PDA

View Full Version : Човекът,Любовта,Приятелств ото



Slyn4evi_usmivki
11-13-2007, 17:25
Не мисля,че знам откъде да започна.Първо ще си задам едни въпроси,дано им отговоря,дано и вие успеете да ми помогнете..Защо човек има толкова различни страни,често се променя,заедно с това и собствения ни поглед към този човек се променя.Или това не е промяна,а всички тези страни,които показва са част от него,но тогава от коя страна да гледаме на този човек?Трудно ми е да разбера всичко това..Ами нещата у човека,които не ни харесват-както например този човек да се държи неестесвено,да се опитва да бъде интересен и тн..,пак са в стремеж към доброто и те могат да се променят..Как се получава,че този човек непрекъснато променя моите виждания спрямо него.Възможно е утре отново да го ненавиждам,но сега..Темата включва както приятелството,така и любовта,защото просто наистина не съм наясно кое от нещата искам,или може би не искам??Но ако не исках,защо пиша тази тема?Ами ако не искам нито едно от нещата,и това е някаква измама,смятам че е възможна тази измама,но дали е?

xXxScreamxXx
11-13-2007, 17:30
ЪЪъъъъъмммммм ....!nteresni razmi6len!qqq ;)

yuyuto
11-13-2007, 17:37
Объркана работа... #-o
Ами то по принцип човек се държи с всеки един отделен човек по специален и различен начин... :roll:

kifla
11-13-2007, 17:43
ъЪъЪ ... аз ЛекИиИиНко се ОбъркаХ! ](*,)

Valento
11-13-2007, 17:48
Гледаш човека така както ти допада като характер и душевност!!!!!иии смени дилъра!! :grin:

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-13-2007, 18:02
Ти сама май не знаеш какъв въпрос да зададеш и към кого...
Човекът е сложно същество, животът му подлежи на промяна, не е саямо една рутина :arrow: човекът също се променя, променя и настроения, и виждания. Аз самата съм такава - обичам (или поне така си мисля) приятеля си, но понякога ми се случва да не искам да го погледна. Така е, съвсем нормално е някой да мени настроения, както и времето се мени...

Slyn4evi_usmivki
11-13-2007, 18:03
Очаквах по-сериозно мнения..като не ми помагат по-добре не пишете :) наистина не пишете,шот не ми е до шеги сега..ако не ме разбирате,също не пишете,не е необходимо да разбирам,че някой не ме е разбрал!

Slyn4evi_usmivki
11-13-2007, 18:06
Очаквах по-сериозно мнения..като не ми помагат по-добре не пишете :) наистина не пишете,шот не ми е до шеги сега..ако не ме разбирате,също не пишете,не е необходимо да разбирам,че някой не ме е разбрал!

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-13-2007, 18:20
Ти сама май не знаеш какъв въпрос да зададеш и към кого...
Човекът е сложно същество, животът му подлежи на промяна, не е саямо една рутина :arrow: човекът също се променя, променя и настроения, и виждания. Аз самата съм такава - обичам (или поне така си мисля) приятеля си, но понякога ми се случва да не искам да го погледна. Така е, съвсем нормално е някой да мени настроения, както и времето се мени...