PDA

View Full Version : Нови ученици;)



Slave4You
11-13-2007, 17:21
Тая година има ли в класа ви нови ученици? Питам щото и аз се преместих и ми е инт... Как се държите с тях и как те с новия си клас? Какво мислите за тях и .. абе всичко което може да се сетите разкажете;)

xXxScreamxXx
11-13-2007, 17:28
Ем зна4и в моя клас миналата година или по миналата дойде едно моми4е и аз мн добре я приех , даже с моите фр я взехме б на6та компания но след време се оказа 4е просто сме адски разли4ни по отно6ение на.......вси4ко и тя по4на да ходи с другите от класа ,но сме си пак фр ни6то 4е сме мн разли4ни...а ина4е в моито у4или6те в 4етвъртък идва нова у4ени4ка ама о6те не се знае то4но в кой клас 6те е .....

n1ght_shadow
11-13-2007, 17:32
11 клас съм и нема как да имаме нови ученици :)
инъче в 9ти клас доиде 1 мармот за които още не ми се промени мнението че е олигофрен...

ateto
11-13-2007, 17:34
Не сме ли ваканция още :shock:
13 август беше вчера нали хахаха


Нови хора нови запознаства РУЛЕЗ ахаххаха

anity92
11-13-2007, 17:46
..

n1ght_shadow
11-13-2007, 17:53
Abe v nashiq klas doide edna idiotka :D V nachaloto se durjaxme dobre s neq ama naposledak neshty vze mnoy da me tfari ](*,) Naprimer nekade predi sedmica mai beshe nie s edna moq priqtelka q pitame dali ima telefon i onaq vika: Razkaraite se be tupi patki takiva :D To taa neshty ne e v chas i v skoro vreme she xvarchat glavi :grin: Inache ako nqkoi se durji dobre s men i az shte otvarna sas sashtoto :P Ama taa vzeme si ebe maikata nai-dobre :-P :-P :-P

:grin: :D \:D/

bloodfrozen
11-13-2007, 19:01
При нас тая година дойдоха в началото 4 нови ученика - 2 момичета и 2 момчета. Обаче момичетата са се изместили някъде другаде и така и не им видяхме физиономиите. Едното от момчетата е много свястно, докато другото е пълната му противоположност - ни се вясва редовно на училище, а и е прост като дъска.. :? Но другото е печено и бързо свикнахме с него :)

b0Nb0n
11-13-2007, 19:48
pak v moq klas namalqvame bqhme 26 sq sme 24 sqka godina po 1
i na6te zaici sa nogo sme6ni izglejdat mi nogo malki po na 6 klas pak sa 9 pffff

vodolei4e_m
11-13-2007, 22:11
и в мойто даскало са смешни споко... иначе тая година намаляхме с 1, но в 9-ти калс се увеличихме с двама и двамата са мноо яки (момче и момиче) мноо им се кефя... даже момичето е от Шумен и ходих на РД в Шумен :D беше мн яко 8-)

Presley
11-13-2007, 22:17
Тая година имаше 3 нови учинка.2 момчета и едно момиче.Момичето доста бърэо се приобщи,доста е отракана :D Едното момче и то горе долу се приобщи,ама другото...хахаххахахахахах а :D

хЛаДнА_нЕжНо{с}т
11-13-2007, 22:53
Ами дам имаме си двечки :) За мен определено не са проблем още повече , че съм контактерн човек и бързо завързвам нови приятелства + това седя с едното от момичетата и се радвам , че имах възможността да се запозная с нея .. Като цяло никога не съм се отнасяла с пренебрежение към съучениците си независимо от кога сме заедно,все пак сме в един клас и трябва да имаме що годе прилични взаймоотношения,независим колко различни сме.. :wink:

^Sam90^
11-14-2007, 07:03
Ох, леле и нашите зайци са супер зле.... #-o Имам чувството, че тея малките стават все по-тъпи.

Нови нямаме, но миналата година имахме 3ма... единия го изключиха 2 седмици по-късно, другия е едно лигаво, фешън-метро-кухо сещество, а третия е най-досадния и глупав човек, когото познавам. Можете да се досетите как се държа с тях... :?
Иначе не съм предубеден към новите, а и като цяло сме много добри хора в класа и сме готини, ама ако е някой куха лейка... заеби

monityY
11-14-2007, 07:48
Има да... с 1 момче се държат леко зле... Изолират го от време на време,останалите нови ученици се приобщиха към обстановката :P

tItEufFf
11-14-2007, 11:40
Ми аз...само във единия ми клас има нова ученичка (казавам единия, защото на практика имам два - този от 1ви клас ии този, в който съм по езиците) ии така де в тоя клас има нова ученичка. Нещо не ме кефи...изглежда ми надута. Не я познавам де..само се запознахме и нищо повече...странна ми е..
В нашия клас веднъж имахме нов ученик, който го изгониха от другия клас..вече е изгонен от даскалото...Може би, защото не сме примерен клас затова не идват нови...

puppy
11-14-2007, 14:29
а нашия клас само се размножава :D кандидатствах след 7ми.
1.в 8ми клас дойдоха 2 момичета от б клас(аз съм а)
2.в 9ти дойдоха още 2 момичета от друго ущилище
3.пак в 9ти - още едно момче от класа на последните 2
4.още едно момиче от същия клас, който се пренесе в нашия
5.момче и момиче от обикновена паралелка (държали изпит)
6.по едно време дойде и едно момиче от Варна, но беще само за 1 срок, сега пак си е там
като цяло хората са готини, но мисля, че има какво да се желае, някои много ме дразнят, с други се разбирам.. нормално е, обаче си нямам любимци, всички са с косури 8-) Искам да имаше някое момиче, с което да се разбираме идеално, да излизаме заедно... но нищо :)

Reed
11-14-2007, 16:08
Това си зависи изцяло от човека.Ако е готин и се държи добре,'що да го одбягвам? 8)

?love_haTe!
11-14-2007, 16:15
Леле..имаме два нови Ивайловци..
Единия дойде днес.
Малеее..баси мацката е :-D
Псува даскалите,тряска врати..голяма икона е. 8-)
Днес за малко да си запали козчето в час по музика..
ето,че има и по-зле от мене :-P

puppy
11-15-2007, 17:07
Псува даскалите,тряска врати..голяма икона е. 8-)
Днес за малко да си запали козчето в час по музика..
ето,че има и по-зле от мене :-P
Възхищаваш се на този? :shock:

?love_haTe!
11-15-2007, 17:22
Псува даскалите,тряска врати..голяма икона е. 8-)
Днес за малко да си запали козчето в час по музика..
ето,че има и по-зле от мене :-P
Възхищаваш се на този? :shock:
Мне..не се възхищавам..
даже почнах да се възмущавам.. :-D
Просто ми е забавен..излага се много,но
и адски ни забавлява..жалко,че е при нас
само от два дена и скоро ще го изгонят..такъв е живота :)

BioX
11-15-2007, 17:25
mi imahme 2 novi mom4eta 1 edno momi4e. s mom4etat pove4eto se poznavahme ot predi tova no s momi4eto ne. pak i tq mai nikoi ne q haresva 6tot e nqkva tip RAMBO :D