш, но пък и той най-вероятно се досеща, все пак тия бъзици и изпращането постоянно...

Toffifee
11-13-2007, 17:02
хах ... няма да ме изгони...ама няма да ми е много приятно да знае :evil:

sexa_na_kompleksa
11-13-2007, 17:03
Ами щом го харесваш - действай.Майка ти не бива да те притеснява - ако стане работата,й сподели,че ходите,защо наистина,ако го разбере от друга място,ще се получи много кофти.А за това,че ако скъсате после оставате заедно ... - не го мисли толкова,може и да не се стигне до там - има много хора,които тръгват в 7-8 клас и после дори се женят. :-D

ateto
11-13-2007, 17:05
Ти си самоооо осмиии класссссссссс вярно секси се държиииииииш

хаха мн смях като го четях тва там за лятото и като пише чакал и аз чета чукал хахаах и си викам Ъъъъ. кво стаа тука хахаха


Я се хващайте :) :evil: А ако си мислиш за следващитете години ... няма страшно хаха вие няма да се избиете евентуално като се разделяте хехе :) Пак и до колкото помня нас ни разделиха паралелката заради 2рия език =D>

AFT
11-13-2007, 17:06
Ненененене! Връзка с някой от класа ?! НЕЕ! Ще ти мине, не се занимавай с него, щот после 5 години е много възможно да сте в ужасни отношения.

ateto
11-13-2007, 17:08
Детето не иска маика му да му се бърка в лубовния живот хаха

Ако не беше мама досега да сам страдал... страдаааал..... Колко полезни съвета ми е дала колкото не сам ял сладолед хахах


ПС аз ям МНМНМНМНООООГО СЛАДОЛЕД хаххьехех

ateto
11-13-2007, 17:11
Ненененене! Връзка с някой от класа ?! НЕЕ! Ще ти мине, не се занимавай с него, щот после 5 години е много възможно да сте в ужасни отношения.




Пфффф... а кво да направи ... Да кажи му че го харесваш че го искаш ама няма стане... Ар ю ол раит ???? (хахах) Аз ако ми го каже момиче просто всякви добри отношения отпадат хх А ако сте заедно може да се разделите с добро #-o

AFT
11-13-2007, 17:13
Ненененене! Връзка с някой от класа ?! НЕЕ! Ще ти мине, не се занимавай с него, щот после 5 години е много възможно да сте в ужасни отношения.




Пфффф... а кво да направи ... Да кажи му че го харесваш че го искаш ама няма стане... Ар ю ол раит ???? (хахах) Аз ако ми го каже момиче просто всякви добри отношения отпадат хх А ако сте заедно може да се разделите с добро #-o

И за к'во въобще трябва да му казва? А и много ме съмнява да се разделят с добро, особено с тоя акъл. :D

ateto
11-13-2007, 17:16
Ееее шанс тогава хаха Ами удряш му пълен Игнор хаха и тва е



Аз винаги се опитвам да се разделям с добро с гаджетата си :)

Сега с дно бифшо сме адски добри приятели :P

Toffifee
11-13-2007, 18:09
Благодаря на коалка...най-вероятно тъй ще постъпя

desi_bonbona
11-13-2007, 18:59
koito ne e opital, ne e razbral. ti si 8 klas, dori i da ne stane ni6to ne e bolka za umirane. dori e vazmojno sled tova da si ostanete priqteli. a za maika ti 6te kaja samo, 4e ne trqbva da ti se mesi v otno6eniqta s mom4eto. uspeh \:D/