PDA

View Full Version : Къде е любовта...



AnotherDay
11-13-2007, 19:58
Пиян съм плача и се чудя къде е скапаната любов за която говорят всички.... :-#

kifla
11-13-2007, 20:02
И аз това се питам,само че не съм пияна ама и тва може да стане :cry:

AnotherDay
11-13-2007, 20:05
Толкова ли е трудно да намериш някой който не е с теб заради това че или имаш пари или кола или си пич или си бияч или си лошо момче или гъзар...
Няма ли никой който цени сърцето и душата за бога. иска ми се да бях роден преди 10-20 години....

kifla
11-13-2007, 20:08
Би било твърде хубаво ако имаше все още такива хора... :-#

bebe_s_bazuka
11-13-2007, 20:11
Има такива такива хора,които са с теб не заради това че или имаш пари или кола или си пич или си бияч или си лошо момче или гъзар...,а
заради това,че цени сърцето ти и душата ти.Може до сега просто да не си попаднал на подходящата затова не се отчайвай.Ако имаш нужда с някой с който да си поговориш можеш да ми пишеш.И много успехчета :grin:

bebe_s_bazuka
11-13-2007, 20:12
Има такива такива хора,които са с теб не заради това че или имаш пари или кола или си пич или си бияч или си лошо момче или гъзар...,а
заради това,че цени сърцето ти и душата ти.Може до сега просто да не си попаднал на подходящата затова не се отчайвай.Ако имаш нужда с някой с който да си поговориш можеш да ми пишеш.И много успехчета :grin:

n1ght_shadow
11-13-2007, 20:16
Къде е любовта...


в джоба ми 8) :-P

П.П базикъм са е ... има такива хора ама не са много :(

GD
11-13-2007, 20:25
любовта я има но много малко хора могат да я намерят и да я оценят и на мен ми е мъка и аз може да почна да пия от мъка и да плача :cry: :cry: :cry:

atanakata
11-13-2007, 20:28
аре бе хора... кво се отчаяхте тук... любовта я има, все някъде... разбира се, не можеш да я имаш винаги ;)
няма как да липсват лошите моменти, в които си мислиш, че на теб ти е най гадно. Обаче! По този начин се учим да ценим и да виждаме истински красивите и стойностни моменти и да се чувстваме наистина щастливи ;) :mrgreen:

[PReDaToR]
11-13-2007, 20:29
И аз да се включа...имах я и я изгубих заради едната простотия :cry: искам да умра...

Valento
11-13-2007, 20:32
Секс пози,дози алкохол,дим от цигари това е девиз на всиччки газари!!!ПП ми братле съчувствам ти ми няма да я намериш в интернет но нищо не е невъзможно зилез на вън на кафе на дискотека и ще завържеш нови познати и приятели но в вас няма нищо да стане!Няма да ти почука някоя мацка на вратата и да ти се хвърли на врата такаче горе главата и се изправи като мъж!!!!Ще има резултат!!! :cry:

If i could..
11-13-2007, 20:33
Аз май съм AnotherDay самои че незнам щп ми се сменят аакаунстите.. бенбе с базука намери ме в сакйап акло искаш там акауйнта ми е spitfirebg :D

gafinka
11-13-2007, 20:35
lubovta e navsqkude vyprosa e dali q razbira6 i dali moje6 da q oceni6

If i could..
11-13-2007, 20:36
Секс пози,дози алкохол,дим от цигари това е девиз на всиччки газари!!!ПП ми братле съчувствам ти ми няма да я намериш в интернет но нищо не е невъзможно зилез на вън на кафе на дискотека и ще завържеш нови познати и приятели но в вас няма нищо да стане!Няма да ти почука някоя мацка на вратата и да ти се хвърли на врата такаче горе главата и се изправи като мъж!!!!Ще има резултат!!! :cry:
Macka? Курва? Братле аман от кафете и аман от курви и дискотеки с ръка на съхрцето ти го казвам писнало ми да седя по кафета и дескотеки там само курви има но нормални момичета няма.. .тежко ми е брат не искам само азда сънм нормален и да няма нитп едно нор,мално момичр ако нбе разбираш.....

Valento
11-13-2007, 20:44
Ем тогава незнам как аз с мойта приятелка се запознахме по нета и много си се обичаме опитай по нета!!!Ъспех братле ;-)

atanakata
11-13-2007, 20:50
Ем тогава незнам как аз с мойта приятелка се запознахме по нета и много си се обичаме опитай по нета!!!Ъспех братле ;-)

Не знам... за мен това са единични случаи...
Според мен, ако си стигнал до там, че да си търсиш гадже от сайт за запознанства или по скайп със случайно момиче... трябва да си доста... ъм... изпаднал :?
Няма лошо, ако с приятелката ти сте се запознали в нета, Valento, но пак ти казвам, за мен това са единични случаи
Според мен е много по добре да си харесаш момиче от компанията, общи познати с някой приятел, съученичка от съседния клас и тн ;) успех от мен :Р

Valento
11-13-2007, 20:56
Ем тогава незнам как аз с мойта приятелка се запознахме по нета и много си се обичаме опитай по нета!!!Ъспех братле ;-)

Не знам... за мен това са единични случаи...
Според мен, ако си стигнал до там, че да си търсиш гадже от сайт за запознанства или по скайп със случайно момиче... трябва да си доста... ъм... изпаднал :?
Няма лошо, ако с приятелката ти сте се запознали в нета, Valento, но пак ти казвам, за мен това са единични случаи
Според мен е много по добре да си харесаш момиче от компанията, общи познати с някой приятел, съученичка от съседния клас и тн ;) успех от мен :РИ какво от компанията ми или от училището то ми по цял ден да ми ходи по зад***а а не мислиш ли че е тъпо да седиш само на едно и също място!!Не те знам какъв си ама човек има от малко разнообразие ако ме разбираш ако и ти си сдухльо и си седиш в кв. ти това са единични случаи ПП не искам да те обиждам а да ти кажа пак ''Човек има нужда от малко РАЗНООБРАЗИЕ'' знаеш какво означава тази дума такче дай съвет на момчето не на мен!!!!!Айде лека вечер :smt006

atanakata
11-13-2007, 21:04
Ем тогава незнам как аз с мойта приятелка се запознахме по нета и много си се обичаме опитай по нета!!!Ъспех братле ;-)

Не знам... за мен това са единични случаи...
Според мен, ако си стигнал до там, че да си търсиш гадже от сайт за запознанства или по скайп със случайно момиче... трябва да си доста... ъм... изпаднал :?
Няма лошо, ако с приятелката ти сте се запознали в нета, Valento, но пак ти казвам, за мен това са единични случаи
Според мен е много по добре да си харесаш момиче от компанията, общи познати с някой приятел, съученичка от съседния клас и тн ;) успех от мен :РИ какво от компанията ми или от училището то ми по цял ден да ми ходи по зад***а а не мислиш ли че е тъпо да седиш само на едно и също място!!Не те знам какъв си ама човек има от малко разнообразие ако ме разбираш ако и ти си сдухльо и си седиш в кв. ти това са единични случаи ПП не искам да те обиждам а да ти кажа пак ''Човек има нужда от малко РАЗНООБРАЗИЕ'' знаеш какво означава тази дума такче дай съвет на момчето не на мен!!!!!Айде лека вечер :smt006

ти пък :razz: не си седя в квартала само бе :razz: прсто ти давам пример къде можеш да си намериш симпатично момиче... аз лично нямам една компания, а към 10... винаги мога да намеря момиче от някоя компания, което да ми харесва - предимството е, че ще можеш да излизаш с познати хора, когато не сте си само 2мата и тн... просто за мен общуването по интернет яко SuX

А това се отнася и до него... аз с повечето ми приятелки съм се запознавал покрай общи познати... не се хваля обаче наистина познавам доста хора и имам богат избор...

Valento
11-13-2007, 21:45
Ем тогава незнам как аз с мойта приятелка се запознахме по нета и много си се обичаме опитай по нета!!!Ъспех братле ;-)

Не знам... за мен това са единични случаи...
Според мен, ако си стигнал до там, че да си търсиш гадже от сайт за запознанства или по скайп със случайно момиче... трябва да си доста... ъм... изпаднал :?
Няма лошо, ако с приятелката ти сте се запознали в нета, Valento, но пак ти казвам, за мен това са единични случаи
Според мен е много по добре да си харесаш момиче от компанията, общи познати с някой приятел, съученичка от съседния клас и тн ;) успех от мен :РИ какво от компанията ми или от училището то ми по цял ден да ми ходи по зад***а а не мислиш ли че е тъпо да седиш само на едно и също място!!Не те знам какъв си ама човек има от малко разнообразие ако ме разбираш ако и ти си сдухльо и си седиш в кв. ти това са единични случаи ПП не искам да те обиждам а да ти кажа пак ''Човек има нужда от малко РАЗНООБРАЗИЕ'' знаеш какво означава тази дума такче дай съвет на момчето не на мен!!!!!Айде лека вечер :smt006

ти пък :razz: не си седя в квартала само бе :razz: прсто ти давам пример къде можеш да си намериш симпатично момиче... аз лично нямам една компания, а към 10... винаги мога да намеря момиче от някоя компания, което да ми харесва - предимството е, че ще можеш да излизаш с познати хора, когато не сте си само 2мата и тн... просто за мен общуването по интернет яко SuX

А това се отнася и до него... аз с повечето ми приятелки съм се запознавал покрай общи познати... не се хваля обаче наистина познавам доста хора и имам богат избор...Начи от моя квартал само надути курви може да се намери нищо друго!!!

led_i_ogyn
11-13-2007, 22:01
Любовта идва когато най-малко я търсиш ... така, че просто си живей живота, а като му дойде времето ще намериш любовта....Не грешка, тя ще те намери ;-)

AnotherDay
11-14-2007, 07:13
Мерси на всички за съветите и отговорите.. Има някои проблеми, но те са преодолими. Щото аз по принцип не съм такъв човек по компаниите и събиранията. Странно нали за почти 18 годишен човек :( Да... може някой ден любовта да ме намери... някой по-добър ден от този... :---)

monityY
11-14-2007, 07:33
Някъде далеч в бъдещето 8)

Valento
11-14-2007, 08:07
Любовта идва когато най-малко я търсиш ... така, че просто си живей живота, а като му дойде времето ще намериш любовта....Не грешка, тя ще те намери ;-)Този пост най-ми харесва!!! :razz:

Victorya
11-14-2007, 08:24
Ох....и аз като се напия ме набива на такива фундаментални въпроси за любовта,за живота,за съдбата,за приятелството,за хората....мразя ги тия моменти,защото отговора на твоя въпрос още не съм го намерила.Може би трябва по-честичко да се напивам,че да го открия :)

fake
11-14-2007, 08:37
ъ...вместо да се напиваш и да пишеш по форумите, излизай и се запознавай с хора.
ако не любов, поне приятели, с които да споделяш ще се намерят

AnotherDay
11-14-2007, 09:15
Понякога, пич, имаш нужда да си излееш нещото което те тозмози пред група напълно непознати хора а не пред приятели 8)

JiMiTo
11-14-2007, 11:44
Майната й на любовта!!!
Бъди егоист и си живей живота! Ако питаш мен - това е може би, най-добрия вариянт за момента. 8)

sapphirr
11-14-2007, 11:50
Къде е любовта...

интересен въпрос...ама нали се сешташ,4е ако знаехме и ние щяхме да сме я издирили до сега (или поне аз в 4астност)

chefzz
11-14-2007, 12:39
Провери ли в гащите?

slun4ice_90
11-15-2007, 07:12
Толкова ли е трудно да намериш някой който не е с теб заради това че или имаш пари или кола или си пич или си бияч или си лошо момче или гъзар...
Няма ли никой който цени сърцето и душата за бога. иска ми се да бях роден преди 10-20 години....Аз като си харесам някое момче не гледам дали има кинти тва или онова.Харесвам го заради тва,което е и трябва да има качества,с които да ме спечели.Не си падам много по мачовци. :wink: Трябва да си приличаме поне малко и по-характери.

svm1987
11-15-2007, 09:43
Tq e navsqkyde!Otvori syrceto si za Neq!S alkohol nqma da q otkrie6...

MoOnLiGhT_ShAdOw
11-15-2007, 14:47
Пиян съм плача и се чудя къде е скапаната любов за която говорят всички.... :-#
За всеки човек любовта е на различно място. Но не мисля, че ти би я открил, самосъжалявайки се, с чаша алкохол в ръка. Стегни се, ако продължиш по този начин, само ще се превърнеш в емоционален парцал, ще се изтощиш емоционално и когато вече истинската любов мине покрай теб, ще я пропуснеш. Недей така. Не ти казвам "Ей, я се стегни и се огледай колко хубави незаети момичета има, които само чакат да започнеш да зарибяваш". Не. Просто се занимавай с нещо друго, което да отвлече вниманието ти, чети книга, запиши се на курс, започни някоя компютърна игра... Но не се оставяй провала да те обезкуражи. Нали знаеш, че след всяко падение следва възход ;) Просто не затваряй сърцето си за всички други красиви неща от света, дори и да са дребни, дори и да са малко. Заради тях си струва да живееш, докато накрая срещнеш истинската, голямата любов и отдадеш живота си на нея, както и тя отдаде своя на теб.
Успех и в никакъв случай не губи надежда! \:D/